Електронна цигара - що е то...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: Пернишко село :)
Детайли за колата: Peugeot 307 SW

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от Panzer_i » 01 Яну 2013, 23:45

Аз пък съм недоволен от Т2, прекалено често протича. Препоръчвам Картомайзер MiT CE6 на който главите са като на виви.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от zafirovp » 02 Яну 2013, 1:32

Ето и моя опит с електронните цигари.
Подариха ми стандартна Ego-C с атомайзер на Joyetech. Викам си, така и така не съм плащал за нея, дай да я пробвам, може да избия некой лев. И се почна, четене по форумите, пробване на течности, картове, пак четене. След това се зарибих жестоко. Купих си eCab и Ovale Elips. На майка ми взех eRoll, на баща ми също Ego-C. Пробвал съм всички възможни течности на Деканг и пак немога да спра тъпите цигари. Знам, че тези са само заместители, но все пак би трябвало да ми е по лесно да ги откажа. Вчера си викам, край, Нова Година е няма да пуша. Да де ама се напих и изпушух 2 кутий :banghead: . Та сега пак съм си с Ego-C, карт T2 и течност на Декнг. Иска ми се пробвам с база и аромат, но ми трябва малко информация, ако някой може да ми даде.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 02 Яну 2013, 9:37

Всичко е на психическа основа и нагласа колега :) Споко :smoke:

И аз в началото пушех докато съм на работа от електронната ,а в почивките пушех и нормални ,ама .. случват се нещата ,желание да има ,прехода от нормална към електронна цигара наистина не е лек ,особенно сутрешната цигара ,ама някак си се свиква и не ти липсват толкова нормалните цигари :)

Иначе съвет за база и аромат: Tobacco cowboy blend за съжаление в момента не е наличен ,като говорих с тях казаха ,че след НГ чакат доставка от Flavourart + тази База
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 18.02.2009
Местоположение: СА
Кара: без гражданска
Мечтае да кара: e36 ///M

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от burnou7 » 06 Яну 2013, 17:53

Колеги,някой пробвал ли е тютюневите течности на Dekang?
Гледам имат много видове (боро,парламент,карелия,камел,дънхил и др.) и мисля да пробвам но се чудя как са.....
До сега най-много си изпарявам ягода и най ми харесва,иначе пробвах и shade,red cola и cherry също не са крайно лоши :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 8.11.2010
Кара: Compakt 323 i

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от stoevro » 07 Яну 2013, 11:49

Аз също от 4 мес. сам с ел. цигара и при мен има ефект! Не сам пушил нормална цигара от тогава!
Но съм съгласен, че всичко е на психическа основа :yes:
Успех на всички стараещи се :yes:
В Света има само три букви за автомобил: B M W
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от zafirovp » 07 Яну 2013, 19:28

Добре де, когато сте нервни и изпитвате онова чувство в гърлото какво правите. На мен ми идва направо да си отворя карта и да изпия течността. Както и да пуша, успокоението идва след 10-15 минути. С цигара това чувство изчезва след 5-10 дръпки.

ПС: Метален мундщук (дрип тип) и ниските температури са много опасно нещо. Днес устните ми останаха на мундщука. :banghead: :smoke:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от B U L L I » 07 Яну 2013, 19:51

я да ви питам някой от вас да се е сдобил с болки в гърлото?
явно имах проблем с нагревателя ми загряваше много и смучих като ненормален защото трудно се дърпаше и
усещах топлина в гърлото си,но не изкарвах дим.смених нагревателя и всичко се оправи,но сега съм с много неприятни болки
в областа под гръкляна
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 12.01.2011
Местоположение: Добрич/Варна
Пол: Мъж
Кара: e36 320 coupe
Мечтае да кара: Lancia Delta Integrale evo2

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от Liubomirski » 11 Яну 2013, 1:05

B U L L I написа:я да ви питам някой от вас да се е сдобил с болки в гърлото?

И при мен се беше получило нещо такова ,заради един развален картомайзер и болката изчезна като се наспах :D
Относно колегата ,който питаше за тютюневите аромати на Деканг силно препоръчвам 555(3&5) и Марлборо(usa-mix) VG или PG е въпрос на вкус и усещане. PG е с по-малко пара ,но по-остро усещане ,докато VG е с повече пара и по-мек "удар" в гърлото. :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от cod-cdbp » 11 Яну 2013, 1:32

Малко фън по темата, понеже и аз пафкам от 2-3 дни е-цигара:

Как е "Пуша електронна цигара" на македонски?
- Сецам фазомеро!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 8.09.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E63 650i

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от ръб » 04 Авг 2013, 8:19

Здравейте ! Да вдигна малко темата и да се похваля :D

Купих си ел. цигарата на 10ти ноември миналата година, темата съм я пуснал на 12ти. От 10 ноември аз обикновена цигара НЕ съм палил НИТО веднъж, нито съм пушил такава. Електронната я оставих пък в края на месец МАЙ, и от тогава не съм пушил абсолютно нищо.
Никотиновия глад ме остави преди близо 3 месеца, последния месец я пушех заради навика а и ми беше забавно да изкарвам пара. Но и този ми мерак премина и вече нямам НИКАКВО желание да пуша нито обикновена, нито електронна :) Сега като се замисля че 2 месеца не съм пушил нищо и чак ми е странно :)

Единствения недостатък е, че сега пушачите ми миришат на пепелници :D

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от Mollov » 04 Авг 2013, 10:16

Още един "прогледнал" :) Дай Боже все повече ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от cod-cdbp » 04 Авг 2013, 10:18

Mollov написа:Още един "прогледнал" :) Дай Боже все повече ;)


Двама, аз не пуша аналогови цигари от Януари.
И вярно пушачите ми миришат на пепелници, и като цяло ме дразнят нормалните цигари.
Скоро и фазомера ще го спирам, но да видим кога.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от randity » 04 Авг 2013, 13:08

Аз пък сецах сума време от електричката, не ме задоволяваше, купувам какви ли не никотини, но не и не. Пуших я 2 месеца някъде след което я хвърлих в шкафа и си продължих на обикновенни. Преди около 2-3 месеца продадох електричката. Не видях никакъв резултат, колкото и да я пушех нея, винаги ми се допушваха истински цигари и имах период от време в който на закрито пуше електронната, навън си пуша обикновенни.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от Mollov » 04 Авг 2013, 18:58

От много голямо значение е както самата течност, така и изпарителя... те могат тотално да ти съсипят усещането от "цигарата"...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от randity » 04 Авг 2013, 23:54

Mollov написа:От много голямо значение е както самата течност, така и изпарителя... те могат тотално да ти съсипят усещането от "цигарата"...

Купувах винаги най-качествената течност или поне така ми бяха казали, Деканг ли там каква беше. Изпарителя беше някакъв за 8-10лв.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook