Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Chemtrails

Мнение от Denmark » 04 Окт 2014, 8:38

^^

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Chemtrails

Мнение от bum_bum » 04 Окт 2014, 11:39

Добре ве, вие като не вярвате че се прави подобно нещо просто не влизайте в темата, става ли?

Аз също не съм привърженик на всяка теория за конспирация но съм склонен да вярвам, че в атмосферата се разпръскват вещества може би не с цел да ни тровят а заради разни опити за влияние върху климата или нещо подобно.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Chemtrails

Мнение от b00st » 04 Окт 2014, 15:16

Аз лично се съмнявам, че някво самолетче ще може да разпръсне достатъчно вещества за да направи дори 0.1% промяна в климата. Така или иначе тука в БГ не са толкова популярни :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Chemtrails

Мнение от stefanoff » 04 Окт 2014, 15:21

bum_bum написа:Добре ве, вие като не вярвате че се прави подобно нещо просто не влизайте в темата, става ли?

Аз също не съм привърженик на всяка теория за конспирация но съм склонен да вярвам, че в атмосферата се разпръскват вещества може би не с цел да ни тровят а заради разни опити за влияние върху климата или нещо подобно.


По скоро си мисля, че ги пръскат тея неща, защото се е повишила активността на слънцето и без тях просто ще се изпечем. Сега гледам облаците са се разкарали и над София пак е 20 градуса, октомври. Ще пръснат тея дни пак със самолетчетата, ще се заоблачи и ще си влезнат в темепратурите в нормата за сезона :mhihi: А може и Путин да пръска, да си продава газта :mhihi:
Не Мы такие, Жизнь такая

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Chemtrails

Мнение от cod-cdbp » 04 Окт 2014, 15:24

bum_bum написа:Добре ве, вие като не вярвате че се прави подобно нещо просто не влизайте в темата, става ли?

Аз също не съм привърженик на всяка теория за конспирация но съм склонен да вярвам, че в атмосферата се разпръскват вещества може би не с цел да ни тровят а заради разни опити за влияние върху климата или нещо подобно.


Бум, и аз съм фен на конспиративните теории, но по отношение на авиацията бих казал, че съм имам представа защо и как това е невъзможно, както колегата е казал - липсата на достатъчно ресурс за осъществяване на подобна цел със смислен резултат, освен ако не кръжат 10 самолета над България специално за целта. ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 04 Окт 2014, 15:41

Някой има ли представа колко полета се извършват за 24 часа в целият свят и да твърдите, че е невъзможно да повлияят? :roll: :lol: И никой не говори за това, че трябва да бъде само над България (те нашите политици и без друго добре се справят). :mrgreen:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Chemtrails

Мнение от stefanoff » 04 Окт 2014, 15:42

cod-cdbp написа:
bum_bum написа:Добре ве, вие като не вярвате че се прави подобно нещо просто не влизайте в темата, става ли?

Аз също не съм привърженик на всяка теория за конспирация но съм склонен да вярвам, че в атмосферата се разпръскват вещества може би не с цел да ни тровят а заради разни опити за влияние върху климата или нещо подобно.


Бум, и аз съм фен на конспиративните теории, но по отношение на авиацията бих казал, че съм имам представа защо и как това е невъзможно, както колегата е казал - липсата на достатъчно ресурс за осъществяване на подобна цел със смислен резултат, освен ако не кръжат 10 самолета над България специално за целта. ;)


Защо да е само над България ;) И какво им пречи, в най-обикновени граждански самолети просто да слагат химикалите в горивото ?
Не Мы такие, Жизнь такая

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Chemtrails

Мнение от Е.Димитров » 04 Окт 2014, 16:46

За промяна на климата...само вижте празниците на 9 май (ден победъй) около кремъл.Няма нито един лош ден,а и някъде четох че разпръсват специални субстанции за да се премахнат облаците по време на честванията в русия

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 144
Регистриран на: 19.12.2008
Местоположение: Долна Митрополия
Пол: Мъж
Кара: biturbo wc,Honda cbr929rr
Детайли за колата: Audi A6'12 3.0tdi

Re: Chemtrails

Мнение от МИТАКА1654 » 04 Окт 2014, 17:22

Над червения площад,преди големи партийни събития се пръска със сребърен йодид,за да се абсорбира влагата във въздуха,прави се от 70-те насам.Поне така ми е казвал мой роднина завършил в Москва по партийна линия едно време!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Chemtrails

Мнение от bum_bum » 04 Окт 2014, 19:44

Климата го давам просто като пример. Възможно е да е нещо съвсем друго. Може и да не могат да му влияят, но да си правят някакви други експерименти. Възможно е въпросните вещества да са нещо като катализатор за някакви други процеси.. :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Chemtrails

Мнение от Е.Димитров » 05 Окт 2014, 10:18

bum_bum написа:Климата го давам просто като пример. Възможно е да е нещо съвсем друго. Може и да не могат да му влияят, но да си правят някакви други експерименти. Възможно е въпросните вещества да са нещо като катализатор за някакви други процеси.. :dunno:

Примерно заболявания.
Винаги съм се чудил,как казват тази година зимата еди какъв си вирус ще се появи,според мен просто си го пускат от лабораториите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Chemtrails

Мнение от bum_bum » 05 Окт 2014, 11:04

Практически и това е възможно, въпреки че ми идва малко крайно. Мисля, че има далеч по-лесни и незабележими начини да се освободи един вирус.

Ваксините и средствата за борба със сезонните вируси са на стойност няколко милиарда всяка година, които фармацевтичните компании вадят от джобовете на хората. Колкото и абсурдни са звучат твърденията, че някой би ни разболявал нарочно нека само си помислим на какво би бил готов човек за печалба от един милиард в рамките на 2-3 месеца. А за 5, 10, 20 милиарда (обема на пазара на ваксините изобщо към 2013 беше на стойност някъде 25 милиарда долара)..? Тук влизаме в една малко по-друга конспиративна теория ама причината децата в Щатите да получават 26 ваксини в първите си няколко години каква е? Някой иска да са много здрави или други някакви 25 милиарда причини?

Не съм в час с пазара в момента но докато имах поглед някъде през 2012 само от ваксини за грип (Ваксогрип) Санофи правеха близо милиард и половина. Тук се продаваше за 10-12лв, а производствената цена колко е.. левче?

Друг интересен факт- през седемдесетте около 3000 човека годишно умират от грип. Днес колко са? Около 50 000!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Chemtrails

Мнение от drago_pavlov » 05 Окт 2014, 13:40

Преди малко на ГП на Япония болидите пускаха яко кемтрейлс :mhihi:
Японците ги пиши бЕгали...

П.П.: Затова руснаците се дърпат от ГП в Сочи - с пропаганда не ги бутнаха, но с кемтрейлс ще ги довършат :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Chemtrails

Мнение от bum_bum » 05 Окт 2014, 15:10

drago_pavlov написа:Преди малко на ГП на Япония болидите пускаха яко кемтрейлс :mhihi:
Японците ги пиши бЕгали...

П.П.: Затова руснаците се дърпат от ГП в Сочи - с пропаганда не ги бутнаха, но с кемтрейлс ще ги довършат :mhihi:


bum_bum написа:Добре ве, вие като не вярвате че се прави подобно нещо просто не влизайте в темата, става ли?


Става ли???
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Chemtrails

Мнение от drago_pavlov » 05 Окт 2014, 16:34

Не.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook