Криптовалути

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Криптовалути

Мнение от Bogat-Beden » 26 Фев 2021, 23:31

In_Memoriam написа:Не съм чувал за инвестиция в нещо с 0% риск. Ако някой е чувал да каже и останалите да намажем.

Е30 брак ми!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Криптовалути

Мнение от grkv » 27 Фев 2021, 0:55

Не говорим за процент риск, говорим за прогнози базирани на нещо реално. Без прогноза на база анализ, факти и т.н си е стреляне на сляпо с повечко ентусиазъм. Без хейт тва де, да падне ще вляза и аз, ама с ясната идея, че е хазарт.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 27 Фев 2021, 1:29

Ами ето факти:
- САЩ печатят много $ и увеличават инфлацията, съответно институциите влизат, за да си спасят парите
- количеството BTC в борсите намалява непрекъснато и се изтегля на външни портфейли, докато търсенето расте (има го на графики), следователно какво става?
- графиката на текущия бул рън е почти 1 към 1 с тази от предните бул рънове

... и още доста, които на момента не ми идват на акъла, но тези основни.

На това ли му казваш стреляне на сляпо и ентусиазъм?

grkv написа:да падне ще вляза и аз

Той падна няколко пъти. До колко трябва да падне и към кой момент? Понеже "падане" е нещо много общо. Към сегашния момент също е паднал.

Този, който вечно чака някакъв дип не влиза никога, но пък влиза да пише за балони и пирамиди на тези, които са се възползвали.

Звучиш ми сякаш искаш някой да те накара да повярваш, че ако купиш биткойн след 2 седмици ще си милионер. За съжаление не стоят така нещата. Риск има, но е в пъти по-малък сега отколкото преди 3-5-10 години.

И в крайна сметка всичко е хазард в този живот - някои го играят добре, други не особено.
Последна промяна In_Memoriam на 01 Мар 2021, 14:33, променена общо 1 път
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Фев 2021, 6:46

За съжаление всички сте прави. Както каза колегата горе, хазарт си е, просто формата е различна. Но то кое не е хазарт в крайна сметка? Игрите с борсите са още по-голям хазарт ако питате мен, понеже пак добрата стара история го е показала, а в днешно време с разните соСиални мрежи всичко се манипулира още по-лесно. Вижте Мъск какво прави с обявяване на това и онова. Ако това не е манипулация и спекула, не знам кое е. Вчера четох за нещо пак в тая връзка ще го разследват, ама понеже не ме интересуваше чак толкова живо.
А колегата grkv го разбирам и него, нормално е обаче никой, нищо да не знае за "утре", понеже ако знаеше някой нещо със 100%-та сигурност, то щеше просто да си вкара всички пари ако ще скочи и да ги продаде дни преди да падне. Зак пък иска да каже, че всичко е прекалено тънък лед, общо взето всеки си има реални доводи, колегите пък казват как реалността към днешна дата е, че цената му е висока въпреки колебанията последните дни и това няма как някой да го успори. Просто както и в хазарта трябва да се вкарват едни пари там ако сте решили, аз пак казвам, че съжалявам как не влезнах на 13, 16 или 18, понеже тогава се чудех истински, после вече на близо 20 ми се струваше нереално да се влезе(според моите виждания за близка печалба)де да знаех, че ще стане 50+. Но може да е било за хубаво както други мои пропуски в живота или пък може да е била просто пропусната възможност както пак други мои такива. Сега бих влезнал ако пак се върне до нещо нормално и всеки спре да говори за него.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Криптовалути

Мнение от alekangg » 27 Фев 2021, 10:03

Аз се чудя защо народа си спасява парите в тухли вместо в койни, след като всичко е толкова сериозно и сугурно.
Лично за мен в момента има по-голяма опасност да се загуби част от парите при влагане в тухли в София, ако трябва да съм честен.
Докато при биткойна не е ясно дали някой ден може да е част или всичко.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 01 Мар 2021, 17:53

Имахме дип до 43к вчера. Някой, който чакаше да падне цената купи ли, понеже вече е към 50к :ok: ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 01 Мар 2021, 17:58

Аз се надявам, че сега ще удари пак резистънса м/у 51-52к и ще върне в ниските 40к още веднъж. Исках да взема още етер, ама уикенда викам айде няма да ми мине превода и без това, и понеделник е ден. Пък то взе че тръгна на горе днеска и парите са ми в борсата ама не ми се купува при зелени кендъли :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Криптовалути

Мнение от TNT » 01 Мар 2021, 18:00

Аз прочетох в събота, че в САЩ са одобрили 1,9 трилиона да печатат и купих още :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Криптовалути

Мнение от vixx » 01 Мар 2021, 18:26

vixx написа:
След няколко дена (нямам идея колко) смятам, че ще е време за пазар, като за себе си вярам че ще видим най-малко спад до 45-43, но все си мисля че дори и тогава няма да е правилно да се купува, защото под 41 и дори под 40 е напълно реалистично.


Аз си чакам предсказанието да се сбъдне и нищо не си купих.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 01 Мар 2021, 18:44

vixx написа:
vixx написа:
След няколко дена (нямам идея колко) смятам, че ще е време за пазар, като за себе си вярам че ще видим най-малко спад до 45-43, но все си мисля че дори и тогава няма да е правилно да се купува, защото под 41 и дори под 40 е напълно реалистично.


Аз си чакам предсказанието да се сбъдне и нищо не си купих.



Има логика, и на мен ми се струва прекалено рано да сме приключили корекцията. Последната отне 1 месец след като направи 42к да го пробие отново и слезе 32% на 2рата седмица. Ние сме тепърва на първата седмица след ATH. Дано си прав, хем ще мога да взема още малко на примоция, хем ще е охладило пазара достатъчно за да продължим спокойно нагоре :bchug:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криптовалути

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Мар 2021, 19:29

Чакам да стане 10 и купувам. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Тоест, може и изобщо да не стане.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криптовалути

Мнение от b_u_b_o » 01 Мар 2021, 20:04

Top Gun Maverick написа:Чакам да стане 10 и купувам. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Тоест, може и изобщо да не стане.
От сега ти казвам, повече цена под 20к няма да видим. Никога. Под 30к също ми е доста съмнително. Зависи колко нагоре стигне цената в тоя булрън, очаквам дъното при беърмаркета 2022-2023 да е м/у 30-60к.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Криптовалути

Мнение от Exclusive89 » 01 Мар 2021, 21:36

Аз искам да удари 100к $ до края на годината, но как така НИКОГА няма да пада под 20к? От къде си толкова сигурен? Това са някаква махленски приказки...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Криптовалути

Мнение от In_Memoriam » 01 Мар 2021, 21:38

Exclusive89 написа:Аз искам да удари 100к $ до края на годината, но как така НИКОГА няма да пада под 20к? От къде си толкова сигурен? Това са някаква махленски приказки...

Никога не, но аз давам 10% шанс да се случи... някога при някаква криза евентуално.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Криптовалути

Мнение от alekangg » 01 Мар 2021, 21:46

Чудя се, след като сте толкова сигурни, даже по години и месеци колко ще стане, защо не взимате всякакви видове заеми и не вложите всичко до последната стотинка в тях?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook