Евтина, но добра машинка за подстригване?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от TNT » 15 Апр 2020, 8:48

astrapower написа:Аз си взех тази http://www.emag.bg/mashinka-za-podstrigvane-philips-baterija-0-5-23-mm-24-niva-titanovi-nozhcheta-greben-za-brada-cherna-srebrista-hc5450-80/pd/DQZ2CBBBM/ преди месец и съм много доволен, но надскача бюджета ти за съжаление.

Не съм доволен. На третата година започва да сдава багажа. Ако поработи няколко минути без почивка и започва да мени обороти, да се задръства и да спира. Разправях се с Емаг и Филипс - машинката уж е с 5 години гаранция. Навъртях 10 телефона сигурно, докато не спряха да си прехвърлят топката "звънни на другите" - накрая се оказа, че Емаг трябва да ми я сменят. От Филипс ясно ми казаха, че не се ремонтира, а се заменя с нова. До Емаг съответно стигна - машинката си работела както трябва според тях и ми я върнаха. И в КЗП пуснах сигнал - нищо не стана.

Ще кажете - ти 3 години си я ползвал. Еми за 80-90лв имам очаквания и за повече даже :mhihi: Сега гледам да я спирам да почине малко, докато излезе нещо на прИмоция, което не е Филипс. Обаче чакам момента кога ще остана с половин прическа :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от slatanic » 15 Апр 2020, 8:49

Wahl balding поръчах и чакам да ми се обадвт за доставката.
Относно ползването при мен е поне веднъж на седмица та си трябва.
И при бащата 2 пъти в месеца и ей ги на 6 пъти.
За 120лв ще я видим.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от ka4i » 15 Апр 2020, 8:54

https://www.technomarket.bg/mashinka-za-podstrigvane/philips-hc5450-80-09135267
Аз съм с такъв Филипс от година и половина, с титанови ножчета. Има и батерия и кабел. Подстригвам се 0 номер, през 2 седмици, като си поддържам и брадата. Засега доволен :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от astrapower » 15 Апр 2020, 9:00

TNT написа:
astrapower написа:Аз си взех тази http://www.emag.bg/mashinka-za-podstrigvane-philips-baterija-0-5-23-mm-24-niva-titanovi-nozhcheta-greben-za-brada-cherna-srebrista-hc5450-80/pd/DQZ2CBBBM/ преди месец и съм много доволен, но надскача бюджета ти за съжаление.

Не съм доволен. На третата година започва да сдава багажа. Ако поработи няколко минути без почивка и започва да мени обороти, да се задръства и да спира. Разправях се с Емаг и Филипс - машинката уж е с 5 години гаранция. Навъртях 10 телефона сигурно, докато не спряха да си прехвърлят топката "звънни на другите" - накрая се оказа, че Емаг трябва да ми я сменят. От Филипс ясно ми казаха, че не се ремонтира, а се заменя с нова. До Емаг съответно стигна - машинката си работела както трябва според тях и ми я върнаха. И в КЗП пуснах сигнал - нищо не стана.

Ще кажете - ти 3 години си я ползвал. Еми за 80-90лв имам очаквания и за повече даже :mhihi: Сега гледам да я спирам да почине малко, докато излезе нещо на прИмоция, което не е Филипс. Обаче чакам момента кога ще остана с половин прическа
Мисля че проблема е от батерията! Пробвай като е включена в зарядното. Не че ще промени нещо де. Моята все още работи, ползвам я на всеки 10-на дни. Но си прав, качеството не е това което трябва да бъде. Всъщност проблема е, че със всичко е така.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от TNT » 15 Апр 2020, 9:16

Не е от батерията, с кабела е същото. А ти твоята си я взел преди месец, остава и да спре :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от Don_Diego » 15 Апр 2020, 9:33

Aз съм вече почти 3 години с тази Carrera. Взех я от промоцията на Газпром за 99лв и съм супер доволен: лека, не спира да реже, кеф ти с кабел да работи, кеф ти на батерия (не е нещо уау, държи 2 стригания в месеца), прецизно регулиране на височината
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 29.04.2017
Пол: Мъж
Кара: 118d '06

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от A.Velikov » 15 Апр 2020, 9:42

Аз също ползвам Philips HC54** . Не знам последните цифри, но беше от по-евтините. Струваше около 60лв преди три години. Ползва се поне веднъж в седмицата за 0 номер коса+брада и се зарежда веднъж на 2 месеца. Като дори когато я зареждам не е, защото е останала без заряд, а за да не вземе да ме изненада точно когато ми потрябва. Нямам забележки към качество на подстригване, шум, издържливост на батерията и т.н.
Единствено, се наложи да и сменя главата с ножчетата, защото още в началото я изтървах и и изкрвих 2 от зъбчетата.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от Bogat-Beden » 15 Апр 2020, 10:37

Купих си куча марка Silvercrest от LIDL преди няколко месеца и няма грешка като качество на изработка и работа! за 20 кинта..
И да се счупи утре, се е изплатила вече..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 29.08.2007

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от RageBg » 15 Апр 2020, 13:01

И аз купувах от Лидл една за 30тина лева , ползвам на 2 седмици коса 0 номер , и брадата която е ми е гъста.
Вече ползвам около 2 години май , кофтито е че работи само на батерия , с кабела ако е паднала батерията не бачка , но за сега нямам проблем доволен съм.
За тия пари е перфектна.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 6.09.2015
Пол: Мъж
Кара: E46 320D
Мечтае да кара: F30 / F10

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от VladiE » 15 Апр 2020, 17:06

Ползвам Филипс QT4015 което реално е тример макар че го рекламират като машинка за подстригване. Ползвам я трета година и за всичко и държи на терор. Зареждам я един, два пъти в месеца и се ползва по веднъж в седмицата.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от bum_bum » 15 Апр 2020, 18:55

Начи мозера си го купих пред повече от 10 години май. Отидох в един салон и питах ква машинка ползват. Казаха Мозер и такова си взех. Щото ми писна през 2 години да сменям някакви Филипси.
Избрах с кабел, щото предположих, че ще е по-мощен, отколкото на батерия, не знам дали е така.
Колко да съм го мазал.. за 10 години таман ми свърши маслото. Като го гледам още 10 ще изкара.
Всъщност ми е втория. Първия го ползвах няколко месеца и го изпуснах в банята и му се строши корпуса под ножовете.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 6.09.2015
Пол: Мъж
Кара: E46 320D
Мечтае да кара: F30 / F10

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от VladiE » 15 Апр 2020, 19:28

Мозер е топ марката за тея уреди, но е неоправдано скъпа за домашно ползване. Щом не те притеснява цената, това е правилната марка.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от bum_bum » 15 Апр 2020, 19:43

Аз мисля, че всъщност е безкрайно евтина. Тогава струваше 120лв, ако не се лъжа. Стрижа се 2-3 пъти месечно с нея. 30-тина пъти на година. 300 стригания до сега. 40 стинки на процедура.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от astrapower » 15 Апр 2020, 20:49

TNT написа:Не е от батерията, с кабела е същото. А ти твоята си я взел преди месец, остава и да спре :mhihi:
Всъщност преди 3 години :) Поста ми от 2017-та.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 6.09.2015
Пол: Мъж
Кара: E46 320D
Мечтае да кара: F30 / F10

Re: Евтина, но добра машинка за подстригване?

Мнение от VladiE » 15 Апр 2020, 21:08

bum_bum написа:Аз мисля, че всъщност е безкрайно евтина. Тогава струваше 120лв, ако не се лъжа. Стрижа се 2-3 пъти месечно с нея. 30-тина пъти на година. 300 стригания до сега. 40 стинки на процедура.
Ако смятам като теб, при мен е дори по изгодно ;)

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook