Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от Dextuar » 02 Юли 2017, 15:51

host написа:но НЕ е лукс, не е на гъзарско място и т.н.

Значи не е за БМВ форума :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Иначе аз почивам на Обзор, още като ученик 2009-2011 работех там лятото, после 3-4 години не бях стъпвал, но гледам, че доста се е развило оттогава.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от adovet » 02 Юли 2017, 15:57

mfandakov написа:Всяка година сме в Гърция,харесва ни но мислим тази година за чартър до Турция някой ако има впечатления да пише.
В България има едно две места само на север които стават,всичко друго е блъсканица.

От 4-5г. всяка година сме в Анталия, поне веднъж в годината. За мен там е най доброто място за пълен релакс. Иначе миналата година ходихме и на Албена( от години не бяхме ходили на нашето черноморие) е няма да повторим.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от efren » 02 Юли 2017, 16:08

Вие пък какво не и харесвате на Албена, което не си го изядеш на обяд ти го завиват и ти го дават за вечеря :mhihi: Ако и на вечеря не го изядеш , на другия ден с бял сос :clap:
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1758
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от BMW_POWER » 02 Юли 2017, 16:38

Малко екзотично отклонене.

Не препоръчвам да ходите в Доминикана и конкретно в Иберостар Доминикана. Нямам идея за цени от бг натам, но ето личен опит след първото (и последно) отиване натам:
- 95% от персонала не говори друг език освен испански
- най-отвратителната бира (безалкохолна), която съм пил в живота си. Може би се конкурира с тази в Ямайка
- седем дни бях там, последните два ми лепнаха някакъв вирус и изкарах незабравима почивка на препечени филийки и жестоки болки в стомаха (с всички екстри). Бил съм в Куба, Ямайка, Мексико, но такова нещо ми се случва за първи път
- храната не е лоша, но няма голям избор.
- севритьорите непрекъснато си подвикват на висок глас и издават някакви нечленоразделни звуци
- кафето е отвратително (това от каните) и добре, че предлагат и сравнително добро еспресо
- една вечер хлапето просто изчезна (на 8 години е). С жената се побъркахме да търчим из комплекса да го търсим. Плаж, басейни ... там не е много сейфти и изживяването не е приятно. Хлапето никога не се отделя без да се обади и това за нас беше шок. Опитите за комуникация с персонала са обречени на неуспех Гладат и не разбират. След незабравими десетина минути се оказа, че аниматорите са събрали няколко деца зад сцената и ги преобличат за участие в едно детско шоу. Това няма лошо, ама да вземат да ни предупредят.
- детските шоута вечер са гола вода. Само едно и също всяка вечер.
- твърдият алкохол не е лош, но е също в доста огранчен избор.

Това е на първо четене, ще допиша, ако се сетя още нещо.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12763
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от vld » 02 Юли 2017, 16:39

Аз не бях ходил 10 години в Гърция на почивка, нещо последния път не останах очарован и така, по стечение на обстоятелствата през тия 10 години си ходехме на нашето море.
Тази година решихме да отидем в Гърция, бяхме Катерини Паралия в един семеен хотел, запазих го през букинг в последния момент и общо взето нямах много избор, все пак не съм с неограничен бюджет и повече от 60 евро за спане не ми се плащат.
Впечатленията на цялото семейство са отлични, много ни хареса, хотелчето прилично, обслужването на светлинни години спрямо това което можеш да получиш в България в който и да е хотел..., по ресторантите ти взимат парите, ама с памук, глезят те, подаряват ти рани неща.
Отядохме се на средиземноморска храна :D с жена ми много обичаме рибки. Много силно впечатление ни направи това, че не е презастроено, на брега няма по високи от два етажа хотели, на вътре 4 етажа, има огромни пространства между селищата необитаеми с много красиви плажове и тн.
Най големия кеф никой не ти взима пари на плажа само защото си легнал на шезлонг, ще ме извиняват нашите ама това е най-дразнещото нещо на нашето море.
Аз съм с две малки деца и седя по 1-2 часа преди обяд и понякога след обяд, но е по скоро изключение следобедното посещение на плажа, няма вариант да ми хареса да оставя 30лв. само за да седя на шезлонг и като изпием по една напитка и станаха 50 :kuku: супер зле.
В заключение Гърците са гостоприемни, храната е хубава и вкусна, рибите, пържолите, доматите всичко е много по вкусно от изкуствените неща които ни сервират тук.
Цените са прилични и е почти същото като в България, но качеството на услугата е на много различно ниво :yes:
Определено ми хареса и бих повторил.
Четох много интересни неща за по южните им курорти и островите и мисля полека лека да ги обиколим :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от vixx » 02 Юли 2017, 17:14

Vra4anin написа:След 10-ина дни заминавам, за трета поредна година ще съм в един хотел на брега в Слънчев Бряг.

Храната като качество и ценообразуване ме дразни, сервиза/обслужването на всички хотелиери и ресторантьори ме дразни, дивите нагли руснаци ме дразнят само с вида и езика си, цялата забързана лудница по изкарване на пари от летуващите ме дразнят - както в самия слънчак, така и по цялото черноморие. Просто си е дивотия и българска простотия. Но заради две неща ходя и повтарям все в този хотел - на брега на плажа съм и с излизането от хотела, ходя една - две минути и съм на морето (мразя да ходя и обикалям, докато стигна до плажа). А слънчака за мен лично има най-чистия плаж и море (няма камъни и водорасли) и най-широка плажна ивица, сравнено с други черноморски обекти където съм бил. И второ - с жената сме заедно по цял ден :bowdown: и разнообразяваме педераското сиво ежедневие поне за малко. Дори да ни вдигне нервите някое от горе изброените изнервящи неща - хейтваме си заедно, а това е безценно :mhihi:
Казано просто - ходя заради хубавия плаж и море и с жената си изкарваме добре. Гледам да не се вторачвам в глупостите дразнещи (които са доста по принцип), просто няма смисъл човек да е тесногръд.

Може би на къмпинг би било добре и бих могъл да елиминирам много от изнервящите фактори, ама тепърва да купувам скъп кемпер кемпер и то такъв такъв, че да ми харесва на мен, а не да се чудя къде да си измия гъза след осирането.... толкова мнго галимация за няма и 10 дни в годината... не ми се занимава. Че сме капризни с моята, на палатка в шубраците не можем да легнем. Затова - у хотела с лайнарската закуска от гмо имитационни продукти които не ям. По-просто ми е така.


Е ти па за това да ходиш на слънчака.
Аз преди две години отидох последно и няма да им стъпя никога повече.
Като искаш на плажа да ти е хотел, виж тоя:https://www.booking.com/hotel/gr/blue-sea-seach-boutique-hotel.en-gb.html
Баща и син са, плажа е на 10 крачки от хотела, закуски правят страхотни а залепен до хотела е един приличен ресторант с прилични цени (има още 10 наоколо, плюс карфур експрес и друго магазинче). Самия остов си е ебати кефа за обикаляне. Хотела е от тая страна на Тасос, дето май се води източна, така че слънцето се скрива малко по-рано зад големите върхове, ама дреме ти. Водата и плажа няма да ги коментирам, Гръцки са си - чисти. Пясъка на слънчака е по-ситен, де, ама за друго преимущество не мога да се сетя.

Ааа, още нещо. На тасос шофирането е стил canyon run и ще си умреш от кеф. Гледките са страхотни също.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Юли 2017, 17:48

bum_bum написа:
Top Gun Maverick написа: В Гърция хубави хотели почти не може да намериш.


:nono: Гърция не е само това, което е на 2-3 часа път от границата. Северната част, където нашего брата сиромах ходи на море е също като нашата Северна България. Все едно да идеш на море във Видин, Лом или Силистра и да чакаш хубави хотели.

Не съм казал нещо друго, казах почти. Просто те са свикнали всичко да им е на готово и не си дават много зор както в хубавите хотели в Анталия, че и по нашето черноморие. Нашето го казвам с много условности, но както казах има доста на брой хубави хотели тук. В Гърция хубав хотел е скъп и пак не е толкова хубав. Даже се изненадвам като каже някой колко евтино е в Гърция. Евтино е да, ама кое спрямо кое е важното.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от Vasko » 02 Юли 2017, 18:19

Здравейте, колеги,
Тази година аз започнах с море още месец май - Турция - Айвалък и Мармарис. После края на май бях на Анталия и Белек. После отворихме сезона и в Гърция на Халкидики за 4 дена и хванахме едно дъждовно време - 26-29 .05..
След това дойде време и на нашето море - Слънчев Бряг . Пак беше дъждовно времето -началото на юни .После бях и надолу към Южното Черноморие - не беше започнал още сезона . Миналата седмица отново бях на Слънчев Бряг. Тогава нещата бяха малко по-добре . Бях и надолу към Ахтопол . Някакъв калъф беше взел къмпинга на Ахтополо Делфин и беше започнал да си застроява плажа,който е в натура 2000.
По принцип сезона на Юг тъкмо започваше . Като цяло Слънчев бряг е само за пиянстване , но за семейна почивка не става. Друго,което ми направи гадно впечатление е, че почти всички улици по Слънчака вече са превърнати в платени паркинги, чиято цена започва от 3 лв/час и с изключение на паркинга до Поликлиниката, където все още е безплатен и който успее да си намери място за спиране спира и още едно , две места в едни улички зад Джанито - заведението , по принцип всяко друго спиране в Слънчака с автомобила е ПЛАТЕНО !!!!

След като изчетох постовете на всички колеги, един съвет от мен - не разбрахте ли ,че истината е в Турция и по-специално Анталия и околностите - Сиде и Белек. В Белек специално са най-хубавите хотели . Там няма как да не сте доволни от обслужването -просто и най-предирчивите ще са доволни като се започне с това, че ви чистят шезлонга на плажа и даже ви слагат масичката и Ви питат какво искате да Ви донесеат от бара - все пак всичко е all inclusive и се стигне до това, че вечер докато вечеряте минават покрай всяка маса за да Ви поканят на дискотеката или някакво друго забавление, което ще се проведе някъде в комплекса. Хубавото на големите комплекси е ,че сте затворени в тях-далече от джамии и разни такива неща,който да Ви напомнят че сте в Турция. Тук има и дискотека, и барове и кинозали и даже осигуряват и детски кътчета и гледане на децата ако случайно искате да се отдадете с половинката си на веселие .

Мога да Ви препоръчам няколко хотела в Белек ,в които аз съм отсядал лично .
В момента отвориха GRANADA LUXURY BELEK - това е най-новия хотел , където всичко в хотела е правено от дубайски дизайнери,а стълбите са от стъкло . В момента строят и аква парк към хотела с площ 12 000 кв.км. Като първи сезон на този хотел, в момента имаше промоционални цени от 800 -900 лв за ранни записвания и пътуване с автобус. Самолетните бяха около 1300-1400 лв на човек на ultra all inclusive.
Друг хубав хотел е REGNUM , RIXOS , също но там ако не хваните ранни записвания цените са доста по-солени и идват около 1700 евро. Интересното при тях е, че и в двата вечер като седнете да вечеряте на терасата и докато си вечеряте отсреща се пускат фонтани със звук и светлина подобно на тези в Пловдив .
Ако желаете да сте почти на плажа, то Sueno е за Вас. Тук са и двата ТИТАНИКА , TITANIC BEACH LARA И TITANIC DELUXE BELEK, като интересното за първия е , че е във формата на кораба Титаник :))))
Ако желате освен хубав хотел и да посетите и зоолигическа градина , то за Вас е хотел BELLIS DELUXE HOTEL ,който разполага със собствен аквапарк,конна база,където можете да пояздите пони, тенис, голф игрище ,а така също и футболно игрище.
Други хубави хотели са IBEROSTAR, RIU KAYA BELEK, ADAM& EVA -за този хотел заслужава по-специално внимание ,защото е насочен към младите двойки .Вътре всичко е от огледала, провеждат се много партита - пяна парти, сметана парти - по-скоро е насочен към младежите и е забранен за посещение за лица под 18 години :)))
Други хубави хотели са SENTIDO , SPICE HOTEL &SPA , който лично на мен много ми допадна, защото освен ,пясъчна ивица има и изаградени платформи на плажа с бар,където можеш да си седнеш и да си съзерцаваш морето.
За други, които не им се ходи чак до Анталия, могат да заложат на един по-близък курорт - Чешме ,който е много близо до България .
Относно Айвалък - предполагам доста сте обикаляли и там . Специлано внимание заслужават OLIVEIRA RESORT И BUYUK BERK.
Мармарис не ви препоръчвам ,защото там всички хотели са наблъскани и все едно гледаш от единия прозорец на хотелаев другия .Единствено ,с ковто може да Ви впечатли Мармарис е центъра и една от най-големите дискотеки под открито небе АРЕНА, която побира - 4 000 човека .
Други хубави хотели има в Кушадасъ , като най - впечатляващ е AQUA FANTASY HOTEL & SPA със собствен аква парк със 31 пързалки с два закрити и пет открити басейна. Други хубави хотели са ; EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB, EPHESIA HOTEL , FANTASIA HOTEL DE LUXE , FLORA GARDEN EPHESUS, GRAND BLUE SKY HOTEL , LABRANDA EPHESUS PRINCESS и много други .

Относно Гърция - ами има хубави хотели ,но те са повечето семейни по Халкидическия полуостров, но там е пълно почти винаги с българи. Основно ходят по някои от ръкавите -Касандра или Ситония или слизат до Атонския ръкав и град Уранополи , откъдето тръгва круиза и корабчето до Атонските манастири . На Олимпийска ривиера има хубави хотели като poseidon и още няколко , там освен това всички плажове имат син флаг -дава се за качеството на чистота за плажа .
И тъй като поста ми стана достатъчно дълъг , мисля да преключвам :)))
И така, аз Ви представих една малка част от многото хотели ,които можете да си изберете, но във всички случаи когато ще ходите на ново място от мен съвет - ПЪРВО СЪБЕРЕТЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА САМОТО МЯСТО ОТ ХОРА, КОИТО СА БИЛИ ТАМ ,за да не Ви се превърне лятната почивка в кошмар.
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И ВЕСЕЛО ЛЯТО !
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от Vasko » 02 Юли 2017, 18:40

barty написа:Тази година трябваше да ходим на Албена, но пропадна, чакам да ми върнат парите.
Никога не съм ходил в Албена.
Предишни години ходихме в Обзор, в комплекса Сол Луна Бей, много сме доволни но тази година нещо се объркаха с цените: 7 дни, семейство с две деца искаха 5600лв :shock:
Няма как да платя тези пари за Обзор.

И все пак, през август ще заведа децата с тъста ми и тъщата за две седмици в Бяла.

С две деца се притеснявам да ходя в чужбина, не знам защо но ми е притеснено.




Колега, каква е тази цена за този хотел ?

В момента в Сол Луна Бей Резорт -Обзор за двама възрастни + две деца на ALL INCLUSIVE ЗА СЕДЕМ ДНИ Е ОКОЛО 3700 -3900 лв. ТОВА СА ЦЕНИ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ - СИЛЕН СЕЗОН !Какви са тези 5600 лв ?
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от drago9205 » 02 Юли 2017, 19:31

Аз както и други колеги горе споделиха много се дразня на платените чадъри и шезлонги по плажовете на нашето черноморие. Но най-много ме напряга заспалото отношение в магазините и ресторантите - все едно отиваш на теб да ти дават пари, а не ти да гушиш някого. Все пак основно нашето черноморие съм посещавал и не малко местенца още помня като дете на св. Влас как имаше само недостроени къщи някакви соц "хотели". И след доста разкарване по нашите курорти установих, че най-много си падам по спокойните и малки курортчета, истината за плажовете е, че има 2-3 хубави големи ивици в курортите, а останалите плажове, които си заслужават са извън населените места.
Имам аз един любим плаж на нашето черноморие и това е Русалка - близо до Каварна, просто е мой тип с чиста вода, скали, доста камъни във водата тип "риф", много красиво + скала навътре в морето, от която да се скача :D

Догодина ми е голям мерак най-накрая да посетя Крит. Тук ще съм благодарен някой ако е ходил толкова навътре в Гърция сподели малко опит - най-вече за пътуване, защото освен някакъв чартерен през тур агенция не виждам друг комфортен и безболезнен вариант. Кола и фериботи малко тегаво ми изглежда, а стандартен полет има прикачване и чакане по летища + не излиза особено евтино ако е в сезона.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от barty » 02 Юли 2017, 19:50

Vasko написа:
barty написа:Тази година трябваше да ходим на Албена, но пропадна, чакам да ми върнат парите.
Никога не съм ходил в Албена.
Предишни години ходихме в Обзор, в комплекса Сол Луна Бей, много сме доволни но тази година нещо се объркаха с цените: 7 дни, семейство с две деца искаха 5600лв :shock:
Няма как да платя тези пари за Обзор.

И все пак, през август ще заведа децата с тъста ми и тъщата за две седмици в Бяла.

С две деца се притеснявам да ходя в чужбина, не знам защо но ми е притеснено.




Колега, каква е тази цена за този хотел ?

В момента в Сол Луна Бей Резорт -Обзор за двама възрастни + две деца на ALL INCLUSIVE ЗА СЕДЕМ ДНИ Е ОКОЛО 3700 -3900 лв. ТОВА СА ЦЕНИ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ - СИЛЕН СЕЗОН !Какви са тези 5600 лв ?


През м.март цената беше 5600лв, явно че никой не е клъвнал и са намалили цената.
И все пак 3700лв са много пари за Обзор.
Предишни години плащах 1400лв
:yes:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Юли 2017, 20:29

Такава цена трудно би стигнал в Марианата в Дюни, Риотата, Грифитите или който и да е друг хубав хотел, каму ли в Сол Луна бей, който е хубав хотел, но не е от перлите на Черноморието. Нещо не си разбрал колега или не си сметнал, или децата ти са на възраст над 13 години защото първото дете над 2 години и до 12 винаги е безплатно по нашето Черноморие, а второто обикновено му слагат 50%-та, много рядко малко повече. 5600 лв. не можеш да хванеш ако ще да си без никаква отстъпка и в топ сезона. А скъпите хотели обикновено се запазват рано и се хващат едни 20%-та, каквото не заемат го пускат после на Last minute, но от толкова чужденци вече почти няма хубави оферти в последния момент. Сол Луна бей в момента за една седмица с две деца(смятам, че едното го пускат без пари)ти излиза 500 лева на нощ за всички без никаква отстъпка и то ако те нахакат в апартамен, тоест ако избереш най-скъпия вариант. За една седмица идва 3500, та е много далеч от тези 5600 и знам, че такава цена не е имало, понеже аз от декември още следя цените по нашето море и този хотел съм го гледал със сигурност. Пак са много, аз не бих ги дал в никакъв случай и то не защото хотела е трета цигулка в Обзор(след Риу Хелиос Бей и Мирамар)а просто защото са много пари за една седмица при положение, че хотела е далеч от номер едно. 1400 лв. там за една седмица е възможно ако годината беше около 2007-ма. Сега и с тоя мини-аква парк, който ти калкулират 100%-та в цената съвсем се оляха да искат пари. Цялата работа е от чужденците и по-малкото туристи като цяло в Турция заради тяхното положение. В България силно завишиха цените в хубавите хотели за миналото лято и за това се запазиха, а някои ги бутнаха съвсем леко нагоре, но пика беше за миналия сезон. Просто имаше един рязък скок от около 20, на места 30%-та само за един сезон.

Vasko написа:Здравейте, колеги,
След като изчетох постовете на всички колеги, един съвет от мен - не разбрахте ли ,че истината е в Турция и по-специално Анталия и околностите - Сиде и Белек. В Белек специално са най-хубавите хотели .

Ами аз бих, че си забравил Лара от Анталия като квартал и бих го сложил доста пред Сиде със сигурност, а за Белек може да се поспори, но да кажем, че се конкурират с Лара.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от barty » 02 Юли 2017, 20:57

Колега Top Gun, чета ти мненията с интерес, не те познавам лично, не се обиждай но написа едно голямо "НИЩО", тъй като аз лично съм получавал офертата им на имейл през м.март!
Оттам нататък може да разсъждаваш колкото си искаш.
Нещата са така както ги описах. И да, отворих им профила във visit.bg, наистина цените са им по-ниски, но през март беше друга история.
Сигурно са се надявали че някой ще се върже на 5600лв ( надали българин ).
И да, миналата година платих 1400лв за една седмица, двама възрастни и две деца.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от FuRoRR » 02 Юли 2017, 21:37

A, не знам , мойта "почивка" тая година ще е около 4 месеца тук :mhihi:
Изображение
Реално съм бил и в Турция и в Гърция и наистина не разбирам какво намирате там ... Още повече пък се чудя как бягате от големия град в 5 звезден комплекс на All inclusive препълнен с хора. :kuku: Не ви стига шума?
Аз примерно много бих се радвал на едно кътче с малко пясък,море ,полянка и една палатка на нея.

Иначе тая година си е порнография тук , свободните зони се стопиха,наливната бира стана 5 лева , персонал няма,много заведения са с нови собственици.Тва е хубаво , щото идват от плажа да пазаруват при мен ,че ми е малко шибано да им взимам толкова много пари и загорчето още ми е на 2 лева.Сиреч още не съм решил да забогатявам за 2 месеца.
Румънците искат "дискунт" на 40% за 2 нощувки , българите ми говорят как нощувките били евтини ама манджата скъпа, поне това не се е променило , и румънците са си същите , и българите. Само може би руснаците са се култивирали , щото нали вече са местни. :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море 2017-та?!...

Мнение от barty » 02 Юли 2017, 21:45

Аз ходя на ол инклузив заради децата, има аниматори, хотела е на плажа, и да им се доспи сме на две минути от стаята.
С две думи: на мен ми е удобно с деца на ол инклузив.
Иначе аз не го харесвам.
Нещо повече, последните години ходим като втора почивка на Вършец през лятото, по-хладно, по-спокойно, тишина, кеф...
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook