Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 16 Май 2021, 22:39

Mollov написа:Няма значение... то всичко умря, събирайте сергията....

Във временна почивка сме според мен :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 16 Май 2021, 23:28

Mollov написа:Няма значение... то всичко умря, събирайте сергията....


Ти се ебаваш ама ей сега ще излезнат познатите лица да ни обяснят как верно е умрял :mhihi: А Мъск пак ръчка къде не му е работа, скоро ще разберем надявам се каква му е играта. Дали наистина е изчаткал и си е продал биткойна и сега се опитва да го бутне, или просто си пазарува още след като се ебава с цената. И в двата случая обаче накрая хич няма да добре за имиджа му в крипто света. Надявам се и не само там, а и сред инвеститорите в компаниите му, аз не бих си оставил парите в ръцете на такъв би полярен индивид... :nono: А бул ръна си продължава, просто може да се забави и да не стигне толкова колкото можеше с него на борда, ама здраве да е :dunno:

А аз следвам съвета на чичА ви Бъфет, щото сега може да е изкуфял дядка ама някога е имал акъл в главата:

Страхувайте се, когато другите са алчни, и бъдете алчни когато другите се страхуват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Криптовалути

Мнение от Exclusive89 » 17 Май 2021, 8:36

Най-много ме кефят пичовете, които обясняваха за някакви опорни точки, как е било почти невъзможно да се срине под 50к. Опорните им точки не заработиха. :mhihi:
Между другото, Kraken дали е добра платформа? Мисля да вкарам малко доларес в ADA, ей така за да съм в играта.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Криптовалути

Мнение от E34 » 17 Май 2021, 8:43

b_u_b_o написа: ..аз не бих си оставил парите в ръцете на такъв би полярен индивид... :nono:


Добре де, Мъск беше ебати пича когато наду тая глупост до висините сега е некъв биполярен ненормалник :mhihi: И изведнъж Бъфет стана модерен! Колко шиткойни е напазарувал Бъфет, някой знае ли? :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 17 Май 2021, 9:34

Exclusive89 написа:Най-много ме кефят пичовете, които обясняваха за някакви опорни точки, как е било почти невъзможно да се срине под 50к. Опорните им точки не заработиха.


Мен ме кефят пичовете на които 10 пъти им се обясни, че става въпрос за цената след този бул рън, но те продължават да се правят на неразбрали :mhihi:

E34 написа:Добре де, Мъск беше ебати пича когато наду тая глупост до висините сега е некъв биполярен ненормалник


Мъск беше пич докато беше последователен в действията си и подкрепяше идеята на критото. В момента в който почна да помпи догета и шибаинута стана ясен какъв е, сега само го затвърждава.

E34 написа:И изведнъж Бъфет стана модерен!


Аз го написах, Бъфет е изкуфял старец който миналата седмица заяви че "мрази успеха на биткойн"(точен цитат). Това, че някога е казал нещо умно не променя този факт :winky:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криптовалути

Мнение от Mollov » 17 Май 2021, 9:50

b_u_b_o написа:
Ти се ебаваш ама ей сега ще излезнат познатите лица да ни обяснят как верно е умрял :mhihi:


Е как няма.... то си е фън... "умирам" да подклаждам конспиративни (и други!) теории за demise-а на (както един приятел му казва) BigThickCock :D :D :D

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Криптовалути

Мнение от b00st » 17 Май 2021, 10:10

bum_bum написа:Един от често споменаваните плюсове на биткойна е, че транзакциите са безплатни.

Няма как да са безплатни, защото е security risk от overspam. Иначе btc mиньорите взимат койни за всяка транзакция която минава през тях.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Криптовалути

Мнение от Exclusive89 » 17 Май 2021, 10:50

b_u_b_o написа:
Exclusive89 написа:Най-много ме кефят пичовете, които обясняваха за някакви опорни точки, как е било почти невъзможно да се срине под 50к. Опорните им точки не заработиха.


Мен ме кефят пичовете на които 10 пъти им се обясни, че става въпрос за цената след този бул рън, но те продължават да се правят на неразбрали :mhihi:

Я успокой топката де, не визирах теб, а разните тубери, които всички започнаха да разбират от инвестиции и криптоси. Явно и ти си бил от онези опорни точкаджии.. :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 17 Май 2021, 12:16

Изображение :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Криптовалути

Мнение от vixx » 17 Май 2021, 18:09

:mrgreen:

Аре сега на бърза оперативка.
Продаваме ли, държиме ли, купуваме ли?
Аз нямам много опции, купух на 56400 с половината си "капитал" буквално един-два часа преди Мъск да се изака на метеното. Щеше да мие поредния дей трейд ама се оказва, че съм малко във ваканция.
Сега трябва да си чакам и не е ясно колко. Има шанс това да се окаже първия ми лош трейд в живота ми. Въпроса ми е сега, с останалите 50% какво да правя? То куп, ор нот то куп? :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криптовалути

Мнение от Jordana » 17 Май 2021, 18:25

TNT написа:Изображение :mhihi: :mhihi: :mhihi:

https://www.youtube.com/watch?v=x3tlVE_ ... dio=1&t=30
Чуека е визионер , що го подигравате ? :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Криптовалути

Мнение от bioz » 17 Май 2021, 18:27

Аз избягвам да давам финансови съвети по обясними причини, но според мен цената си следва естествения цикъл, тоест надолу.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 17 Май 2021, 19:21

Следва тя, няма нищо естествено в толкова мапулативна валута. Разни хора имат силата да го променят, какво естествено виждаш в това? Честно казано аз го виждах само да расте тази година с някакви леки спадове и си мислех, че до 80 спокойно ще го докара. Може пък точно Мъск да ми сбъдне мераците и да го свали пак до 10 000, хората да го позабравят и за следващите избори вече да се включа. :mhihi:
Но...може и още другия месец да стигне нов рекорд, никой не знае. Вероятно шепа хора като Мъск. Този и той Масон ще излезе. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 17 Май 2021, 19:35

Top Gun Maverick написа:да ми сбъдне мераците и да го свали пак до 10 000, хората да го позабравят и за следващите избори вече да се включа. :mhihi:


Много сме на опашката, притаили дъх и редуваме пръстите на F5 ден и нощ :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 17 Май 2021, 20:46

vixx написа:...


Ще ти кажа моето мнение, аз лично съм спрял да купувам и над 40к не мисля да купувам повече, а по-надолу не мисля че ще стигнем. Ако стигнем, сигурно ще купувам. НО при всеки дип акумулирам лонгове и така си увеличавам биткойна, етера и xrp-то. От останалите алтове които имам използвах че сме в алт сезон и повече от половината обърнах в биткойн. Аз не смятам, че има някакви индикации, че бул ръна е приключил. 2017та също имахме даже по-сериозен дип от 40% лятото но това не попречи края на годината да направи още х4-х5. Тогава SegWit беше катализатора, сега подозирам че Taproot ще е. Всички индикатори сочат, че сме далеч от края, биткойн е много по-голям от Мъск, преживял е по-големи катаклизми от няколко туита и това ще мине.

Ето интересни новини:

SQUARE INC ANNOUNCES $2 BILLION OFFERING OF SENIOR NOTES

Recently when companies do this, they end up buying #bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook