Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предавания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предавания

Мнение от Sharo » 22 Мар 2013, 10:33

До телевизор рядко стигам, а да се засядя съвсем, но тука стигнахме до някви полемики и прегледах ...

Първо всички са ми като един дол дренки с леки изменения единствено по-разчипено ми дойде като две капки вода заради водещите донякъде.

Ровейки по въпроса съвсем се убедих в копи пейста едни от други ама ей тва вече ме разсмя ...
http://vbox7.com/play:00b77ce961
и тия ми се имат за големи продуценти

Та вие гледате ли ги тия предавания и какво мислите за тях
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от PaCk0o » 22 Мар 2013, 10:46

Гледах Страх, това с Иван и Андрей дето беше забравих му името и някой от брадърите, вече нищо интересно няма поне за мен, а и това преди години на един остров в един затвор с някви игри дето беше ма и него го забравих как се казваше. Сигурно има и други който съм зяпал ама не се сещам в момента.
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от Ronka » 22 Мар 2013, 10:48

Само се позаслушвам на тея певческите, само защото обожавам някой да пее :mhihi:
Телевизия НЕ гледам, за мен най-якото риалити беше Фиър :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от SpUd3r » 22 Мар 2013, 10:49

Не за първи път се краде от SYTYCD, преди години още при някви конкурси при слави го правиха тоя номер :mhihi:
Имаше някъв сериал с един дългокос и Мая Бежанска, в Господарите бяха давали как са копирали сценария от Двама мъже и половина 1:1
Tux0 Ca !
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от DriftoMania » 22 Мар 2013, 10:53

Едно време гледах, вечер докато хапвам, ама нещо напоследък са ми толкова отвратителни пеещите и танцуващите, че предпочитам да си пусна филмче/сериал или VH1. А това с краденето на формати, идеи и кво ли още не е ..жалко. Цялата работа с тия формати е, че лицата се изтъркаха адски много - примерно в тия капки вода участниците са на Магърдич актьорите от Пълната лудница и 2-3 приятели. Денсинг Старс-а пък е скалъпен изцяло с випбрадъри имам чувството (1 серия съм гледал и то не цяла). Пеещите по БТВ повечето са вече виждани във стари пеещи предавания..но понякога има свежи талантливи лица де :)
Най ме кефи това 'Младост 5" - на моменти е адски странно и нелогично свързано, ама там му е чара, простотийка си е за фън. Дано не го забозят в следващите серии :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 7.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G30 540i

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от BAHKATA » 22 Мар 2013, 10:57

Следях с интерес предаването, в което търсиха на Пацата от Биг Брадър жена, голема олигофрения примесена с малко селска реалност, иначе тия танцувалните не ги гледам, не намирам смисъл просто...
Иначе ние българите крадем освен коли, всичко останало - танци, реклами, сюжети за филми....явно сме много добри.... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от dimodi » 22 Мар 2013, 11:13

Не гледам такива бози. По телевизията гледам единствено мачове и от време на време филми по НВО и НВО Комеди, а също и "Под прикритие" по БНТ. Не съм попаднал досега на нещо интересно от тия реалитита, всички формати са крадени от чужди телевизии. Дори бях се загледал в първото предаване "Младост 5" и установих, че е абсолютно копие на "Шилерщрасе" (дори декора), което върви от сумати години по немските телевизии. ОК, няма лошо, трудно е да се измисли нещо невиждано досега, но лошото е, че дори при взета наготово идея нашите пак не могат да я реализират като хората. И особено ако си гледал оригинала, нашата версия е пълно разочарование. Сега ще кажете, че до голяма степен нещата опират до пари. Вярно е, но пак не е невъзможно да се получи нещо читаво при малко кадърност, която при нашите телевизионери очевидно липсва. :roll:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от DriftoMania » 22 Мар 2013, 11:32

dimodi написа:...Дори бях се загледал в първото предаване "Младост 5" и установих, че е абсолютно копие на "Шилерщрасе" (дори декора), което върви от сумати години по немските телевизии..


Това си е лицензирано 'копие', т.е. не е крадено, а адаптирано. Но не мога да оспоря колко качествено е направено, защото не съм гледал оригинала :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от acho.rs » 22 Мар 2013, 11:42

Много рядко когато трябва да угодя с ефирно време на домашните любимци :mhihi:
Бигбрадър обаче НЕ , само когато беше Памела, че имах мерак да я видя в народна носия.

Аз с тия тъпни трябва да се замислим, че по това време друго няма за гледане - или турски сапунки или 10 годишен сезон на някой сериал :dunno:

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от bigmurzi » 22 Мар 2013, 11:45

е то и стани космат с кики пънчев и то е купено, но поне успешно, следях си го с интерес.
клипа в първото мнение обаче много ме разочарова, абсолютна липса на креативност .. :help:
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от justboy » 22 Мар 2013, 11:51

Твърдо не!
Телевизия, само по време на вечеря и по-скоро прехвърлям HBO-тата за нещо интересно...
Изображение
E34, E38

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от dimodi » 22 Мар 2013, 11:57

DriftoMania написа:Това си е лицензирано 'копие', т.е. не е крадено, а адаптирано. Но не мога да оспоря колко качествено е направено, защото не съм гледал оригинала :)


Е, много ясно, то остава и без знанието на създателите да си присвояват идеите. Не че бих се учудил. :mhihi: Бях чел дори, че ония двамата мишоци Иван и Андрей бяха ходили до Германия за да попият опит от оригиналното "Шлаг ден Рааб" за тяхното "Разбий И. и А.". Не знам какво са гледали, но тяхната боза пак беше на светлинни години от оригинала. :lol:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от err0r » 22 Мар 2013, 12:03

Не... :lol:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от Bogat-Beden » 22 Мар 2013, 12:10

ТВ гледам само при спрян интернет :lol:

А тоталната бездарност води до кражби на идеи не само във тези формати..

Новото лого на Мтел голямото "М" е същото като на списание "Макс",без едно ченгелче (доцента по маркетинг Дуранкиев от УНСС ни отваряше очите :mrgreen: )

А в Испания рекламата на една от най големите телевизии е "lo mejor está por llegar"- "Най доброто тепърва предстои"- добре че на Глобул не е точно същото 1 към 1,че щеше да е малко съмнително :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от rhase » 22 Мар 2013, 12:17

Почти не. Само като си легна и толкова няма кво да ме приспи, че си пускам ТВ. Но и тогава NG, NG Wild и понякога FOX-овете за някоя комедия :)

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook