Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 05 Юни 2023, 18:31

Е кво , пак ли щe избираме ГЕРП на следващите избори като тия се наакат ? Вместо изчегъртване реинкарнация на тикви .. :kuku:
Последна промяна Jordana на 05 Юни 2023, 19:24, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Политическа.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Юни 2023, 19:09

Ем...изберете Костадинов. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от carmanf1 » 05 Юни 2023, 19:15

Дам.

Тъкмо и аз ще имам връзки с моя съученик, споменат няколко мнения по-рано. :mhihi:

Белкем и аз намажа нещо. Щот имам компромати :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Политическа.

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 05 Юни 2023, 19:25

Top Gun Maverick написа:Ем...изберете Костадинов. :dunno:

Еми що пък да не го изберем? Ти какво плашиш ли ни?
Вие се плашете да няма нови избори, че ПП ще вземат смешни процети тогава. :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 05 Юни 2023, 19:40

carmanf1 написа:
TNT написа:
b_u_b_o написа:
TNT написа:Интересно ми е как най-големите мъжаги най-много ги е страх от пИдИрасИ :mhihi:


То тва заразно, не знаеш ли? :dunno: Ако ти пипне яйцата докато ги маркира на касата и на следващия ден ще си купуваш рокли и гримове... :mhihi:
Важното е, че пишем за западните ценности от Германия :mhihi: Малко разнообразие. Другите образи са в Канада, Великобритания, един няма на изток :ok:


Един съученик в гимназията от другия клас беше изплющял един траверс от калигула.
Хвалеше се, че ако не си усетил един чифт камбани как се удрят в друг чифт, нищо не си разбрал. Чисто луд :lol:

Ама го качил горе на тепето над калигула :mhihi:
И после му откраднал всички дрехи на пИдала :mhihi: Вика, оставих го само по чорапи да си ходи :mhihi:

Ся тоя съученик е виден член на една партия :mhihi: Ужас, ако тоя се докопа до власт
А когато предлагах едно време да отидем на Ladies party с мъжки танцьори с идеята да има котенца, моя съученик каза “мани ги тея педали, давай да ходим в Калигула”


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 05 Юни 2023, 19:41

Ем...изберете Костадинов. :dunno:

На някои им харесва цял живот един нескончаем хелоуин ...тикви и пакости :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Политическа.

Мнение от Exclusive89 » 05 Юни 2023, 20:39

"Българските служби са пробити, някой трябва трябва да ги изчисти!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."

"Но това значи правителство с Борисов!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."

"Но ще загубите гласове!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."



Копейката ще мечтае още дъъъълги да управлява сам, и ще остане с шибаната си мечта, аре наздраве и хубава вечер.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Политическа.

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 05 Юни 2023, 21:06

Exclusive89 написа:
"Българските служби са пробити, някой трябва трябва да ги изчисти!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."

"Но това значи правителство с Борисов!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."

"Но ще загубите гласове!"
ППДБ: "Ние ще влезем в лайната."



Копейката ще мечтае още дъъъълги да управлява сам, и ще остане с шибаната си мечта

Ама обещаваш ли?? :mhihi: :mhihi: И от къде знаеш? няква врачка ли си? :dunno:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Политическа.

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Юни 2023, 21:09

bmw maniqk ivo bmw написа:
Top Gun Maverick написа:Ем...изберете Костадинов. :dunno:

Еми що пък да не го изберем? Ти какво плашиш ли ни?
Вие се плашете да няма нови избори, че ПП ще вземат смешни процети тогава. :mhihi: :mhihi:

Аз да се плаша от избори? Че да няма аз да се явявам? :mhihi: Не, просто на мен ми писна от избори и се надявам следващите да не са скоро. А Костадинов ви го давам като алтернатива защото Данчо се оплаква, че нямало кой да избере освен Тиквоний.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Политическа.

Мнение от STEVAL » 05 Юни 2023, 23:43

Top Gun Maverick написа:Що се касае до герб Димитров, те ще го отнесат най-малко.


Ако съдим по теб и по мен, работата е 50:50 или на следващите избори 300 х.гласа надолу.
Как реши, че няма друга възможност, като дори и опит не се направи, а се върна мандата на Герб неизпълнен. Боко ако беше казал преди изборите, че само с кокора ще прави правителство, колко гласа надолу щеше да бъде.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Политическа.

Мнение от Е.Димитров » 06 Юни 2023, 7:35

dhtj написа:
TheDriver написа:Причината е прегръдката с ГЕРБ/ДПС, а не чутото в записа...


Просто по-малкото зло е ПП да се ротират с ГЕРБ, отколкото да оставят служебните кукли на русофила радев да продължат да водят държавата.
Няма друго решение. А и реално това си е избрал народа. Най-много хора са гласували за ПП и ГЕРБ. Следователно най-логично е да управляват тези две партии. Нищо нередно не виждам аз.

Хаха,
ето това е позиция/мислене на жертва!
Какво имам в предвид и ще се опитам да го дам като пример.
Имаме жена, която бива бита и чат пат насилвана, ама вика "по-добре така, щото понякога ме води за 2-3 дена на море и дава някой лев"
Когато избираш някой, принципно го избираш заради това, което обещава.
Когато наруши обещанието и тръгне в друга посока веднага трябва да се реагира!
А не да се мисли "ми то по-малкото зло" (бие ме, значи ме обича).
Народа е избрал тези партии, защото нещо са обещали. До колкото си спомням, ПП-ДБ бяха обещали съвсем други неща!
И сега за Президента Радев (в първи клас се учи , че имената на хората се пишат с главна буква!), как разбрахте, че е "русофил"?
Защото не желае държавата ни да влиза в някакъв военен конфликт ли?
Аз също не искам да влизаме във военен конфликт, който дори не е на страна партньор на ЕС и НАТО.
Повтаряте едни и същи опорки, като "комсомолец" или "комунист на разпит".
Всеки, в тая държава, който реши, да каже своето мнение и то е в подкрепа на българската идентичност и интерес, веднага му се лепва някакъв етикет , я "копейка" или "русофил" и още други епитети.
И се почва "защо не ходиш да живееш в..."
За какво да ходя да живея някъде другаде?
Типично "гастарбайтерско мислене"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Политическа.

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Юни 2023, 8:32

Хм, с тази разлика, че жената САМА може да излезе в морето от мъже и да си избере стойностен като има опита от предишния боклук. Докато с политиците по твоята логика понеже ВСИЧКИ новоизбрани се осират още с първите години, то трябва веднага да се махат и да даваме път на следващия идентичен или поне близък до първия боклук. Това според мен е грешно защото идва гладна въшка, която ще знае, че веднага си тръгва и гледа да краде като за последно, понеже втори шанс няма да има. :idea: Жената ще си избере мъж и има шанса да разполага с време за това и да си избира сама дори с кой да говори и с кой не през това време. Ти какъв шанс имаш на изборите? Дават ти точно време, гледаш политиците в платените телевизии и забележи тези политици са издигнати от някой там, което е най-големия проблем. Тоест ти имаш шанса да избереш абсолютен боклук, но по-малко боклук от другите боклуци. Тоест за мен твоята логика куца, а не на този, който избира по-малкото зло(според него)защото историята точно това показва - ВСИЧКИ досега са били боклуци, без изключение или поне тези от които нещо е зависело.
Ако не осъзнаваш, че си мишка във въртележка...не знам какво друго ти трябва да го осъзнаеш.
Ще гласувам видиш ли за Коцето дето вади същите лозунги като всички националисти преди него, които се коалираха даже с ДПС негласно. :shock:
Или пък за другите, в които виждам доста смущаващи неща. А от сегашния боклук поне знам какво да очаквам. Специално за Костадинов мен не ме бърка, че му викат копейка, не го искам защото съм виждал вече тая програма преди него. Другото са просто базици да се хилим, а и партията му дава доста материал за тези ни действия.
В един момент ако Коцето има власт съм сигурен, че ще стане евро атлантик. Просто Русия няма какво да му обещае сравнимо със запада и тогава ще се чудите пак защо са ви излъгали.
Щом царя ни излъга не знам как изобщо вярвате на някой, особено пък пръкнал се от някоя партия едно време.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Политическа.

Мнение от Е.Димитров » 06 Юни 2023, 9:02

^
Дето се вика "Само ти ме разбра и то грешно"
Казах в поста си, че избираш според възгледите ти и обещанията и след това, когато и ако се "усерат" излизаш на площада да им покажеш къде грешат и , че трябва да си изпълняват нещата, които са обещали.
Изборите са договор между политиците и избирателите и когато едните нарушат договора им се напомня защо са избрани.
Аналогията с жената, която си дал е тотално невярна и честно казано аз не те разбрах.
Викаш жената сама може да си отиде на море, да избере друг мъж и тн. Което по принцип не става така лесно и просто, защото примера е с насилник, а аналогията с избор на партия и мъж е така нареченият "стокхолмски синдром"-заложникът се привързва към похитителя.
В момента е точно такава ситуацията и обяснението на колегите с "по-малкото зло" и оправданието за това, което става е е точно такъв синдром.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Политическа.

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Юни 2023, 9:25

Ами няма как да се разберем защото виждаме нещата по различен начин. Боко два пъти го сваля народа като отиде и протестира, той си подаде оставката, та тука няма как да те разбера. Показали са му на два пъти много сериозно, че бърка, отделно протестите на Радев в които създаде ПП, отделно всякакви други такива та аз не виждам избрания последните години да е бил лишен от освирквания и огромни протести каквито липсват да речем в Русия или Турция, Китай, Северна Корея и т.н.
Отделно същият този народ излезе и даде най-много гласове на Боко след като две години се чудихте кой папагал да сложите на коня. :idea: А те понеже са нови и не можаха да се разберат как ще крадат, на две магарета сламата не могат да разделят и накрая стоите и едни и същи хора се чудите що Боко бил пак първи. :shock: Слави ревнал го чета сега с гръмки изказвания пак, къде беше два пъти като му даваха властта тоя трол?
Всичките реват, а се оказа, че никой не може да управлява. :idea: Ето, сега ПП и ДБ ще имат шанса да управляват без Слави, без БСП и без куп маймуни на клона, ама вие не им давате шанс щото говорили за американското посолство. Алоуууу, соца си отиде с всичките си плюсове и минуси, сега не Горбачов казва кой да кара влака. И ако не сте осъзнали все някой трябва да казва. Ако не искаш никой да ти казва ставаш от най-силните 5-10 държави в света и си ти. Другият ти вариант да станеш като Северна Корея и да се държиш като малко дете с големите, ама и те са послушковци на Китай, та май и така не става.

Айде да видим какво ще направят ПП и ДБ сега пък после почвайте да ги плюете, нали искате шанс да се давало. После може да изберете Костадинов, който няма да има друг шанс освен да се коалира с Боко. Ама помнете, че той никога, никога, ама никога не би го направил. Ама му помнете думите, помнете и че негласна подкрепа от ДПС няма да приеме, ще ни изкара и от НАТО. Ако не помните ще ви го напомнят като се обърне на 180 градуса в името на народа. :ok:
Не знам как може да има толкова наивни хора с интелект.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Политическа.

Мнение от Binev_OuT » 06 Юни 2023, 9:29

Top Gun Maverick написа:Хм, с тази разлика, че жената САМА може да излезе в морето от мъже и да си избере стойностен като има опита от предишния боклук. Докато с политиците по твоята логика понеже ВСИЧКИ новоизбрани се осират още с първите години, то трябва веднага да се махат и да даваме път на следващия идентичен или поне близък до първия боклук. Това според мен е грешно защото идва гладна въшка, която ще знае, че веднага си тръгва и гледа да краде като за последно, понеже втори шанс няма да има. :idea: Жената ще си избере мъж и има шанса да разполага с време за това и да си избира сама дори с кой да говори и с кой не през това време. Ти какъв шанс имаш на изборите? Дават ти точно време, гледаш политиците в платените телевизии и забележи тези политици са издигнати от някой там, което е най-големия проблем. Тоест ти имаш шанса да избереш абсолютен боклук, но по-малко боклук от другите боклуци. Тоест за мен твоята логика куца, а не на този, който избира по-малкото зло(според него)защото историята точно това показва - ВСИЧКИ досега са били боклуци, без изключение или поне тези от които нещо е зависело.
Ако не осъзнаваш, че си мишка във въртележка...не знам какво друго ти трябва да го осъзнаеш.
Ще гласувам видиш ли за Коцето дето вади същите лозунги като всички националисти преди него, които се коалираха даже с ДПС негласно. :shock:
Или пък за другите, в които виждам доста смущаващи неща. А от сегашния боклук поне знам какво да очаквам. Специално за Костадинов мен не ме бърка, че му викат копейка, не го искам защото съм виждал вече тая програма преди него. Другото са просто базици да се хилим, а и партията му дава доста материал за тези ни действия.
В един момент ако Коцето има власт съм сигурен, че ще стане евро атлантик. Просто Русия няма какво да му обещае сравнимо със запада и тогава ще се чудите пак защо са ви излъгали.
Щом царя ни излъга не знам как изобщо вярвате на някой, особено пък пръкнал се от някоя партия едно време.

Евро-атлантизмът си има път - роден или расъл или учил около жълтите павета, после образоване в някое американско университетче , участие в някаква инициатива за опазване на …. примерно сахарския пясък , към ОО или АзаБ.По вресливите ги викат да се пенят по някоя медия 3 4 пъти.После следват субсидийки , грантове и схемички.После следва цапането и снимането.И когато е достатъчно оцапан една такава отрепка , му слагат костюмчето и го пускат министърче.
Къде е ввроатлантизмът в Бг-то?Къде са заводите на Бош , на Бенц , къде са ни аутобаните , къде ни е 5 годишния автопарк?Къде са ни екстрите от този евроатлантизъм?
За нас има само кауфланд , 30 годишно агнешко, джендъри , циганизация , забрани(препоръки) чертежи, къщи в Барса,наркоманизирани деца , бедно задлъжняло население и едни политици - евроатлантици , които крадът под зоркото око на ЕК , ЕП , ЕБ и там какви Е- та бяха още.
Рабирайме - бих се съгласил да взема примерно япоснки автомобил , ако има повече екстри и по-готин мотор.
Но не бих взел - хем японски , хем базовка , хем и бавна.Разбираш ли?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook