Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от vixx » 04 Мар 2023, 17:27

Намерих Амстел 330мл на 2.50лв в Дубай и са се чудя вече останаха ли изобщо причини да се връщам :lol: :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от KoolyO » 07 Мар 2023, 11:06

Да те пратя, където има 0,5 на малко под 2лв, та съвсем да се откажеш? :have one:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от vixx » 08 Мар 2023, 1:19

Прибрах се днеска в нашата реалност. Сърдита леля на терминала, багажа ми е отварян, таксита нямаше, едната машина за паспортни проверки даде фира пред мене... :ranting:
Абе в тия скапани емирства не успях да намеря една дупка по пътищата. В Дубай няма. В Абу Даби също няма. Ходих до Шарджа и там вече очаквах да има, ама пак няма. Дори и каналните шахти не потъват като нашите тука. Но пък хванах задръстване на път с 9 ленти :shock:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 08 Мар 2023, 1:55

Летище София и бг еър, винаги готови да тестват нивата на вашата търпимост.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 08 Мар 2023, 10:08

vixx написа:Прибрах се днеска в нашата реалност. Сърдита леля на терминала, багажа ми е отварян, таксита нямаше, едната машина за паспортни проверки даде фира пред мене... :ranting:
Абе в тия скапани емирства не успях да намеря една дупка по пътищата. В Дубай няма. В Абу Даби също няма. Ходих до Шарджа и там вече очаквах да има, ама пак няма. Дори и каналните шахти не потъват като нашите тука. Но пък хванах задръстване на път с 9 ленти :shock:


Като ходих и аз бях като гръмнат от пътищата им :mhihi: . Аз пък уцелих да седя 9 минути на червен светофар, първа кола... :conf:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 19 Мар 2023, 15:04

До колегите отвъд океана...как е положението по Карибите в края на май?
Имам оферта за Аруба, около 24ти...дали вече ще е започнало да вали? Имам опция и за началото на май, но ми стават доста пътувания в кратък период от време и може да ми се намръщят в работата, та предпочитам да го направя в края на месеца ако времето все още е ок
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от peshehodetz » 19 Мар 2023, 15:43

Ок е, аз точно март съм ходил и да вали е за кратко, не повече от час. Иначе до май е ок, след това аз не бих ходил, че след това е доста горещо, а от юли почват ураганите. Виж обаче дали няма да ви искат виза или някави резервации, ваучери или пододобни. Щото ние като ходихме и на летището почнаха да ни разпитват имаме ли визи като показахме БГ паспорти, ние им обясняваме, че понеже нали са Холандска територия и БГ е в Европейския съюз и не ни трябват такива. Добре ма този почна да върти някакви телефони да се консултира иска да му покажем обратни билети, резервации и някакви подобни. Жена ми както вадеше документите, извади и американските ни паспорти и онзи като ги видя ни пита наши ли са и поиска да ги види, след което ни вика ми така кажете, айде минавайте и ни пожела приятно изкарване. Това преди 11 години, сега как е не знам. Иначе пак по същото време няколко месеца по рано ходих до Аржентина с БГ паспорти никакви проблеми, с ам. се плащат $200 входна виза на летището.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Spunky » 19 Мар 2023, 17:01

Ураганите не стигат до Аруба. Може да вали малко почти всяка сутрин в мокрия сезон, който е зимата, окт-феб, но останалото време е сухо и горещо. Не трябват визи за нашенци.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от steeN » 19 Мар 2023, 17:08

Единственото място където Бг паспорта е по-слаб (за смислени дестинации) спрямо американския е за ходене до Щатите :)
За навсякъде другаде не е, дори има места където не е желателно да показваш американски паспорт изобщо както си забелязал в Южна Америка.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от TNT » 20 Мар 2023, 14:04

Дайте някакъв код 10% за кредит за буукинг :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 20 Мар 2023, 15:04

TNT написа:Дайте някакъв код 10% за кредит за буукинг :mhihi:
Няма много файда от тези кодове.
После в доста малко хотели може да се използват събраните пари.

Ако се разровят всички посредници, често цената пада с 10% или повече с другите.
С мобилното приложение често се сваля цената също, пробвай

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alx » 20 Мар 2023, 16:48

Don_Diego написа:До колегите отвъд океана...как е положението по Карибите в края на май?
Имам оферта за Аруба, около 24ти...дали вече ще е започнало да вали? Имам опция и за началото на май, но ми стават доста пътувания в кратък период от време и може да ми се намръщят в работата, та предпочитам да го направя в края на месеца ако времето все още е ок


аз съм на ст. джон от една седмица. прекрасно е, но духа яко последните няколко дни и си е направо хладно при 25 градуса ама 95% влажност. не знам какви валежи те гонят- тука вали всеки ден ама за половин час и 2 часа след това все едно не е валяло. ще съм тука оше месец някъде и ако завали лошо, ще ти кажа :angel:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от Don_Diego » 20 Мар 2023, 17:04

alx написа:
Don_Diego написа:До колегите отвъд океана...как е положението по Карибите в края на май?
Имам оферта за Аруба, около 24ти...дали вече ще е започнало да вали? Имам опция и за началото на май, но ми стават доста пътувания в кратък период от време и може да ми се намръщят в работата, та предпочитам да го направя в края на месеца ако времето все още е ок


аз съм на ст. джон от една седмица. прекрасно е, но духа яко последните няколко дни и си е направо хладно при 25 градуса ама 95% влажност. не знам какви валежи те гонят- тука вали всеки ден ама за половин час и 2 часа след това все едно не е валяло. ще съм тука оше месец някъде и ако завали лошо, ще ти кажа :angel:



Като се разчетох и аз видях, че вали малко...юнака дето предлага това пътуване дава зор, че да го съчетае с имения ден ама няма да му се получи :mhihi: . Разгледах по-подробно офертата му и хич не ми допада да бия път до другия край на света и едва ли не да оцелявам щото е избрал някакъв евтинджос хотел :lol: . За по-малко пари букнах цяла вила с басейн и достъп до частен плаж за седмица в Гърция и няма да хабя отпуск залудо :lol:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alx » 20 Мар 2023, 17:22

Don_Diego написа:
alx написа:
Don_Diego написа:До колегите отвъд океана...как е положението по Карибите в края на май?
Имам оферта за Аруба, около 24ти...дали вече ще е започнало да вали? Имам опция и за началото на май, но ми стават доста пътувания в кратък период от време и може да ми се намръщят в работата, та предпочитам да го направя в края на месеца ако времето все още е ок


аз съм на ст. джон от една седмица. прекрасно е, но духа яко последните няколко дни и си е направо хладно при 25 градуса ама 95% влажност. не знам какви валежи те гонят- тука вали всеки ден ама за половин час и 2 часа след това все едно не е валяло. ще съм тука оше месец някъде и ако завали лошо, ще ти кажа :angel:



Като се разчетох и аз видях, че вали малко...юнака дето предлага това пътуване дава зор, че да го съчетае с имения ден ама няма да му се получи :mhihi: . Разгледах по-подробно офертата му и хич не ми допада да бия път до другия край на света и едва ли не да оцелявам щото е избрал някакъв евтинджос хотел :lol: . За по-малко пари букнах цяла вила с басейн и достъп до частен плаж за седмица в Гърция и няма да хабя отпуск залудо :lol:


аз съм по тия ширини доста често та имам доста наблюдения- ако гледаш прогнозата през интернет-а ще се отчаяш защото дават да вали всеки ден. реално обаче вали яко, но късо време и след това всичко се изпарява за час- два и небето пак е синьо. на карибите винаги е хубаво времето, но юни-август просто не е за хора защото е страшно горещо и страшно влажно- направо те мързи да мислиш. така го мисли. да ти пропадне ваканция заради времето на карибите е невъзможно освен ако не уцелиш някой ураган дето всеки 7-10 години ги рисет-ва...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море 2023г.?!...

Мнение от alekangg » 20 Мар 2023, 18:33

Аз щях да ходя миналото лято до тази Аруба в комбинация с други места, но де отказах в последствие.
Ако ще се лети само до там от Европа за мен е безсмислено.
Ако ще се посещават и други места става.
Като цяло не съм фен на разни миниатюрни овтровчета на другия край на света.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Southside

Последни теми
Facebook