Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 15:21

TNT написа:Ти нали каза скоро, че от 8 години не си идвал в България ? Къде ги тея неща :dunno: За мен това постоянно плещене на глупости къде кво се случило си е направо за бан. Газта спряла, пейките изрязани, ся гледам по темите зърното свършило :dunno: Протести и битки навсякъде, пуснеш някоя уеб камера - хората селфита си правят по площадите :dunno:


Кажи, къде съм "сбъркал"? Покажи истината. Кажи, че ставащото по Света е само чудесно и прекрасно. Кажи, че на долните кадри от тази сутрин в Париж виждаш доволни хора, пиещи кафето си, отиващи на работа или просто разхождащи децата си в парка :ok:

https://vk.com/video-185395509_456248906

Не е истина, нали? Или щом при Гала не са го давали, значи не е истина :?:

Ето, правилните медии такива неща не дават



Мда, близо осем години не съм се прибирал и затова медиите пишели глупости. Направо съм си за бан :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Долното е възоснова на вътрешна политика, затова ставащото е за тук. Летище Париж има проблем с керосина. Препоръчват авиокомпаниите да кацат с достатъчно гориво, за да могат да си върнат самолетите обратно. Чудно ми е, как ще се справят тези, които летят през водата :dunno:

Airlines flying to Paris airports are urged to take as much fuel as possible as kerosene stocks are increasingly low


https://airlive.net/news/2023/03/24/air ... ingly-low/

(баси, чета новини и на английски :shock: )

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 24 Мар 2023, 16:51

Дай за пейките и за хората на студено :bchug:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 17:22

TNT написа:Дай за пейките и за хората на студено :bchug:


Кажи къде съм сбъркал или излъгал, докато гледаш долната мила и родна кратинка. София е това :wave:

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 24 Мар 2023, 17:23

А бабата, на която й е студено заради ЕС къде е ? :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Политическа.

Мнение от kiko » 24 Мар 2023, 17:32

BMW_POWER написа:
TNT написа:Дай за пейките и за хората на студено :bchug:


Кажи къде съм сбъркал или излъгал, докато гледаш долната мила и родна кратинка. София е това :wave:

Изображение

А случайно да знаеш,че това е снимка отпреди няколко години? Когато мангалите бяха налазили западния парк от към гетото им?Пак пишеш колкото да не заспиш.
И тва във Франция същото.Винаги е имало анархисти там които обичат безредици и да палят.Това не означава,че на 200м от тях хората си се разхождат и живота си продължава

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Политическа.

Мнение от sme666ko » 24 Мар 2023, 17:34

Дано просто да не знае.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 17:47

sme666ko написа:Дано просто да не знае.


Знам, ама това е първото дето излезе. Но може и да греша. Явно мангалите са на газ и този проблем с незаконната сеч да е решен :ok:


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Политическа.

Мнение от steeN » 24 Мар 2023, 17:47

Французите ако ще цялата страна да запалят, няма да спрат пенсионната реформа.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Политическа.

Мнение от sme666ko » 24 Мар 2023, 17:55

BMW_POWER написа:
sme666ko написа:Дано просто да не знае.


Знам, ама това е първото дето излезе. Но може и да греша. Явно мангалите са на газ и този проблем с незаконната сеч да е решен :ok:

Проблемът с незаконната сеч на пуерториканците няма много общо с темата, от която се изплъзваш. :D И не е решен като цяло. Иначе на конкретното място, откъдето е снимката, не са изсичали от години.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 18:02

steeN написа:Французите ако ще цялата страна да запалят, няма да спрат пенсионната реформа.


Тоя и нашия са от едно котило. И това е само първата крачка. Ще има и още. На млади и здрави хора можеш да даваш по $2К, за да си стоят у дома и да не правят нищо. А на такива, бачкали цял живот фингър. "Пари няма". Това като го чуя и :puke:

sme666ko написа:
BMW_POWER написа:
sme666ko написа:Дано просто да не знае.


Знам, ама това е първото дето излезе. Но може и да греша. Явно мангалите са на газ и този проблем с незаконната сеч да е решен :ok:

Проблемът с незаконната сеч на пуерториканците няма много общо с темата, от която се изплъзваш. :D И не е решен като цяло. Иначе на конкретното място, откъдето е снимката, не са изсичали от години.


Карам по протокола :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Политическа.

Мнение от nikola59 » 24 Мар 2023, 19:36

И пак геронтофила да му се порадвате :mhihi:


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Политическа.

Мнение от steeN » 24 Мар 2023, 19:40

Най-добре един фермер да им сложат за президент и да ходи на интервю с пръскачката за лозето (ама да внимава да не е по-скъпа от часовника на Макрон, че пак ще му завидят) :) Ей тогава ще се оправи тая държава.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 21:23

Правиш се, че не рабираш :mhihi: Едната държава се самозадоволява с храни. Другата внася. Единият продава суровини, другата прави стоки с висока добавена стойност. Идва криза. Ти ще спреш да купуваш храни или ще спреш да купуваш продукти с висока принадена стойност? Когато имаш семейство, кое е най-важното и винаги номер едно? Да сложиш нещо на масата, нали? Дали детето ще го закарат с Х7-цата на училище, това отива много на заден план.

Защо първото което унищожиха след "Демокрацията" беше селското стопанство? Който владее храната, той владее всичко. Ще дойде време и за водата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Политическа.

Мнение от peshehodetz » 24 Мар 2023, 21:33

Какво толкова, че носел някакъв си часовник, негови са си парите да носи каквото си поиска. И аз не го харесвам Макрон ма преди да стане президент е бил много успешен ивестиционен банкер с net worth около $ 70млн, така че може да си вземе каквото си поиска, даже това дето носи е доста скромно за възможностите му. А ватенките като пускат такива новини що не погледнат първо техния любим президент какво носи.

https://iflwatches.com/blogs/celebrities/watches-of-world-leaders


И нали първо беше часовник за $ 80к после изведнъж стана за $2500, да не се окаже после май нещо друго. И за $ 2500 е баси и скъпия часовник, то в този форум поне половината са с по скъпи часовници, ма карай. :cry: :cry: :cry:
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от BMW_POWER » 24 Мар 2023, 21:52

peshehodetz написа:Какво толкова, че носел някакъв си часовник, негови са си парите да носи каквото си поиска. И аз не го харесвам Макрон ма преди да стане президент е бил много успешен ивестиционен банкер с net worth около $ 70млн, така че може да си вземе каквото си поиска, даже това дето носи е доста скромно за възможностите му. А ватенките като пускат такива новини що не погледнат първо техния любим президент какво носи.

https://iflwatches.com/blogs/celebrities/watches-of-world-leaders


И нали първо беше часовник за $ 80к после изведнъж стана за $2500, да не се окаже после май нещо друго. И за $ 2500 е баси и скъпия часовник, то в този форум поне половината са с по скъпи часовници, ма карай. :cry: :cry: :cry:


Прав си :ok: Ама не можеш да ми обяснваш, колко са зле нещата, да обираш хората, да ги осъждаш на .... (това няма да го пиша, пожелавам ви да го разберете, когато станете на 60 и ви кажат, че трябва да бачкате още 7-9-10г), ми трябва да си малко по-обран.
Аз нося Касио за няма и $100 :oops: :oops: :oops:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook