Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Bogat-Beden » 04 Фев 2022, 21:05

Твърде малко емотикони в мнението ти, това ме усъмнява :mhihi: :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Exclusive89 » 04 Фев 2022, 21:44

Exclusive89 написа:Колеги, какъв е този дивидент 58.09% (WTF) на тази компания SuRo Capital Corp (SSSS). Дали има някаква уловка :shock:
https://finviz.com/quote.ashx?t=SSSS

Вече 62.66% :shock: :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от peshehodetz » 04 Фев 2022, 22:01

Bogat-Beden написа:Какво мислите за този интелектиуален титан?
Изображение


Мисля че е тотално превъртял :|
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Старши Алкохолик
Online
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zAcK » 04 Фев 2022, 22:43

peshehodetz написа:
Bogat-Beden написа:Какво мислите за този интелектиуален титан?
Изображение


Мисля че е тотално превъртял :|


Докато ние мислим, този прави пари :mhihi: Осъзнал е на каква тематика ще му върже най-много, най-накрая, и действа :mhihi: :mhihi: :mhihi: А и има толкова много прости хора, та няма драма :ok:

P.S. Слагам малко емотикони за колегата с питието. Минах на твърдо и аз, че в петък не може само вино :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :ok: :ok: :ok: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Bogat-Beden » 05 Фев 2022, 1:29

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :bchug: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :yes: :yes: :bchug: :bchug: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от drago_pavlov » 11 Фев 2022, 21:34

Не знам откъде са ми набарали телефона, но от време на време ми звънят някакви да ме зарибяват. Все едно съм във филм за 80-те, барабар със заучените фрази "Are you still with me Sir?" :mhihi:
Та днес един льольо ме държа 15 мин. на телефона да ми обяснява как Уестърн юнион ще купуват Мъни грам и акциите на Мъни грам щели да скочат до $50 и сега е момента да инвестирам :mhihi:
Който има кеш да инвестира, пък после ще черпи :ok:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от madafaka_donkele » 11 Фев 2022, 21:46

И на мен ми звъняха скоро някакви тъпаци от кипър. Запознати ли сте вика с финансови инструменти. Викам да. Някаква компания дето не я бях чувал ѝ предстояло IPO и пак така давай вика, сега е момента :mhihi: Викам ти лично колко си инвестирал? Аз не мога вика, забранено е. Викам толко ли нямаш приятели познати да завъртите едни пари. Не, не вика, insider trading и затвор :mhihi: Ама 15мин. не мога да ги трая, давай по същество като им кажа, няколко контра въпроса и сме приключили за минута-две макс :mhihi: И винаги им казвам, че няма нужда да продължаваме разговора и че ще имат по-голям успех с някой баламурник, дето хал хабер си няма от финанси и иска 1000лв. да ги направи 1 млн. за 2 дена :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от c04 » 12 Фев 2022, 0:47

На мен наскоро ми звъня някой от Кипър, викам ко па ще е. Не вдигнах, може да е било нещо такова :mhihi:

Старши Алкохолик
Online
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zAcK » 12 Фев 2022, 1:26

И на мен ми звъняха. Някакъв ме пита, дали се интересувам от инвестиции. Викам, казвай. Имаме невероятна информация за едни компании, които могат да ви донесат огромна доходност. Може да ви направим богат. Искате ли повече информация :mhihi: Викам му "А ти искаш ли да ми ядеш патката" и приключихме :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Дейба и боклуците скапани. Някой шибаняк продава телефонни номера и яко данни с тях. Я някой от някоя държавна институция, я някоя фирма. Мама им да бера, шибаняци.

Скоро гледах нещо по Дискавъри мисля, в Израел имало стотици call центрове с такива, дето само това правят. Т.е. лъжат хората и им крадат парите. И не само в Израел, де :dunno: И се оказва, че тия правят яко много пари...
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от TNT » 12 Фев 2022, 10:57

То и в София има такива. Цитирам "новия Айфон ще се зарежда по WiFi" :mhihi: Това беше за 5s мисля :mhihi: А данните ги събират отвсякъде. Може да е от ТВ шоу или ресторант дори.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от E34 » 13 Фев 2022, 9:43

Звънят на тези с "тарикатски" номера...например 0888555666 или нещо такова, като ги мислят за мельонери и баламурници :mrgreen: и на мен ми звъняха, само чух "ние сме еди коя си финансова..." и им казвам - само секунда изчакайте и червена слушалка :mrgreen: после веднага в блок лист-а и аре чал. паре имам бол, не ми трябват още :ok:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Старши Алкохолик
Online
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zAcK » 15 Фев 2022, 23:11



Айде на инвестициите :ok: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Exclusive89 » 16 Фев 2022, 10:04

Всички псевдо инвеститори последните няколко месеца вече не показват кирливите си портфолиа. Защо така не зная :mhihi:
Изображение

Старши Алкохолик
Online
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zAcK » 16 Фев 2022, 10:32

Exclusive89 написа:Всички псевдо инвеститори последните няколко месеца вече не показват кирливите си портфолиа. Защо така не зная :mhihi:


Сега е ред на общите приказки, а като се възстанови пазарът пак ще включат графики и т.н. :mrgreen:

Ама като се замисля, ако такива като този не си пипат акциите за по-дълъг период от време,
реално имат много добър шанс да покажат интересни неща и да зарибят още доста хора :ok: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

P.S. Не го зная в какво е инвестирал. Гледам му само видеата с къщи и т.н. :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Exclusive89 » 16 Фев 2022, 10:35

Видеата с къщите и на мен ми харесват повече :yes: После ще изгледам и това видео, което си постнал :)
Пп Аз знам г/д в какво инвестира, защото го копирах по някое време и искарах някой лев :D , но вече се махнах от еТоро.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook