Mercedes ML63 Amg

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от Alexch » 08 Авг 2015, 0:36

Механджията написа:аз пак казвам ,че е по-добре един 5,5 фейсов, може да се намери с амг-оптика - хем ще е по-евтин най-вероятно, хем доста по-евтин за поддръжка, хем с по-нисък разход, и пак върви доволно

+1
Моята теория при такива дилеми е, че при капка колебание е по-добре да се вземе "цивилната" версия с възможно най-големия мотор и най-много екстри, защото със сигурност ще отговори на всички изисквания по отношение на поддръжка и разход, както и в голяма степен по отношение на вървеж.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от alx » 08 Авг 2015, 4:46

Моята философия пък винаги е била друга като опре до такива возила. Защото джип с 8 цил мотор и ХХХ коня не го взимаш да ти върши работа - а за да му се кефиш. Един вид- играчка. А като е играчка (гарга) - трябва да е рошава. Затова ако искаш такъв тип возило или взимаш най- практичното (ом 642 мотора- 3 литра дизел) или взимаш гаргата (амг-то). Щото като вземеш златната среда- 550 в този случай и от два стола си на земята- нито е практичен, нито е гарга рошава. Затова- ако може да се мята на амг-то ако не... Той си знае. Мой си размисли де...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.09.2013
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от krivaka » 08 Авг 2015, 17:36

6.3 е достатъчно стар,да не говорим за 5.5 . Като цяло не минавам повече от 30 000 - 40 000км на година,доста покарвам от тях градско.От какво друго може да свети Srs.Ще видя какво ще реши моя човек, и дали ще вземе бмв-то и евентуално до тогава да реша какво дс действам.Като цяло мислихби за Г500,Г55амг .Те са с доста по-просто окачване и като поддръжка е по-евтин разхода е по-голям ,но е автомобил който също ми допада.За мл ако не е 6.3амг няма да взема друг.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от slatanic » 08 Авг 2015, 21:33

Питай в офроуд форума да видиш какви отзиви ще дадат за Гегата и МЛ-а.За мен лично ако няма да го караш по черно Г не ти трябва,но ти си знаеш.
За моторите и Гегите колегата над теб сигурно има какво да каже и тъй като отдавна пише тук и има авторитет е редно да го послушаш. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от Механджията » 08 Авг 2015, 22:03

ооо, щом си навит за гега, там е друга бира, но покарай първо. аз съм пристрастен и мога само да те навивам, но е коренно различна история - тука вече е на шаси, по-тясно купе, особено отпред, коренно различно пътно поведение, извънградско с по-висока скорост се усеща по-кофти от всеки паркетен сув....
но гегата си е гега, мания абсолютна.
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.09.2013
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от krivaka » 09 Авг 2015, 9:00

Гега 500тинарка съм карал 2005г около седмица,бях навит за такъв автомобил но ми се появиха добри варианти за инвестиция тогава и не взех.Сега се чудя какво да правя като продам бмв-то.Няма да го карам по черни пътища,за там имам друга машина,само асвалт и рядко някакъв чакълиран път каквото и да взема.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от Механджията » 09 Авг 2015, 10:10

такова карал ли си? това конкретно е топ-ниво на оборудване, ако не броим Съмит пакета,и като ново е било почти двойно на тази цена, а то си е почти ново..

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=aabnhf

мотора е мерцедесовия ве-6 3.0 - ОМ642 и върви чудесно. хубавото е, че е максимално близо до нов. имам наблюдения и са читави коли, дилъра за Варна ми е приятел, знам и доста хора с тоя модел, както и стария

a предния лифт има и алтернатива на 6,3 амг-то на доста по-приятна цена :)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=aabpao
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.09.2013
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от krivaka » 09 Авг 2015, 11:18

Приятел от Плевен има такъв Jeep 2003 или 14г. но просто не е моя автомобил.Ако вземам бензинов джип на 100% съм ако имам пари за добро Г500,Г55амг или такъв Мл6.3 ако е нещо дизелово не съм го мислил.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от kiko » 09 Авг 2015, 19:51

щом няма да го мъчиш по офф-роуд някой кайен магнум няма ли?Поне като ще се изръсваш сериозно да знаеш,че караш порше.
Г-то е супер най вече,че като решиш да го сменяш след време ще си най малко назад с парите..а може и обратното :mhihi: Но като си спомня един път съм карал такова до морето,еми по едно време спирах на бензиностанцийте само за да си чистя мухите от челното стъкло :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от Mini » 09 Авг 2015, 20:25

Механджията написа:такова карал ли си? това конкретно е топ-ниво на оборудване, ако не броим Съмит пакета,и като ново е било почти двойно на тази цена, а то си е почти ново..

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=aabnhf

мотора е мерцедесовия ве-6 3.0 - ОМ642 и върви чудесно. хубавото е, че е максимално близо до нов. имам наблюдения и са читави коли, дилъра за Варна ми е приятел, знам и доста хора с тоя модел, както и стария


Това е с фиатски дизел, мерцедесов беше на предишният модел Чероки.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от slatanic » 09 Авг 2015, 20:31

Нц снимките по бензиностанциите не са за чистене на мухите,а за зареждане на гориво ако се кара юнашки туй кубче.
И не го бутайте към други марки човека.Той в мерцедесите добре се е загледал само модел да избере. ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.09.2013
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от krivaka » 09 Авг 2015, 21:39

Ако не се реша скоро ще е някое фейслифтово Х5 е70 4d и забравям за дилемите. :driving: Гледах едно порше турбо С но е моята кола, в смисъл решил съм някакви модели и това е :oops:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от Механджията » 09 Авг 2015, 23:10

Mini написа:
Механджията написа:такова карал ли си? това конкретно е топ-ниво на оборудване, ако не броим Съмит пакета,и като ново е било почти двойно на тази цена, а то си е почти ново..

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=aabnhf

мотора е мерцедесовия ве-6 3.0 - ОМ642 и върви чудесно. хубавото е, че е максимално близо до нов. имам наблюдения и са читави коли, дилъра за Варна ми е приятел, знам и доста хора с тоя модел, както и стария


Това е с фиатски дизел, мерцедесов беше на предишният модел Чероки.


верно, че пак минаха на vm-motori, гледах и старото поколение и пиша по инерция....
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.09.2013
Местоположение: Варна

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от krivaka » 09 Авг 2015, 23:43

В предният ми пост исках да напиша,че поршето не е моя автомобил но нещо съм забравиш някоя друга буква.Та точно на този Мл цената му е нисла в сравнение с другите,огледалата му са с капаци от последния фейс.Дайте някО жокер от какво може да свети Срс , ако ходя да го гледам моя човек го няма в страната и зор ще е с диагностиката на място,а близо няма офиц. сервиз.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Mercedes ML63 Amg

Мнение от alx » 10 Авг 2015, 15:50

krivaka написа:В предният ми пост исках да напиша,че поршето не е моя автомобил но нещо съм забравиш някоя друга буква.Та точно на този Мл цената му е нисла в сравнение с другите,огледалата му са с капаци от последния фейс.Дайте някО жокер от какво може да свети Срс , ако ходя да го гледам моя човек го няма в страната и зор ще е с диагностиката на място,а близо няма офиц. сервиз.


100 неща може да са... някои са прости, някои не толкова. колата трябва да се прочете със стар/ дас. иначе през обд-то няма да се види нищо с нормален скенер щото срс грешките се пишат в срс модула дето не рапортува в обд системата.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook