Войната започна ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Войната започна ...

Мнение от steeN » 29 Юни 2022, 7:36

Ердоган поне 10 пъти си каза желанията, какво има да се разбира. Пито, платено, нима някой е очаквал, че няма да влязат?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 29 Юни 2022, 7:58

Никой не е очаквал да са толкова тъпи че да седнат на всеки хой който им се предложи . :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Войната започна ...

Мнение от Е.Димитров » 29 Юни 2022, 10:09

Вече е някакъв "тренд" случващото се.
Онзи ден гледам, събрали се Г7 на някакво местенце.
Всичките щастливи, доволни и усмихнати.
Седнаха хората и съответно на видео стена изплува Зеленски и човека пак почна да иска оръжия и пара.
То вероятно и на тея хора (Г7) вече им е писнало, седнали си доволни на някакво соаре и някакъв клошар минава по масите и иска стинки.
Но какво да се прави, пред света трябва да са хубави, усмихнати и щедри филантропи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Войната започна ...

Мнение от Don_Diego » 29 Юни 2022, 10:18

На мен пък ми прави впечатление как при всяко такова събиране на високо равнище има бомби над цивилни в Украйна или пък ако ходи някой на посещение в Украйна дори в незасегнати райони гърмят бомби на метри от тях :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Войната започна ...

Мнение от Jordana » 29 Юни 2022, 10:22

Еми те западняците си казаха че има "умора" вече от тоя Хобит . И това трябва да се лекува , трябва да се продължи без никакво колебание до края ...вероятно имат предвид до края на Украйна като бенефициент на оръжията :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Войната започна ...

Мнение от ildivvy » 29 Юни 2022, 10:51

Don_Diego написа:На мен пък ми прави впечатление как при всяко такова събиране на високо равнище има бомби над цивилни в Украйна или пък ако ходи някой на посещение в Украйна, дори в незасегнати райони, гърмят бомби на метри от тях :dunno:


Явно руснаците следят тези 'неща' и организират съответните събития ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от drevnia » 29 Юни 2022, 14:05

KoolyO написа:Хахаха, гаранция ще ги гътне за секунди. Не знам защо, още не е на предните линии.
Относно чуденката ти, сигурен съм, че не прави. Но на него му го правят. :lol:
Не искам да се подигравам. Но такъв си е "човекот"... Награден с медали.


абе баче Коле ти верно не можа да е развиеш :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Войната започна ...

Мнение от Don_Diego » 29 Юни 2022, 14:10

ildivvy написа:
Don_Diego написа:На мен пък ми прави впечатление как при всяко такова събиране на високо равнище има бомби над цивилни в Украйна или пък ако ходи някой на посещение в Украйна, дори в незасегнати райони, гърмят бомби на метри от тях :dunno:


Явно руснаците следят тези 'неща' и организират съответните събития ...


Е така казват ама много евтина режисура прозира... :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от drevnia » 29 Юни 2022, 14:13

Фейк-фабриката няма как да не работи, има си доста клиенти, не липсват такива и в тази тема


https://t.me/rybar/34558

https://t.me/infantmilitario/78647

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от integral » 29 Юни 2022, 16:11

Petrolhead написа:пак казвам, модераторите тук имат възможност да отърват форума от подобни хора, защо не го правят нямам идея. това не е просто нарушаване на правилата на същия тоя форум, това е тотална липса на човешки цености


Petrolhead написа:Бих ви качил няколко снимки от днешната геройска акция на драгите ви орки, ама ще ме баннат пак, че изгорялото човешко месо е прекалено тежка гледка за ранимите ви душици.


Ко' речи, я пак, че нещо не ти се разбира :winky: , ревем да баннват другите, но се изкушаваме да качваме снимки с изгоряло месце :kuku:

KoolyO написа:Еваларка ли им бичиш? Яката рал'та са тия Руснаци. За пример и подражание. :kuku:
Извиненията за пореден път приключват. Както на 24ти приключиха. После след като превзеха Киев за три дни. И така още има да си приключват...


Има, има, и ще приключат когато и както те решат :smoke: не твоего ума дело :winky: ........само за сведение - 24 часа след началото на операцията вече бяха превзели най-голямото военно летище до Киев, а Харков беше обкръжен :roll:

Относно разрушените сгради и инфраструктура в Донецк - не го мисли, така или иначе тия територии вече нямат нищо общо с Украйна :winky:

carmanf1 написа:Ти си голям и много "умен" "мъж", и не се впечатляваш от хилядите такива истории.

Хората страдат и много от тях са в агония, ама на теб не ти дреме за тия дечица ... и хора ... и семейства ...

Браво бе! Из**д такъв !!!


Опси какъв голям и силен правозащитник.............. преди 5-6 дена един тук се изцепи, че целият славянски етнос бил непотребна сган барабар с другите 70% от населението на планетата.......... тогава защо не му написа същото :dunno:

ukelichko написа:
Petrolhead написа:Ей това е генерал, не като слаботелесните западняци
Ебах ти шопара бате Аз лично подозирам някаква скрита тактика на блядовете с назначаването на такъв генерал. Тоя ако се разтовари на пътя в бойни условия, когато е ял пръжки и лютеница, на укрите ще им затънат бойните машини и няма излизане.

Кое ще им затъне на укрите :mhihi: :?: И чакай малко, как така уж милееш за въпросните украинци, а пък ползваме думичката ''укри'' :dunno:

ukelichko написа:Замислям се, че вместо да гледам новия Топ гън на не знам колко си там D, по-интересно би ми било да видя тоя как прави секс.

То хубу' си мислиш такива неща, ама защо пък трябва да ни ги съобщаваш :kuku:


Нерде Украйна, нерде Руанда :mhihi: ............... или историята за едно истинско приятелство :mhihi:
Джонсън: Нелегално пристигналите украинци във Великобритания, ще бъдат пращани в Руанда


https://fakti.bg/world/690664-djonsan-nelegalno-pristignalite-ukrainci-vav-velikobritania-shte-badat-prashtani-v-ruanda
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Войната започна ...

Мнение от BMW_POWER » 29 Юни 2022, 17:08

Какво става, Кольо? Нито една снимка на кратер от попадение на ракета, нито следи от +1000 убити.... Иначе бутилките с алкохол в магазина за огнена вода в този център са останали здрави. От какво ли ги правят???

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Войната започна ...

Мнение от slatanic » 29 Юни 2022, 22:49

О батко,батко прибери се вересиите! :bowdown:
Чакам и тука кога ще ходим да маршируваме насред оня площат зад клоуна,че им ева мамата на ....тия дето му дадоха парата....
Ако излезе сух от водата и Исус ще му завиди.... :bowdown:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Войната започна ...

Мнение от ivoaudi » 29 Юни 2022, 22:58

ukelichko написа:
Petrolhead написа:Ей това е генерал, не като слаботелесните западняци
Ебах ти шопара бате Аз лично подозирам някаква скрита тактика на блядовете с назначаването на такъв генерал. Тоя ако се разтовари на пътя в бойни условия, когато е ял пръжки и лютеница, на укрите ще им затънат бойните машини и няма излизане. Замислям се, че вместо да гледам новия Топ гън на не знам колко си там D, по-интересно би ми било да видя тоя как прави секс.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Абе....сходно умните. Да ви питам:
Верно ли, теглото на човека от фотото е критерий за нещо си там за вас? Верно ли не успявате да се видите отстрани с глупавите ви врясъци по темата на какво приличате? Съвсем сериозен въпрос задавам. Ей така, дискусия за да се опознаем и обикнем.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Войната започна ...

Мнение от Spunky » 29 Юни 2022, 23:13

В свободния свят, няма как въобще дебелак да е на някаква читава позиция*, защото ако човек не уважава себе си, другите не го уважават и няма да разчитат на него.

*изключвам кариерни политици, говоря за професионалисти.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Войната започна ...

Мнение от ivoaudi » 29 Юни 2022, 23:18

drago_pavlov написа: :kuku:
Много добре осъзнавам и не веднъж съм казвал, че и цялата славянска измет е излишна за планетата :winky:
...

:kuku:
Спокойно, имаме и друг! Още по-умен!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook