MotoGP / World SBK Сезон 2024

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 05 Май 2021, 13:00

Аз не мисля, че щеше да има някаква битка, дукатитата нямаха щансове ако Фабио не го беше заболяла ръката. Дано се възстанови напълно до Льоман, че уж е супер рутинна операция ама имаше пилоти които бая страдаха след нея.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 16 Май 2021, 15:39

Отново много интересно състезание, напомни ми на Бърно 2017 което даже гледах на живо. Да започнем с Маркес, още като го видях след падането как почна да изпреварва и казах тоя грам поука не си е взел от цялата драма миналата година и сега пак ще се изръси. Еми така и стана. Евала на Милър, въпреки 2 наказания устиска първото място. Зарко явно медиум гумите му лепнаха и ако имаше още 2-3 обиколки можеше и да спечели. В интервюто каза, че се забавил с влизането в бокса за мокър мотор с една обиколка и може и това да му коства победата. Куатараро отбора му го прееба, първо не разбрах какво стана и защо объркаха моторите и ги наказаха за тва, после му сложиха мека предна гума която показаха в последната обиколка как се беше разпаднала. Можеше и 3ти да не успее да се класира заради това, евала че запази контрол дори с нея и мина финала все пак.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 17 Май 2021, 20:46

Хубавото е, че Маркез устиска на първото падане, щото като го видях как си падна на дясното рамо и си викам край, отново на тази ръка. Пак интересен факт-еърбезите му се бяха отворили при първото падане, но той си продължи след това.... Жалко, че изпусна добър шанс за подиум, дори можеше и да спечели.... Ринс ако продължава така, нищо чудно да го разкарат от Сузуки в края на сезона...
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 18 Май 2021, 8:02

След връщането му, Маркес им поне 4 или дори 5 падания, та да няма проблеми, дори докторите са казали, че костта е напълно здрава в момента и не е по-слаба от на другата му ръка. Мускулно не е обаче така положението.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 18 Май 2021, 8:42

Че той поне 4 направи само тоя уикенд. 2 в състезанието, едно в загрявката и поне още едно падане в тренировките имаше.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 18 Май 2021, 10:55

Имах предвид първото падане в състезанието, дето му се плъзна задната гума на "пианото" и направи "хайсайд" и падна точно на дясната страна (рамо).... Явно еърбеговете са омекотили доста удара... Втотото падане си се пързаля само, то не беше толкова критично. От него очаквам на Заксенринг да се представи добре, защо не и първата победа за сезона да е там...
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 20 Май 2021, 12:23

С това препиране да стигне до първа позиция най-много да гледа състезанията от тях. Иначе интересно състезание се получи. Смяната на времето винаги прави интересно състезанието.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от b_u_b_o » 20 Май 2021, 12:52

Имаше вариант да сменят моторите 2ри път със сухите гуми...аз такова състезание не съм гледал, някой помни ли случвало ли се е?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 20 Май 2021, 15:00

Ако не кара, ще е защо не кара- страх го е, като кара, защо се сили..

Ама нищо де, ако караше леко и кротуваше надали щеше да е и един път шампион.
Едва ли го пенсионирате, но пък Роси, който е смешен в момента се богослови.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от ildivvy » 20 Май 2021, 15:45

По принцип,....Роси е показал и направил толкова много в този спорт, че дори вече пеша да върви и последен да финишира в състезанията, винаги ще бъде 'богословяван' и легенда! Това важи за всички в спортовете! Няма как винаги и вечно да са на върха! Появяват се нови 'звезди', които също на свой ред биват 'възхвалявани', 'боготворени' и т.н., докато не дойдат следващите звезди и така 'докато свят светува'! Роси има и школа за нови пилоти, нали знаете... Или няма на какво да ги научи и да им покаже, щом вече не става световен шампион..?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

MotoGP Сезон 2021

Мнение от alekangg » 20 Май 2021, 19:01

Проблема с Роси е, че не се отказва и това се говори вече яено от бивши пилоти и коментатори. Хем няма какво да доказва, хем всяка година е по-зле. Вече има рекорди за най-задна позиция през състезание.
Защо седи? Надали и той може да каже, не е беден, няма да стане по-добър, нито ше вземе победа, щом дори миналата година не успя при толкова различни победители..
В момента е 19-ти, миналия сезон завърши 15, по-миналия 7, преди това беше в по-напред.
Като има школа да си я гледа, лошо няма.

Лоренсо като видя, че не му върви с Хондата се отказа при наличен договор.

Самия Лоренсо каза, Роси не е същия Роси от преди 5-10 години.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от ildivvy » 20 Май 2021, 21:43

Роси не е същия Роси след 'инцидента' с М.Симончели...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 21 Май 2021, 2:09

Само той си знае защо още кара дали е заради парите, дали е заради хилядите фенове само той си знае.Не показва кой знае какви резултати вече, но 9 титли са си 9 титли. Аз лично съм му фен и въпреки, че не кара на конкурентно темпо се радвам да го гледам, че продължава. Да не забравяме, че имаше слухове миналия сезон, че се бил отказал, но баща му е говорил с него и го е надъхал да продължи. За академията няма какво да говорим мисля,че е достатъчно, че има отбор във всеки клас (Moto3,Moto2,MotoGP).
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 251
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от skoti79 » 21 Май 2021, 7:22

alekangg :arrow:
Знаеш значението на думата " страст ", това е причината все още Роси да кара.
Може да си го позволи, името му продава, има маркетингов ефект за спонсорите му.
Лоренцо,като видя, че хондата не е по вкуса му, се насра и си би шута, та да не ги сравняваме ..
Аз също смятам, че след 'инцидента' с М.Симончели се промени.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 21 Май 2021, 8:17

skoti79 написа:alekangg :arrow:
Лоренцо,като видя, че хондата не е по вкуса му, се насра и си би шута, та да не ги сравняваме ..


Лоренцо си би шута след като си спука два прешлена при едно падане с Хонда и прецени, че вече не си заслужава. А иначе сравнението с Роси е неизбежно, все пак Лоренцо е единственият, който е печелил срещу Роси със същия мотор още когато Доктора беше в топ форма (2010-та) :wave:
Самият Валентино е споменавал, че 2012-та е бил пред отказване (Дукати втория сезон), но от Ямаха му удариха едно рамо и го върнаха в отбора. Спомням си, че беше доста скромен тогава, на представянето 2013-та с Ямаха... :ok:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], zAcK

Последни теми
Facebook