Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от TNT » 10 Апр 2023, 10:03

ЕКГ евентуално. Насоката за часовниците ще е за здравни аксесоари. AI-то да открива рано промени в пулса, аритмии и т.н. В следващите поколения може да се види и мерене на кръвно. Ако пуснат гривна със сензора за ЕКГ, си взимам веднага.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2023, 10:21

То си има ЕКГ вградено. За пулса има едно hearth analyser, което е с интересни статистики. Има много програми, зависи за какво го използваш. Въпреки, че не е типичен спортен часовник по-голямата част от интересните приложения са свързани със спорт и активност.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от ivanski_2 » 10 Апр 2023, 10:33

А кой модел ползвате и не е ли досадно честото зареждане :dunno:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от Don_Diego » 10 Апр 2023, 10:41

Аз съм с 8...гледах, че доста бързо се зарежда та мисля да пробвам докато се къпя дали ще му качва достатъчно батерия да държи цял ден :dunno:
Разглеждам и някаква поставка да му взема...има няколко доста прости при които стои настрани и може да се ползва като часовник на нощното шкафче, това също е вариант но така пък няма да ми следи съня

Сега гледам и дисплея, че е някакъв Ion-X, а не кристал...има ли нужда да взимам протектор?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2023, 12:52

Аз го слагам сутрин на зарядното, докато пия едно кафе и е готов. Синхронизирам го с телефона да си свали всичко и в двете посоки и това е. В останалото време си е на мен, на самолетен режим естествено, щото съм луд :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от ivanski_2 » 10 Апр 2023, 13:13

bum_bum написа:Аз го слагам сутрин на зарядното, докато пия едно кафе и е готов. Синхронизирам го с телефона да си свали всичко и в двете посоки и това е. В останалото време си е на мен, на самолетен режим естествено, щото съм луд :mhihi:


Защо самолетен режим и какъв модел е ?
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от Kroki » 10 Апр 2023, 13:15

Шото не иска да му дрънчи през 15секунди като получава известия телефона. А си го ползва като часовник. :roll:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2023, 14:20

Щото ми следи пулса и това е за което ми трябва. Нямам нужда от други Смарт функции. А и неща да седя постоянно вързан на Wi-Fi или блутут на ръката, колкото и да ме убеждават колко е безопасно.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от nxn » 10 Апр 2023, 20:56

bum_bum написа:Щото ми следи пулса и това е за което ми трябва. Нямам нужда от други Смарт функции. А и неща да седя постоянно вързан на Wi-Fi или блутут на ръката, колкото и да ме убеждават колко е безопасно.

А защо не тогава смарт гривна за 1/10 от цената? Съмнявам се да е заради дизайна, защото са ужасно грозни апалските.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от 3186 » 10 Апр 2023, 21:03

Защото данните от “апалските” са в пъти по-точни от разни съмнителни китайци за по 100лв.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.01.2004
Местоположение: пловдив,кичука,London
Кара: G30d...Q7 2019

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от badboy21 » 10 Апр 2023, 22:21

Exclusive89 написа:Тази надценена компания не спря да инвестирВа :)
https://fr.businessam.be/apple-investit ... ms-cinema/

Тази надценена от доста хора компания инвестира немалко пари в най-актуалния проект в последните години в Лондон,а именно Battersea Power Station,като взеха 6 етажа от него,за новите си офиси.Бях част от този проект,и видях какви средства се инвестират,и колко много се държи на качеството.. https://www.dezeen.com/2022/10/19/apple ... -partners/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от nxn » 10 Апр 2023, 22:51

3186 написа:Защото данните от “апалските” са в пъти по-точни от разни съмнителни китайци за по 100лв.

Със сигурност пулс и другите такива базови функции са свръх различни.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2023, 23:10

Боли ме падката за гривните. Часовника ми харесва и не струва един милион все пак.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от ivanski_2 » 11 Апр 2023, 5:39

nxn написа:
3186 написа:Защото данните от “апалските” са в пъти по-точни от разни съмнителни китайци за по 100лв.

Със сигурност пулс и другите такива базови функции са свръх различни.


Може и така да е, но в моите сравнения китаец за 400лв работи доста коректно.
Ейпъл не ме кефят понеже са квадратни, но дори да преглътна това съм свикнал на 10 дни активно (80-90 нотификации с вибрация дневно + около два часа тракване на тренировка ) ползване да го зареждам , а да дам х2 и да го зареждам всеки ден :nono:
Ако го направят да издържа поне 5 дни и му сменат формата може да грабна един, но иначе ......
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Apple устройства, iOS и macOS тема

Мнение от 3186 » 11 Апр 2023, 7:52

nxn написа:
3186 написа:Защото данните от “апалските” са в пъти по-точни от разни съмнителни китайци за по 100лв.

Със сигурност пулс и другите такива базови функции са свръх различни.

Тракера за съня има съществена разлика с евтините китайци. Аз лично предпочитам класически часовници, но подарих на жената и 15-20 минути зареждане на ден не е чак толкова досадно, колкото си представях.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook