Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 28 Фев 2021, 1:03

Някои Щати направо се изнасят :mhihi:

https://www.washingtontimes.com/news/20 ... scaping-g/

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Политическа.

Мнение от Kurtov » 28 Фев 2021, 12:48

SlackLine` написа:Слави Трифонов представи част от експертите на ПП "Има такъв народ"
https://youtu.be/pGpGv15IQ3w
Какво мислите?


Аз мисля, че нищо няма да се промени.
Дано не съм прав.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 28 Фев 2021, 13:20

Слафчо продължава да си вярва че е месията оправяч на народа , обаче носът му се е удължил доста напоследък :mhihi:
Политиката била мръсно нещо ама той щял да вкара чисти хора вътре ....и да ги омърси и тях :yes:
Къде по света политиката не е мръсно нещо ? Като влезе в парламента какво ще прави ? Или става опозиция и дига лапичка едноврменно със БСП или става солташака на тиквата и гласува по негова команда . Ако нещо драстично се променя с влизането на една партийка в парламента досега да сме се оправили 100 пъти . Чакаме цирка да започне :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Политическа.

Мнение от Binev_OuT » 28 Фев 2021, 16:36

SlackLine` написа:Слави Трифонов представи част от експертите на ПП "Има такъв народ"
https://youtu.be/pGpGv15IQ3w
Какво мислите?

На мен ми хареса това което чух.
Не бях чувал с години , някой да говори с конкретика.Имам в предвид , като каже "ще правим реформа в образованието" - казва какво точно ще реформира.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Политическа.

Мнение от memorex » 28 Фев 2021, 18:15

Свързвам форума основно с отрасъла транспорт и екология.Може и да греша ,но не чух да се споменава.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 28 Фев 2021, 18:16

Явно има качествени хора в екипа, но презентация беше мнооого лоша, сякаш жива стока на пазар...
За мен този човек е много противоречив. От сигурен източник знам, че от мнооого време дава сериозни суми за благотворителност, за което :bowdown: :bowdown: . От друга страна отношението му е доста арогантно, което говори за много силно и ранимо его, което е ОК за хора на шоубизнеса, ама вече си имаме такъв начело...
Аз съм за Да България, но си имам своите резерви, отделно имат 0 шансове да са в първите 3 места по брой депутати, със сигурност ще влязат в парламента поне.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 28 Фев 2021, 18:27

Това тъй наречено презентиране е мотамо пионерска заря проверка едно време в лучин дол . Имаше такива едно време , нареждат се пионерите и в тържествена атмосфера и Слафчо чете ..Никола Вапцаров - и пристъпва напред един пионер от четата : ...паднал геройски бля бля бля ...После Слафчо пак чете : Яне Сандански ..пристъпва напред друг пионер със заучените думички - Паднал геройски бля бля бля ..
Дано не страдат много тия хора че може и нормални да има между тях . :cry:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Политическа.

Мнение от drago_pavlov » 03 Мар 2021, 18:14

Точно днес ли намери тоя да се насере така...
https://www.mediapool.bg/3-mart-dokoga- ... 18927.html
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Политическа.

Мнение от ivoaudi » 03 Мар 2021, 18:31

DW си ядат лайна открай време по темата и скимтят с-у Русия. Тоя нещастник пък да го съжалиш. Кат оня виц - педали, сър, какво да ги правиш
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 03 Мар 2021, 18:41

200 000 руски войници и офицери и 50 000 български опълченци са положили костите си в тая земя българска за да се възроди от 500 години робия и забвение българската нация и държавност . Всички те станаха частица от пръста и тревата на третата българска държава , записаха със златни букви в историята българска имената си . Българския народ никога няма да забрави , а имената на поганските мекерета ще тънат в забвение сега и за напред . Мен лично ми е все тая какви са били мераците на Александър II щом резултата е създаване на новата българска държава и тя е факт вече 140 години въпреки всички опити да бъде заличена .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Политическа.

Мнение от ivoaudi » 03 Мар 2021, 19:23

Завършвам в момента едно книжле, бях го купил от Историческия музей в Малко Търново. Като спомен за автор е Парорийски, а съдържание историята на Тракия. То така и се казва, "Тракия, земя, поена с кръв и сълзи". Най-подробно са описани Илинденско Преображенското, потушаването му и гоненията после от юг. Потресен съм. Време разделно, Батак и Старозагорските кланета бледнеят. Просто бледнеят. През такива ужаси сме преминали.....невъобразимо. А да плюеш после с-у този, който все пак ти е помогнал да излезеш от Ада, оставяйки кости.... На мен българския си ми е беден да го опиша това как се нарича. Трудно ми е да си представя как е възможно да паднеш толкова ниско. Може би съм леко глупав.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Политическа.

Мнение от zAcK » 05 Мар 2021, 9:08

Бойко Борисов, 14 февруари:
"Ще спазим ангажимента си и ще отворим заведенията на 1 март. Дотогава трябва да е минала вълната, да са минали двете седмици, така че хората да знаят."


Бойко Борисов, 24 февруари:
"В България при стриктно спазвани мерки и в същото време - най-либералните в Европа, поддържаме резултати, които дават възможност на хората да живеят нормално. Българите не усещат, че има пандемия, така както в другите европейски държави. Така че да продължим по този начин."


Бойко Борисов, 4 март:
Борисов: В третата вълна сме, не знам кой внушава на хората, че всичко е преминало.


Междувременно на 5-ти март:
Спира се плановият прием за всички болници в червените зони в страната. София град и София окръг попада в тази зона близо 300 заболели на 100 000 души. Единствената умисъл е да се освободят достатъчно легла за ковид лечение. Това заяви пред БНТ проф. Борис Богов - директор на Александровска болница


Не разбирам как може да има човек, който да гласува за това недоразумение Боко :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Политическа.

Мнение от Kurtov » 10 Мар 2021, 12:06

Според вас кои ще се коалират на 4-ти ?
ДПС и ГЕРБ, или БКП и ДПС ?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 10 Мар 2021, 12:09

ГЕРБ и Слави :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 10 Мар 2021, 16:37

ДПС винаги е с победителя който прави правителство , ако ги поканят според зависи може да вакарат хора в кабинета . Официално са винаги опозиция но гласуват винаги в полза на управляващата партия . Когато има нещо което ги засяга тях пряко или косвено гласуват както сараите им наредят . Винаги дигат джаба по въпроси за малцинствата , изселниците , национализма . По тия въпроси са неуправляеми .
Така че коалицията е ясна - Гастро Ефазиалната Рефлуксна Болест , Аптекаря , Шкембе войводите , Кабеларката и ДПС дига лапичка когато трябва иначе официално опозиция :dunno:
Слави ше се пъне да вкара някой министър , ако не легне на тиквата ще стои до Маяма и Корнела 4 години и ще мига на парцали .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook