MotoGP / World SBK Сезон 2024

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 14 Ное 2020, 10:54

nickstorm написа:Мислете преди да пишете, Ямаха има 6 победи този сезон.
И какво като има 6 победи, пак е на 3то място при конструкторите. Тва какво ти говори? На мен ми казва че им е супер разбалансиран мотора. Има писти на които им се получава, ама ако пистата или условията не са точно като за мотора и провала е пълен. Вчера гледа ли тренировките, най-предния класиран Винялес 10ти. Миналата седмица в квалификацията най-предна ямаха Морбидели 8ми. И Роси и Винялес казват, че мотора е зле, Фабио тая седмица заяви че предпочита мотора от 2019та пред актуалния. Ама не знам сигурно и те не са гледали колко победи имат и за тва са се объркали :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от BorislavB » 15 Ное 2020, 2:26

Малкия Маркез ще излезе кораво к*пеле направо помислих, че се направи на сол след това падане в Q1 пък той даже излезе да кара след 2 минути буквално. За Ямахите то си личи, че не могат да ги нагласят и това, че има 6 победи не е голям успех. Постоянство му е майката както се вижда при Мир дори с 1 победа е първи за мен дори да не спечели титлата си е най-балансирания състезател за тоя сезон. Приятно изненадан съм от КТМ-те ама и те малко като Ямахите едно към гьотере.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 24 Ное 2020, 21:54

Stoner е казал, че Маркес е щял да спечели шампионата, ако беше участвал дори в половината надпревари.. доста показателно, с тези най-различни победители, никой нямаше постоянство и не се откъсна с точките.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 04 Дек 2020, 11:02

Маркес вчера е бил опериран за трети път. Махнали са му планката и са инжектирали някви неща - не са ми ясни термините за да започне да зараства костта по-добре, явно е имало липса на кост. Операцията е била 8 часа в най-сериозната частна клиника Рубер в Мадрид.
Доста неясно става бъдещето му, ако изобщо се върне някога.


Сега разбрах какъв е проблема с третата операция.
По няква причина костите не зарастват, тялото не ги разпознава и за него са като чужди тела и не се съединяват.
С най-просто думи са махнали планката, взели са от коста някакви люспи и са ги сложили под новата планка за да може организма да ги разпознае и започне да съединява и калцира костите.
Последна промяна alekangg на 04 Дек 2020, 23:27, променена общо 2 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 04 Дек 2020, 11:32

Винаги съм казвал, че тоя негов глад за победи който понякога граничи с лудост, го направи велик но и ще му изяде главата. Точно това се случи тази година, първо самата катастрофа която ако мислеше рационално, а не за първо място на всяка цена, можеше да не направи. После прибързаното връщане, което мисля беше тотален гаф. Предполагам подведен от лекарите, но това са неща които не бива да се допускат. :dunno:

Ще видим дали като се върне(аз съм сигурен че ще се върне каквото и да стане) ще му се е отразило на карането всичко това. На нормален човек не виждам как няма да му се отрази, но както знаем той не е съвсем нормален :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от skoti79 » 05 Дек 2020, 16:14

Много е вероятно да пропусне и 21'.
Накрая ще стане като с Дуан ....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 06 Дек 2020, 18:33

Нещата са зле при него. Доста време мина и досега трябваше да се е възстановил. Не казват цялата истина за състоянието му и затова има всякакви спекулации. Последните новини, според испанската преса, са че има инфекция на костта и ще бъде подложен на лечение и с антибиотици. Освен това е имал ?псевдоартроза?(превеждам директно) и затова костта не е калцирала. При предишната операция счупването е било третирано с костна маса от донор ( :shock: WTF ?), която много вероятно е и предизвикала инфекцията, докато сега са взели костна маса от него си :dunno: При благоприято развитие на ситуацята има минимални шансове да се завърне за началото на следващия сезон, като със сигурност пропуска тестовете през Февруари. Кофти варианта е предсрочен край на спортната кариера....
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 06 Дек 2020, 19:01

Гледах едно видео с един доктор, който обяснява за последната операция.
Има pseudoartrosis, което е неспособността на организма да калцира костите, по-точно не се и опитва по някаква причина. Причините са, че когато мине много време, костта "изстива" и забравя да зарасне и остава така. Това може да е от разместване или от инфекция или от двете.
Най-много микроби и евентуална инфекция става заради планката, има случаи, когато се налага да се сложи планка от външната страна на ръката, да не е до костта и това ще е следващият ход, ако и този път няма успех...

По време на последната операция са махнали планката, рендосала ли са краищата на костите, за да ги "стоплят", взели са кост от таза му, смлели са я и са я инжектирали около счуването, всичко с цел да започне организма да калцира и да сраснат костите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 13 Фев 2021, 12:03

Маркес вчера е бил на контролен преглед и този път нещата вървят добре.
Има калциране и са позволили да започне прогресивно да натоварва ръката си.

Преди седмица имаше снимки, как не носи нищо като поддръжка на ръката си.

Дори да не започне на първото състезание, за мен ще участва в този сезон, най-много да изтърве 1-2 Гран прита.

Бил предложил, да му намалят заплатата, понеже не е участвал реално в състезанията миналата година, но от Хонда не са приели.

Пуснал е снимка със заглавие отрийте разликите. Добър знак е, че няма разлика между двете му ръце.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от BorislavB » 14 Фев 2021, 6:44

Промених заглавието на Сезон 2021, надявам се да бъде интерес като 2020. И дано Куартараро намери баланса да бъде бърз и постоянен тоя сезон.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 14 Фев 2021, 14:28

Е как да няма разлика? Я му загледай рамената и трицепса :wave: Добрата новина е, че явно се възстановява успешно. За заплатата- бил предложил на Хонда те да решат дали да му платят за миналия сезон или не. Хонда са решили да си му платят както е по договор.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от nickstorm » 14 Фев 2021, 14:30

BorislavB написа:Промених заглавието на Сезон 2021, надявам се да бъде интерес като 2020. И дано Куартараро намери баланса да бъде бърз и постоянен тоя сезон.


За тоя Куартараро дето се разрева след като Маркез го изпревари в последния завой ли говориш? :mhihi:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от Oblivion » 15 Фев 2021, 20:33

Този сезон си мисля, че доктора ще направи грандомания помнете ми думите! Топ 5 в шампионата ще пробие и ще се отегли като най-великия на всички времена :bang: :bang:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от seimo » 15 Фев 2021, 21:30

Каквото и да направи пак ще се оттегли като най-великия на всички времена си мисля :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2021

Мнение от ildivvy » 16 Фев 2021, 8:14

Той отдавна си е легенда! Колко по-легенда да стане :dunno: ? Хубаво е , че има и нови лица, чието представяне също ни радва, гледайки любимия ни спорт!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dhtj

Последни теми
Facebook