Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 20 Мар 2023, 23:04

Това бе още една от причините да се откажем от това пътуване, никой не искаше да обикаляме наоколо.

Милото се върна наскоро от Мавриций, супер ентусиазирана и впечатлена…следващия голям и скъп трип май за там ще го мисля :help:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Spunky » 21 Мар 2023, 0:16

Don_Diego написа:Милото се върна наскоро от Мавриций, супер ентусиазирана и впечатлена…следващия голям и скъп трип май за там ще го мисля :help:


Чакай, чакай, Милото някоя колежка, дет се казва Милото ли е и ако не е, с кой ходи до Мавриций :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 21 Мар 2023, 1:01

Милото си е милото :mhihi:

Иначе ходи с нейна приятелка, имат си традиция от много време насам вече, всяка година да си ходят някъде на екзотично място двете. Наду ми главата да ходя и аз ама нали съм скръндза….и не отидох и сега съжалявам малко като гледам снимките :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 21 Мар 2023, 10:18

Don_Diego написа:Това бе още една от причините да се откажем от това пътуване, никой не искаше да обикаляме наоколо.

Милото се върна наскоро от Мавриций, супер ентусиазирана и впечатлена…следващия голям и скъп трип май за там ще го мисля :help:


Там няма какво да се каже, само браво.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Моджо » 22 Апр 2023, 19:09

Моджо написа:Я кажете бунгала по нашето черноморие ?
Имаше в Ахтопол едно време. Че след Гърция може да идем за 2-3 дена на нашето си море, на бунгала. Само аз и децата.


Е нема да са бунгала. Резервирах си в бяла виста клийф.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от TNT » 24 Апр 2023, 8:43

А бе тая година нещо много са напомпили цените на нощувките в Гърция :no: +50% са от миналата година :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от 3186 » 24 Апр 2023, 8:55

Моджо написа:
Моджо написа:Я кажете бунгала по нашето черноморие ?
Имаше в Ахтопол едно време. Че след Гърция може да идем за 2-3 дена на нашето си море, на бунгала. Само аз и децата.


Е нема да са бунгала. Резервирах си в бяла виста клийф.

Преди 3 години реших от носталгия по детството да отида на бунгала на Ахтопол :mhihi: ми прекарахме си като едно време - мухъл, шум, соц столова, но пък вкусна храна. От друга страна спокойствие, супер евтино, 50 метра от плажа и страхотен плаж. Не знам с какъв акъл го направихме с дете на 5 месеца, но определено не съжалявам. Мислех си как ако се изрине цялата зона с бунгалата, може да се направи чудесен комплекс от малки къщички с алеи, или дори къмпинг от калибъра на гръцките. :oops:

За това лято досега сме резервирали по 1 седмица на Майорка (за сефте да качим вече 3 годишното на самолет), https://www.aktioneirou.gr и ей това райско местенце отново на Ситония:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Море 2023г.?!...

Мнение от bum_bum » 24 Апр 2023, 10:25

На това райското местенце не знам дали си ходил, но е най-гадния възможен къмпинг в този район.

Малко, сбутано всичко едно в друго, малък и гаден плаж, празен магазин (имаха само вода от 0,5лт н цена като в заведение :mhihi: , а наблизо няма ит къде да си вземеш)и скъпо.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Моджо » 24 Апр 2023, 11:47

Еми не можех да си харесам бунгала, не че не искам. И никой не препоръча нещо...а Бяла Виста ми е препоръчано , тамън ще го видя как е. Само дето не е евтино, ма ся....
Пък и ще вода и майка , че иначе море нема да види скоро :)) Нека е по-така...кат за стари ора :)
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 24 Апр 2023, 12:37

Вчера се върнах от първото за годината море: Египет, Шарм ел Шейх

Пак ходихме с Емералд, същия хотел само сменихме типа на стаята защото видяхме, че няма смисъл от swim-up стая, почти не ползвахме басейна към стаята. Хотела го препоръчвам на всеки, който гледа 5* хотел там - Coral Sea Sensatori. На самия бряг на морето, приличен плаж и най-важното един от най-хубавите рифове в района, попадащ в пределите на Национален парк "Остров Тиран". Като потвърждение на горното: корабите с гмуркачи идваха на нашия риф. Водата е кристално чиста, гъмжи от риба и има много живи корали. Постоянно обикалят да те питат какво да ти донесат за пиене. Отделяш по 10$ на ден за бакшиши на камериерите и сервитьорите и си бог :mhihi:
Стаите са доста просторни и удобни, имат си всичко необходимо. Има си Adults only зона, където 24/7 е тишина и спокойстви (дори на басейна в тази зона няма музика, а до барчето има библиотека с книги и списания на английски език)
Храната в хотела е отлична, много като количество и разнообразна. Вечерите са тематични: азиатска, италианска, арабска кухня...отядох се на телешко и агнешко :mhihi:
Има няколко а-ла-карт ресторанта, храната във всички е много добра, но порциите са по-малки

Няколко общи снимки слагам на хотела, подводните от GoPro-то са големи и отказва да ги закачи форума :lol:

Следва дълъг уикенд в Гърция в началото на май и после home office от вила в края на месеца, пак в Гърция (все на първия ръкав)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Море 2023г.?!...

Мнение от 3186 » 24 Апр 2023, 14:22

bum_bum написа:На това райското местенце не знам дали си ходил, но е най-гадния възможен къмпинг в този район.

Малко, сбутано всичко едно в друго, малък и гаден плаж, празен магазин (имаха само вода от 0,5лт н цена като в заведение :mhihi: , а наблизо няма ит къде да си вземеш)и скъпо.
Не съм бил, но все отлагам по-свриозна обиколка на западната част и това ми се видя добра отправна точка. Не съм в къмпинга, на една от вилите до него. Търся точно такова място без излишна навалица, плюс първата линия де.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 30.09.2020
Пол: Мъж
Кара: Е90 325XI
Детайли за колата: N52B25

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от тео е90 » 24 Апр 2023, 19:24

TNT написа:А бе тая година нещо много са напомпили цените на нощувките в Гърция :no: +50% са от миналата година :dunno:


Чак 50 не е но към 30 отгоре го докарват. Но все пак е добре след като над 10г не ги бяха пипали цените :cry:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 24 Май 2023, 20:03

В Европа масово е 30-50% отгоре на всичко от преди година, това е положението. Явно има много мераклии и за сега ще е така.
Добре трябва да се проучва кое колко струва, за да няма изненади.
Има интересни аномалии и извън Европа и разни страни, за които се знае, че са евтини като Мексико и Тайланд, сега са по-скъпи от други и обратно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от vixx » 24 Май 2023, 21:20

Тайланд в момента не е евтино. Нищо общо със славата му отпреди 10 години.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от nikola59 » 15 Юни 2023, 18:56

:mhihi: Бонуси по нашето черноморие - пастърмата се предлага безплатно: https://www.dnes.bg/stranata/2023/06/15 ... rie.573236 Като идете на плажа си носете скара и въглища :mhihi: Скоро време и други подаръци пак безплатни :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook