Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от peshehodetz » 04 Фев 2021, 16:00

bioz написа:
grkv написа:Аз съм мноого далеч от тия неща с акциите, ама покрай ютуб драмите с тоя гларус Румен попаднах на канала на ей тоя https://www.youtube.com/watch?v=4qiPPl9DxRo
Много го величаят по разни групи и коментари, ама аз съм малко скептичен към тва мултимилионно богатство.
Някой с опит в тия неща и малко свободно време може ли да прегледа няколко клипа и да си каже мнението относно легитимността на тоя Свет?
Виж в предпримача сме го обсъдили и него.


Какъв е / къде е този предприемач ? Вчера във фейса Румен пусна някакво старо видео как въпросния мултимилионер ( Свет ), който между другото твърди че имал $ 40милиона, моли абонатите си да му дадат по $ 1 (един) за да подкрепят канала му, че иначе трябвало да го закрие, ма този палячо много бързо го изтри.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Leon » 04 Фев 2021, 16:07

Те всички милионери с канали имат patreon акаунт и събират дарения :mhihi:
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Don_Diego » 04 Фев 2021, 16:14

А девойките с onlyfans правят в пъти повече от всички тукашни онлайн трейдъри и предприемачи :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от TNT » 04 Фев 2021, 16:40

"Поздрави от мен, Вели, и тези дветеееееее" :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от bioz » 04 Фев 2021, 17:12

peshehodetz написа:
bioz написа:
grkv написа:Аз съм мноого далеч от тия неща с акциите, ама покрай ютуб драмите с тоя гларус Румен попаднах на канала на ей тоя https://www.youtube.com/watch?v=4qiPPl9DxRo
Много го величаят по разни групи и коментари, ама аз съм малко скептичен към тва мултимилионно богатство.
Някой с опит в тия неща и малко свободно време може ли да прегледа няколко клипа и да си каже мнението относно легитимността на тоя Свет?
Виж в предпримача сме го обсъдили и него.


Какъв е / къде е този предприемач ? Вчера във фейса Румен пусна някакво старо видео как въпросния мултимилионер ( Свет ), който между другото твърди че имал $ 40милиона, моли абонатите си да му дадат по $ 1 (един) за да подкрепят канала му, че иначе трябвало да го закрие, ма този палячо много бързо го изтри.
Форума. Пиши във гугъл и че ти излезе.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Bogat-Beden » 04 Фев 2021, 18:29

Leon написа:Те всички милионери с канали имат patreon акаунт и събират дарения :mhihi:

А всъщност вероятно Киро Брейка е милионерът инфлуенЦер под прикритие :mhihi:
Може би стои зад мемето Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от peshehodetz » 04 Фев 2021, 23:06

bioz написа:Форума. Пиши във гугъл и че ти излезе.


Мерси колега, намерих го най-после, че нещо не се отваряше от чужбина. Гледам че и ти си се разписал там, а и един друг колега от форума също.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Superexstatic » 05 Фев 2021, 18:45

И аз го загледах тоя пич. Това тук е доста впечатляващо https://www.youtube.com/watch?v=IO4c_h6KfA8. От 12$ до 500к за 21 дни с търговия само с penny stocks :dunno: Какво мислите? Адекватни неща говори, но нещо и той като Вистата ми е доста съмнителен
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от msi200 » 05 Фев 2021, 19:09

Superexstatic написа:И аз го загледах тоя пич. Това тук е доста впечатляващо https://www.youtube.com/watch?v=IO4c_h6KfA8. От 12$ до 500к за 21 дни с търговия само с penny stocks :dunno: Какво мислите? Адекватни неща говори, но нещо и той като Вистата ми е доста съмнителен


Не се залъгвайте по такива клипчета. Този, ако изкарваше толкова пари от акции, нямаше да се занимава с ютюб филмчета и подобни тъпотии. За опита му с интернет маркетинга може и да е вярно :) :)
I love the sound of V8 in the morning...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Superexstatic » 05 Фев 2021, 19:55

Ще го видим. Въпрос на време е да го разкрият кой е, че доста подробности от живота си разказва.(ако случая не е тежка шизофрения де :mhihi:). Малко напомня мистерията покрай alx :ok:
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от zAcK » 05 Фев 2021, 21:01

msi200 написа:
Superexstatic написа:И аз го загледах тоя пич. Това тук е доста впечатляващо https://www.youtube.com/watch?v=IO4c_h6KfA8. От 12$ до 500к за 21 дни с търговия само с penny stocks :dunno: Какво мислите? Адекватни неща говори, но нещо и той като Вистата ми е доста съмнителен


Не се залъгвайте по такива клипчета. Този, ако изкарваше толкова пари от акции, нямаше да се занимава с ютюб филмчета и подобни тъпотии. За опита му с интернет маркетинга може и да е вярно :) :)


"Здравейтьи... Т'ва нъ къртинкъта ни съм аз..." :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Тоя ще да е някой комшия на Вистата :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Jordana » 05 Фев 2021, 21:09

След още 21 дена трябва да ги направи поне 5 милиона, това е проста математика . Бъфет може ритуално да си посипе главата със пепел , тоя свет е по добър от него 1000% 12-500 000 ... Един истински вук от wolfstreet :dunno:
Последна промяна Jordana на 05 Фев 2021, 21:39, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от peshehodetz » 05 Фев 2021, 21:26

Superexstatic написа:И аз го загледах тоя пич. Това тук е доста впечатляващо https://www.youtube.com/watch?v=IO4c_h6KfA8. От 12$ до 500к за 21 дни с търговия само с penny stocks :dunno: Какво мислите? Адекватни неща говори, но нещо и той като Вистата ми е доста съмнителен


Този не бях го гледал но последните няколко дни покрай шума около Виста хвърлих поглед на няколко негови видеа. Та чудя се какъв болен мозък трябва да е някой който твърди че 12 долара за 20 дни ги е направил $ 580к, за някакви 49000 процента разправя, сигурно е имал предвид 49000 пъти, ма там процентите са други, но хайде да не навлизаме в подробности. Сега в горното видео само като спомена, че имал акаунт във Вангард и ми стана ясно че е тотален лъжец, освен ако не е идвал до щатите и евентуално по някакъв начин да е успял да се сдобие със сошъл секюрити номер, ма не ми се вярва понеже в други видеа твърди противоположни неща. Не бил си показвал къщите и колите, ми какво да показва като ги няма, и себе си не показвал от съображения за сигурност, това пък е най-големия булшит, нали като се покаже поне онези дето го познават ще го видят какъв е лъжец. Румен поне има какво да покаже и че има кинти - има. А че къщата и SRT-to не ги е купил с пари от дропшипинг, курсове и ютуб - не е, но откъде ги е взел/изкарал само той си знае и това едва ли ще сподели с някого.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Superexstatic » 05 Фев 2021, 22:07

В портфолиото на канала си пише, че профита му е 40млн :ok: Топ мийекащ екземпляр е наистина, но това не мисля, че е някакъв аргумент. Хинов примерно е същият аграр, но не пречи да му е успешен проекта, колкото и да е синковец и зад него да седят Вали. Във всеки случай поне пораздвижиха тубата тия дни и има интересен контент по темата, Колко е реален тоя Svet според мен ще се разбере скоро
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Какво мислите за търговията с акции/петрол/валута?

Мнение от Jordana » 06 Фев 2021, 9:31

https://www.youtube.com/watch?v=lQc0hvBEVrI
Сериозно ли смятате че това е истина ? Пропуснали сте го вероятно щото тука пишат само милионери :ok: Все едно чета на енигмата и на алха писаниците ама омешани от свет - майстора на късата лъжа :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook