Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от bum_bum » 17 Юли 2021, 19:35

Климатик има и в палатките. Какво остава за каравана.

Положението с яденето обикновено седи така:

Изображение

Във всеки къмпинг има и магазин, сладкарница, ресторант, пицария.

Тая година ходехме и до града на ресторант повече от обикновено. Друг път се в случвало и само барбекюто да си ядем.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от mr_petroff » 17 Юли 2021, 21:32

След 2 дни на Шкорпиловци ,4 на Иракли ,1 ден на Крайморие , 2 на Алепу и 6 дена ма Синеморец днес се прибрах . Нямам ухапвания от комари ,пиенето винаги ми е било ледено , храната вкусна и прясна ,компанията супер а удобствата като за пет звезди ,плюс това ,че винаги съм бил на първа линия :D .За нощувки съм платил 0 лева .Щом и жена ми вече не иска и да чуе за хотел ... А за свободата която получаваш с кемпер няма да коментирам -без резервации , без условия , ако не ти харесва палиш и продължаваш накъдето се сетиш.Е,не е за всеки ,хората са различни ,но определено за мен това е начина за "почивка" .Другата седмица Родопите и Пирин ,резервирал съм :mhihi: А и най важното -нашето Черноморие е уникално ,само трябва да излезеш от "матрицата".В Гърция ще отида само ако ми постелят червен килим...,тея взеха да се бъзикат с хората дето им оправят една пета от икономиката.
П.П.Лично и неангажиращо никого мнение...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 18 Юли 2021, 9:00

Някой да го е попълвал наскоро тоя ПЛФ за Гърция. Че уж го попълних ама нещо не съм сигурен, че е както трябва.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юли 2021, 9:04

Какво те интересува точно?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 18 Юли 2021, 9:13

Ами попълних го от мое име.
За децата не ме пита, пита само за още един човек, демек за жената /а още в началото пита за какво ще представиш на влизане, аз ваксина, ама жената ще е с тест/.
1.Ся тя трябва ли да попълва такова или не.
2. Къде го тоя qr код като го нема.Щели да го пратят в деня на пътуването. Ама аз не мога да го разпечатам в колата ако трябва да е разпечатан.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юли 2021, 9:32

Моджо написа:Ами попълних го от мое име.
За децата не ме пита, пита само за още един човек, демек за жената /а още в началото пита за какво ще представиш на влизане, аз ваксина, ама жената ще е с тест/.
1.Ся тя трябва ли да попълва такова или не.
2. Къде го тоя qr код като го нема.Щели да го пратят в деня на пътуването. Ама аз не мога да го разпечатам в колата ако трябва да е разпечатан.


Ами не пита, трябва сам да добавиш членовете от семейството ти.
Нещо от сорта на Add има и излизат нови полета за повече от един допълнителен човек, та ще трябва да направиш нов с всички.
Самия QR се генерира и ти го изпращат на мейла малко след 00:00 часа в деня в който си посочил, че ще минеш границата. Никой не те е карал да ги разпечатваш, показваш го от телефона.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 18 Юли 2021, 9:35

ADD има ама може адд само 1 човек и там посочих съпругата.
И постоянния ми адрес в ПЛФ-а не е тоя от личната карта, ами там където си живея...това мога ли да го коригирам или не.
Последна промяна Моджо на 18 Юли 2021, 9:36, променена общо 1 път
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от ivanski_2 » 18 Юли 2021, 9:35

mr_petroff написа:След 2 дни на Шкорпиловци ,4 на Иракли ,1 ден на Крайморие , 2 на Алепу и 6 дена ма Синеморец днес се прибрах . Нямам ухапвания от комари ,пиенето винаги ми е било ледено , храната вкусна и прясна ,компанията супер а удобствата като за пет звезди ,плюс това ,че винаги съм бил на първа линия :D .За нощувки съм платил 0 лева .Щом и жена ми вече не иска и да чуе за хотел ... А за свободата която получаваш с кемпер няма да коментирам -без резервации , без условия , ако не ти харесва палиш и продължаваш накъдето се сетиш.Е,не е за всеки ,хората са различни ,но определено за мен това е начина за "почивка" .Другата седмица Родопите и Пирин ,резервирал съм :mhihi: А и най важното -нашето Черноморие е уникално ,само трябва да излезеш от "матрицата".В Гърция ще отида само ако ми постелят червен килим...,тея взеха да се бъзикат с хората дето им оправят една пета от икономиката.
П.П.Лично и неангажиращо никого мнение...



0лв ли, :kuku: а я сподели за колко си взел кемпера, и колко пъти си ходил с него да видим 0 ли се получава, а нафтата на този кемпер , а другите му неща, като документи, съхранение зимата поддръжка.... та айде моля ти се :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Не ме разбирай погрешно , аз обичам много кемпери, та виж ми аватара, но някой да ми обяснява как това е безплатно и не изисква време и средства и да убеждава и другите, айде няма нужда :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Anthony_J » 18 Юли 2021, 9:42

Моджо написа:ADD има ама може адд само 1 човек и там посочих съпругата.
И постоянния ми адрес в ПЛФ-а не е тоя от личната карта, ами там където си живея...това мога ли да го коригирам или не.
Няма никакво значение какъв адрес ще попълниш. Никой не го гледа, нито го вълнува. Може да добавяш повече хора. Влез си в акаунта и в dashboard имаш възможност за редакция. Самия код ще го получиш на мейл в 0:01 часа в деня на пътуването.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Моджо » 18 Юли 2021, 9:51

Благодаря. Видях го нещото в дашборда или не съм го догледал при попълването или не го е е имало. Се тая де. Добавих и децата.
Адреса не го пипах.
Да разбирам, че жената не трябва да попълва ?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от grkv » 18 Юли 2021, 11:27

На мен онзи ден не ми го и погледнаха тоя ПЛФ, даже и антигенния в тая връзка… това вторник към 8 сутринта на Маказа.
Иначе колкото пъти съм дал шанс на Гърция, толкова пъти съм съжалил… здраве да е, пак след 4-5 години с дечурлигата, живот и здраве.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юли 2021, 11:36

Халкидики не е Гърция за мен или е доста изкривена.

Със смешните цени и доста директни полети до островите им, не знам как се занимавате да карате по 1 ден в посока+граници.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от Anthony_J » 18 Юли 2021, 12:00

Моджо написа:Благодаря. Видях го нещото в дашборда или не съм го догледал при попълването или не го е е имало. Се тая де. Добавих и децата.
Адреса не го пипах.
Да разбирам, че жената не трябва да попълва ?
Ако си я вписал в твоя PLF, не трябва. То и никой реално не го гледа, това е досадна формалност. Идея нямам с какво помага в борбата с пандемията. Тъпа бюрократщина.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от alekangg » 18 Юли 2021, 12:12

По летищата го гледат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2021-ва?!...

Мнение от mr_petroff » 18 Юли 2021, 14:29

ivanski_2 написа:
mr_petroff написа:След 2 дни на Шкорпиловци ,4 на Иракли ,1 ден на Крайморие , 2 на Алепу и 6 дена ма Синеморец днес се прибрах . Нямам ухапвания от комари ,пиенето винаги ми е било ледено , храната вкусна и прясна ,компанията супер а удобствата като за пет звезди ,плюс това ,че винаги съм бил на първа линия :D .За нощувки съм платил 0 лева .Щом и жена ми вече не иска и да чуе за хотел ... А за свободата която получаваш с кемпер няма да коментирам -без резервации , без условия , ако не ти харесва палиш и продължаваш накъдето се сетиш.Е,не е за всеки ,хората са различни ,но определено за мен това е начина за "почивка" .Другата седмица Родопите и Пирин ,резервирал съм :mhihi: А и най важното -нашето Черноморие е уникално ,само трябва да излезеш от "матрицата".В Гърция ще отида само ако ми постелят червен килим...,тея взеха да се бъзикат с хората дето им оправят една пета от икономиката.
П.П.Лично и неангажиращо никого мнение...



0лв ли, :kuku: а я сподели за колко си взел кемпера, и колко пъти си ходил с него да видим 0 ли се получава, а нафтата на този кемпер , а другите му неща, като документи, съхранение зимата поддръжка.... та айде моля ти се :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Не ме разбирай погрешно , аз обичам много кемпери, та виж ми аватара, но някой да ми обяснява как това е безплатно и не изисква време и средства и да убеждава и другите, айде няма нужда :mhihi:

Keмпера го имам и като инвестиция , в момента ми дават с 14000 лв. горница отколкото съм го купил . Досега имам около 11000 км. с него или около 20 трипа., а и колата също се нуждае от гориво , разликата в разхода компенсирам с това ,че където съм се установил си бръмчим със скутерче или със велосипеди . Зимата си го държа в двора ,/ползвам го и зимата за ски ,ама по рядко ,тогава ползвам и хотели /. И не казвам , че е безплатно ама всеки с приоритетите си ,кеф цена няма , приказката за брадата и гребенчето и т.н.Не убеждавам никого , както казах хората са различни ,само споделям аз как го разбирам морето / и не само / от година и 3 месеца насам . Почти всяка седмица съм някъде , тръгвам и в петък късно след бач и когато мога и имам желание ,без да се съобразявам с резервации , ковид ограничения и т.н.Усещането за свобода и независимост е готината част . Айде пък дано се засечм някъде с кемперите и да пием по 3-4 бири :bchug:
Иначе определено не е за всеки ,познавам хора които пробваха и се отказаха ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook