Какво щеше да се промени, ако..?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 22.09.2014
Пол: Мъж
Кара: E61
Мечтае да кара: SU-35
Детайли за колата: N52B25

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от pavkata24 » 09 Мар 2016, 14:17

Stahlblau написа:
pavkata24 написа:Ако не бях си купил BMW, жена ми нямаше да ме проклина толкова много (заради разходите по нея).

Inviato dal mio SM-N910C


Моята жена вече е стигнала до такава степен на отчаяние, че един ден ми каза: "Моля те, продай я тая проклета кола, ако искаш даже любовница си хвани - по-евтино ще е!!!" А? Добре ли е? Много я мрази горката - най-вече заради вниманието. Много често ми споделя, че сънува как я сече с брадва или я подпалва... Дано останат само сънища!

На мен просто ми каза да се оправям сам с колата за всички разходи. Не че не е споменала неща от типа: обичаш повече колата

Inviato dal mio SM-N910C

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от BorislavB » 09 Мар 2016, 15:07

Някъде бях чел,че като слезеш от колата заключиш я и направиш няколко крачки от нея не се ли обърнеш да я погледнеш значи си избрал грешната кола за тебе. Според мен това е много вярно. Аз лично всеки път го правя това просто си ме кефи да я гледам,дори някой път през прозореца или терасата надничам и си я оглеждам незнам мания ли е, болест ли е... :roll:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Silverlight » 09 Мар 2016, 19:58

BorislavB написа:Някъде бях чел,че като слезеш от колата заключиш я и направиш няколко крачки от нея не се ли обърнеш да я погледнеш значи си избрал грешната кола за тебе. Според мен това е много вярно. Аз лично всеки път го правя това просто си ме кефи да я гледам,дори някой път през прозореца или терасата надничам и си я оглеждам незнам мания ли е, болест ли е... :roll:

И аз се обръщам, за да видя дали съм вдигнал всичко прозорци. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 14.10.2010
Местоположение: София и околностите
Кара: e36 M50B20
Мечтае да кара: e36 M3

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от shlosera » 09 Мар 2016, 21:51

Ако не бях взел е36цата нямаше да се качвам всяка сутрин с усмивка на лицето, нямаше всяка събота да слушам "пак ли под колата пак ли ще се прибереш целия в масло, виж и детето ще стане като тебе (заровя ли се под колата малкия е плътно до мен нищо че е на 2, кога пречи кога помага кога чупи) след няколко години няма да мога да ви видя от тая гробница...
В общи линии ако не бях взел е36 щях да водя 5-6 разговора на висок тон по-малко на месец с жената и няколко омаслени дрехи на малкия по-малко.
От финансова гледна точка и със старата астра не бях мн пп добре финансово (и в нея влизаше по някой лев).

Sent from my E2105 using Tapatalk

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от K_Ilkov » 09 Мар 2016, 22:05

shlosera написа:В общи линии ако не бях взел е36 щях да водя 5-6 разговора на висок тон по-малко на месец с жената

:mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Pisobella » 11 Мар 2016, 11:30

Ако не беше това щеше да е нещо друго. Други хора, други събития, други изживявания .... Просто животът щеше да се случи различно. Във всеки един момент взимаме решения, които променят живота ни. И ако всеки път се замисляме "ами ако ...", то няма да имат край тия размисли ....
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от drago_pavlov » 11 Мар 2016, 12:40

1. Вероятно щях да карам фиат. Учил съм се на червено Ритмо 85 и имах особени чувства към него, за мен си беше ферари :mhihi:
2. Вероятно щях да съм един от най-върлите БМВ хейтъри с толкова много отрепки в редиците ни :banghead:
3. Вероятно нямаше да ме мислят за циганин когато си карам Е36-тицата с няколкодневна брада :paranoid:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 22.09.2014
Пол: Мъж
Кара: E61
Мечтае да кара: SU-35
Детайли за колата: N52B25

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от pavkata24 » 17 Мар 2016, 12:40

BorislavB написа:Някъде бях чел,че като слезеш от колата заключиш я и направиш няколко крачки от нея не се ли обърнеш да я погледнеш значи си избрал грешната кола за тебе. Според мен това е много вярно. Аз лично всеки път го правя това просто си ме кефи да я гледам,дори някой път през прозореца или терасата надничам и си я оглеждам незнам мания ли е, болест ли е... :roll:

Хах аз това го правя редовно, че даже и по няколко пъти се обръщам да я погледна

Inviato dal mio SM-N910C

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Superexstatic » 17 Мар 2016, 15:00

Vra4anin написа:
Колега бъди сигурен, че и хората с другите марки коли изпитват удоволствие от шофирането и излизат в 2 през ноща да карат просто ей така (само за да чуят рева на мотора и да усетят онази тръпка, която се получава като се слее човека с машината) :) Това си е до човека - да си автомобилен запалянко си е диагнозата.



Това ме подсеща за една история. Часът е към 3-4 сутринта. След дискотека сме - аз, е36-цата и една девойка, която карам към тях в Студентски град. В конкретния случай мисията беше просто да доставя момичето до тях.
Спирам пред блока й и на слизане тя ми обяснява смутено: "извинявай, че те разкарах чак дотук по това време, сигурно вече адски много ти се спи.." и неща от тоя род.
Ухилих й се и й отговорих, че няма проблеми, защото ми е редовна практика да излизам сам по никое време за да направя някоя безцелна обиколка из опразнените булеварди на нощна София, а тя мe изгледа все едно съм Крисчън Бейл от Американски психар :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от kdl » 17 Мар 2016, 17:01

това наистина е тъжна история :)

така написано си звучи си като покана за чок-чок!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от TNT » 17 Мар 2016, 17:02

kdl написа:
така написано си звучи си като покана за чок-чок!

И аз това си помислих :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Superexstatic » 17 Мар 2016, 17:44

Имаше продължение, спокойно.:mhihi: Не съм засрамил фор0ма :smoke:
Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Хаос » 17 Мар 2016, 21:06

Че как бее-е-е! Треа да си ебач, бияч, карач и пияч, иначе си пустиняк, не човек.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от sean-john » 17 Мар 2016, 21:53

Не искам да мисля,ако... Така си ми е добре и съм доволен от това което съм избрал,иначе сега можеше да карам Opel или Fiat...не искам и да си помислям дори :mhihi:.Темата с парите при мен нямаше да е по различна,в смисъл нямаше да имам N сума зад мен,но щях да имам много по малко знания,защото нямаше да ме запали така и да ме вълнува.Другото което е,тук съм всеки ден и се убеждавам,че в тази държава има и много свестни хора макар всичко останало да показва обратното.Та с две думи,благодарен съм,че съм избрал точно BMW!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Какво щеше да се промени, ако..?

Мнение от Don_Diego » 18 Мар 2016, 9:46

Аз общо взето се видях в пари след покупката на бмв :mhihi:
Съвсем случайно се реших да взема бмв, после пък ме покри късмета на начинаещия и попаднах на прекрасна бройка, покриваща критериите ми на 100% с доказуема история и оттогава, почти изцяло само поддръжка. Не ме е оставяла на път и не се налага постоянно да виси в сервиза за нещо. С предишните аудита все имаше нещо за правене :cry:
Като цяло не ми се е променило много отношението към колите - преди обаче гледах да я издокарам повече, сега искам всичко да е сток, максимално изчистено и удобно за пътуване
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook