Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 05 Юни 2023, 14:32

Ма същите НЕ доброволци ги имаме и тука бре . Смяташ че трудът е нещо срамно или какво ? 1920 със закон в царство България е въведена трудова повиност . Отработваш трудодни за негово величество , като искаш да те тъпче монарх си отработваш . Има логика нали ??!!!
trudova-povinnost-1.jpg

Ето ти малко и за предателите , че явно от координатор на БСП си минал в нео либералната агитка
На 14 юни през 987 г. по заповед на цар Самуил брат му Арон е екзекутиран, по обвинение в предателство – сътрудничество с византийците. След братоубийството цялата власт в България минава еднолично в ръцете на цар Самуил. Цар Самуил получава безспорни доказателства за тайните предателски преговори на брат си Арон с трижде подлият византиец Василий за сепаративен мир. Почти няма скандал между родните братя – Самуил го приключва на мига заедно с целия му род на дръвника. Пожален е само синът на Арон – Иван Владислав. За неговия живот се застъпва Самуиловият син Гавраил...

Така и тези сегашните предатели трябва да бъдат приключени - на момента !
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Jordana на 05 Юни 2023, 14:38, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Политическа.

Мнение от Моджо » 05 Юни 2023, 14:36

:kuku:
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Политическа.

Мнение от nickstorm » 05 Юни 2023, 15:19

Моджо написа:Колко драг куини си видел през живота си наживо ? М?
ПП А на карнавалите в Рио примерно е пълно с такиви..и кво от това?


Па докато бях в Германия, поне 4-5 бройки, при това не че специално съм ги търсил ами посред бял ден :mhihi: Едно даже работеше като касиерк@ в голям магазин, странно че на съседните каси винаги имаше повече хора, не знам що така :mrgreen: Тъкмо се бях засилил с кошницата към празната каса и резко се сетих че съм забравил да си взема сол..... :lol:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 05 Юни 2023, 15:24

Със солницата ще затапваш отворите ли :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Политическа.

Мнение от nickstorm » 05 Юни 2023, 15:31

TNT написа:Със солницата ще затапваш отворите ли :mhihi:


Ти да не се засегна са? :mhihi:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 05 Юни 2023, 15:38

Интересно ми е как най-големите мъжаги най-много ги е страх от пИдИрасИ :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Политическа.

Мнение от nickstorm » 05 Юни 2023, 15:56

Бре явно си някакъв спец по темата.... Пиши по-добре за Путлер нещо :mhihi:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа.

Мнение от b_u_b_o » 05 Юни 2023, 16:00

TNT написа:Интересно ми е как най-големите мъжаги най-много ги е страх от пИдИрасИ :mhihi:


То тва заразно, не знаеш ли? :dunno: Ако ти пипне яйцата докато ги маркира на касата и на следващия ден ще си купуваш рокли и гримове... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Политическа.

Мнение от Е.Димитров » 05 Юни 2023, 16:11

За мен гейското си е личен избор и не ми пречи, стига да не го заявяват така агресивно. Пък и да го заявяват, пак не ми пречи, може би това им е начина да се покажат, че са живи.
Отклоняваме се по темата до колкото гейското не е станало още задължителна политика :mhihi:
По темата, бих искал да попитам някой тук, който е гласувал за ПП-ДБ, как оценява последните събития?
Ще продължи ли подкрепата за тези?
За ГЕРБ няма какво да питам, там нещата са ясни, пък и те, до колкото съм гледал новини са хитри и гръмки лозунги не са афиширали.
Тя цялата работа е ясно за какво е с тези обединения.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 05 Юни 2023, 16:12

b_u_b_o написа:
TNT написа:Интересно ми е как най-големите мъжаги най-много ги е страх от пИдИрасИ :mhihi:


То тва заразно, не знаеш ли? :dunno: Ако ти пипне яйцата докато ги маркира на касата и на следващия ден ще си купуваш рокли и гримове... :mhihi:
Важното е, че пишем за западните ценности от Германия :mhihi: Малко разнообразие. Другите образи са в Канада, Великобритания, един няма на изток :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Политическа.

Мнение от nickstorm » 05 Юни 2023, 16:27

За ПП какво да се пише? Пременил се Илия-пак в тия :lol: Техния електорат избягва да отговаря на такива въпроси, така че се приготви да бъдеш затрупан с ирелевантна информация.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Политическа.

Мнение от TheDriver » 05 Юни 2023, 16:43

Аз съм избирател на ДСБ/РБ/ДБ, което автоматично ме прави избирател на ПП-ДБ на тези избори.

ДБ губи гласът ми на предстоящите местни избори, като със сигурност няма да го получи и Борис Бонев(ако гласувам в София). Ще гласувам за някой от другите кандидати на първи тур, а на втори, ако изборът е между ПП-ДБ/Спаси София и ГЕРБ няма да подкрепя никого. Ако балотаж стигне различен кандидат, ще подкрепя него без значение от коя партия е - Шкварек примерно.

На следващите(неизбежни според мен) парламентарни избори, ще гласувам за някоя малка партия най-вероятно, т.е. и там ме губят като избирател. :dunno:

Причината е прегръдката с ГЕРБ/ДПС, а не чутото в записа...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Политическа.

Мнение от dhtj » 05 Юни 2023, 16:53

TheDriver написа:Причината е прегръдката с ГЕРБ/ДПС, а не чутото в записа...


Просто по-малкото зло е ПП да се ротират с ГЕРБ, отколкото да оставят служебните кукли на русофила радев да продължат да водят държавата.
Няма друго решение. А и реално това си е избрал народа. Най-много хора са гласували за ПП и ГЕРБ. Следователно най-логично е да управляват тези две партии. Нищо нередно не виждам аз.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от carmanf1 » 05 Юни 2023, 17:33

TNT написа:
b_u_b_o написа:
TNT написа:Интересно ми е как най-големите мъжаги най-много ги е страх от пИдИрасИ :mhihi:


То тва заразно, не знаеш ли? :dunno: Ако ти пипне яйцата докато ги маркира на касата и на следващия ден ще си купуваш рокли и гримове... :mhihi:
Важното е, че пишем за западните ценности от Германия :mhihi: Малко разнообразие. Другите образи са в Канада, Великобритания, един няма на изток :ok:


Един съученик в гимназията от другия клас беше изплющял един траверс от калигула.
Хвалеше се, че ако не си усетил един чифт камбани как се удрят в друг чифт, нищо не си разбрал. Чисто луд :lol:

Ама го качил горе на тепето над калигула :mhihi:
И после му откраднал всички дрехи на пИдала :mhihi: Вика, оставих го само по чорапи да си ходи :mhihi:

Ся тоя съученик е виден член на една партия :mhihi: Ужас, ако тоя се докопа до власт

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Политическа.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Юни 2023, 17:40

И аз се чудя dhtj какви са тези драми? Ясно стана в няколко избори поред, че без тези две партии към днешна дата не може да има правителство, тоест на Радев марионетките да управляват още две години ли? Вижте ги как пищят сега като сдават властта колко много, много работа са свършили за да се знае и вратата на Радев да е отворена за диктатор ако променят конституцията.
Що се касае до герб Димитров, те ще го отнесат най-малко. Боко каза пряко и без заобиколки, че той министри няма и цялата отговорност са я искали ПП и да управляват те, той просто им дава възможността. Всичко те предлагат, всичко те нагласят. Тоест правете си сметката ако ПП се провалят с ДБ. Харакири.
Що се касае до тия записи...на един ли не му хрумна, че Кирчо и Кокорчо може силно да преувеличават в тях за да се правят на велики пред партията си? :idea: :mhihi: Ако сте едни шарани ще ви ловят на бастун. Което не променя факта, че са аматьори.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook