Водоструйка

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Водоструйка

Мнение от Don_Diego » 09 Фев 2021, 13:31

Не помня вече, мисля от магазина на Керхер на К. Величков в София, гаранцията беше стандартна - 2 години, но пк казвам - не съм имал абсолютно никакви проблеми, голямо куче се оказа
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Водоструйка

Мнение от sub_eleven » 09 Фев 2021, 14:04

Don_Diego написа:Аз от 4 или 5 години ползвам Керхер К2 за измиване на 2 автомобила поне веднъж седмично, отделно мия стълбище и ограда с нея и не умира, даже няма изгледи да се предава.

Чакай ти да се развали, имам такава на над 10 години, но я подарих на нашите като взех К5 компакта, за който споменах.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Водоструйка

Мнение от Kurtov » 19 Фев 2021, 23:16

В крайна сметка купих от Кауфланд.
120 лв. 110 бара и 390л/ч максимално налягане и дебит.
3 години гаранция.
Някаква си тяхна марка май е, My project.
Реално какво производство е не знам. Може би Керхер.
Да се надявам поне гаранцията да избута :lol: .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Водоструйка

Мнение от gromovich » 11 Мар 2021, 6:27

От четвъртък 18.03 в Лидл пускат водоструйка с добри характеристики на прилична цена. Който има намерение да се обзавежда с такова нещо да погледне. Освен това идва в комплект с доста аксесоари.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Водоструйка

Мнение от Cyberloner » 17 Мар 2021, 13:05

Гледам я точно тази Лидълската и се чудя дали да я взема или да си взема един Stihl RE90, който езначително по-скъп ама така или иначе не си купувам такова нещо всеки ден.

Гледам тези 2 конкретно, защото саом за тях виждам аксесоар въртяща се четка, което ми е основното, за да мога да мия хубаво терасата и двора.

Някой да има наблюдения?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Водоструйка

Мнение от M17cH » 17 Мар 2021, 13:34

Нямам опит с Щил-а, но имам Parkside phd170 от година вече, върши си работата чудесно. Пре достатъчно дебит и налягане за домашни потреби, мия колите (топлите месеци) 2-3 пъти в месеца.
Единствен недостатък мога да кажа че накрайника за пистолета е тип Lavor, демек ако иска някой да си купи по-хубав пистолет за пяна е лимитирано предлагането. Естествено има и преходници към Керхер примерно, но тук 40 лв там 50 лв.. излишно оскъпяване.
Друго което се сещам е че идва с един такъв филтър за вход на водата, който така и не успях да го накарам да уплътни и да не тече, но ако закача маркуча директно няма ядове.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook