Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой ще победи според вас?

Джошуа с нокаут
176
83%
Джошуа по точки
10
5%
Пулев с нокаут
18
8%
Пулев по точки
9
4%
 
Общо гласове : 213
gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ryan83 » 25 Дек 2020, 15:16

bum_bum написа:Начи утре се записвам на състезание по тежка атлетика.

Какво значи предопределено? Ония тласкали по 200 кила. И кво от това, няма да се предавам я. Току виж стане чудо и яз с мойте 100 ги бия всичките.

После отивам да се пробвам на 100 метра. Булгар, булгар! Ще ги бия всичките.

И накрая отивам на бокс. То па това е спорт на случайностите и от къде да знае човек. Може да го ковна в брадата и да стана новия шампион.

:mhihi: :mhihi: :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от drago_pavlov » 25 Дек 2020, 15:46

sean-john написа:Жалко,че повечето хора явно не могат да погледнат нещата отстрани как излеждат...пред погледа на останалия свят...

Е как да ги погледне... Докато седи в автокъщата, лющи семки и слуша Андреа ли?
Тоя народ е толкова прост, че чак е безнадеждно...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ivoaudi » 25 Дек 2020, 16:35

acho.rs написа:
ivoaudi написа:Брееееех, че простотии са се изсипали тука амаааааа. Брех и специалисти, амааааа.
Аз да попитам специалистите - някой от вас на спаринг някога яви ли се или вие просто ей така, да се изявите? Предварително бил ясен резултата. Предопределено било. Простотии на поразия. Ценни мнения, точно колкото са и ценни навред мненията по техническите теми. Пълно с глупости и един през друг се прескачат компетентни разни да си припяват един друг небивалици.

Какво значи предопределен резултат????
НЯМА предопределени резултати в живота! НЯМА! Гледам ви е трудно да се светвате за елементарни неща. С какво да дам пример? С оня самонадеяния през 1939? С бързия си сигурен блицкриг? С големия Наполеон ли? Със големите съвременни холивудски герои, дето и извънземните ги е страх от тях, видиш ли, пък си тръгнаха посрани даже от бедния Виетнам,а от тогава насам само джафкат отдалеч? За кого? Ако искате за Симеон да ви говоря? Що не вземете поне да си прочитате свръх глупавите мнения преди да ги поствате, а? :kuku:

Специалисти, давайте по-мъжката викам аз, само с джафкане не става. Не сте интересни. Ходи момчето, би се! Ако някой е сторил повече, да заповяда и да критикува. Ако пък е мижав и нищо не е сторил, ми че да си трае и да не се обажда, какво толкова, логично е. Седиш си там равен с тревата и толко. То не става само да я отвориш една голяма и да се пъчиш колко много можела да поеме тя. Пулев има недостатъци, при това сериозни, никой не оспорва. Недостатъци, дразнещи, да. И аз му се гневя за някои от тях.

И??????

Основателен повод ли е това да плюя по себе си и корените си? Достатъчен довод ли е това да стана жалък? :kuku:


Колега, вие ако сте по-навътре в бокса, как ще коментирате съпоставка на предвставянето на нашия претендент за титлата и това на Поветкин, Руиз, Дилън Уайт. За един преател питам, дето ги е гледал тия мачове :mhihi:

ПС:Не се смеем само ние, целия свят се смее... Всъщност на мен ми е малко тъжно


Ачо, както в техническите теми мненията ти са базирани предимно на Ауто билд и подобни, бе човек. Така и тук, не се заяждам, говорим си. От представителни извадки не се вълнувам особено. Имам глава на раменете и предпочитам да се базирам на неща като житейска мъдрост, където се взема предвид друго, а не статистики. Моето скромно мнение се базира на такива дреболии като да речем:
-вина за лошото представяне носим също така всички ние, българите. Вместо подкрепа - хейт. Малко ли е, че ни една БГ ТВ не е купила права да излъчи мача? Хайде да погледнем първо себе си какво допринасяме, преди да изискваме каквото и да е!?
-излезе срещу чувствително по-висок противник, а който подцени това, да си гледа работата! Аз самия колкото пъти съм се сбивал с високи, все съм се връщал с подпухнали очи и с много лед вечерта. Едно е да стоварваш отгоре, съвсем друго да повдигаш нагоре ръка, особено ако трябва да го правиш силно и безброй пъти....
-игра не само срещу Джошуа. Игра срещу цяла една машина. Имам предвид цялата система там. Явно си нямал вземане-даване с лицемерни западнярчета. Той самия спомена тук-там за това и го разбирам отлично. Безброй пъти му е подливана вода, лъган е подвеждан и притискан от всевъзможни лобита. В замяна зад него....вижда се и тук

Нищо против нямам критиката, особено ако е градивна. Аз самия недоумявам как през цялото време Пулев седи насреща като разграден двор и нито околните, нито той се светват поне да се прибере малко, вместо да отнася. Още по-малко разбирам връзката му с..... да взема да спестя думата, но каквото е, такова. Има си и недостатъци. Селянин бил и подобни простотии, много важно..

Колкото за това, че се смеел света, аз поне нямам такова наблюдение. В малкото интервюта, които съм гледал виждам по-скоро логичното уважение. Паднал, паднал. Друг ще го замести както се казва в едно стихотворение. Дано просто си вземе поука, според мен това е важното

ПС От професионален бокс не разбирам НИЩИЧКО! Забележи, че аз сам ти давам коз.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 25 Дек 2020, 16:54

Не че нещо, ама виж русака как се представи, там уважение, смирение какво да говорим. Преди и след мача това нещо просто повдига така отвътре едно възхищение... Такам, Паркър, и т.н. да не изброявам че много станаха. И каква битка направиха само нищо, че загубиха. И какво стана всички те ни предложиха яки битки, докато наши0т цървул бла бла бла и в третия рунд мача беше свирен и по незнайни причини някак си му удължиха агонията принципно против правилата на спорта. Но ти нали си се бил знаеш ги нещата. И какво като се е изправил срещу шампиона? Претендентите НИКОЙ не ги помни и те са безброй в историята на спорта. И въобще Пулев не е най-успешния ни боксьор и аре да не отваряме темата, че ми писна да се занимава с тия... Пулеви :bang: И между другото ръстовата разлика между Пулев и Джошуа не е толкова голяма примерно както между Руиз и Джошуа, Тайсън и той завалийката с височина ги биеше.. :mhihi: просто една камара глупости прочетох. :bowdown:

п.п. Пулев беше прегорял както в мача с Кличко и тия приказки колко стабилен бил психически и т.н. са пълен шит! Беше изперкал, защото знаеше какво го чака.

I am amazing! I do I do I do ! I no I no I no! I will show you tam0raw!

K. Pulev
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от pampo » 25 Дек 2020, 17:37

drago_pavlov написа:
sean-john написа:Жалко,че повечето хора явно не могат да погледнат нещата отстрани как излеждат...пред погледа на останалия свят...

Е как да ги погледне... Докато седи в автокъщата, лющи семки и слуша Андреа ли?
Тоя народ е толкова прост, че чак е безнадеждно...

Дааа, страшен интелект е нужен да прозреш какви трябва да са спортистите, чиято главна цел в живота е да се налагат с юмруци в главите. Бааси темата, честно. Големо засягане, голямо нещо. Ще кажеш, че полвината нация е от топ спортисти и академици и всичко друго ни излага със съществуването си. Бас ловя, че над 50% от пишещите преди да нашумее Пулев не са гледали и един мач (аз и сега не съм). Та така, страшен срам видиш ли, че некъв играч не смогнал да се представи на ниво със световния шампион във и извън ринга... Нито един от колегите ми в Германия не знае ни Кубрат, ни Усик, ни дедо им, иначе мноо ме е срам. Ама когато насера нещо и трее всички да решаваме излишния проблем, не когато се млатат двама в главите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от xela » 25 Дек 2020, 17:58

drago_pavlov написа:
sean-john написа:Жалко,че повечето хора явно не могат да погледнат нещата отстрани как излеждат...пред погледа на останалия свят...

Е как да ги погледне... Докато седи в автокъщата, лющи семки и слуша Андреа ли?
Тоя народ е толкова прост, че чак е безнадеждно...


Аз не мога да разбера как един спортист, който се бие за собствената си банкова сметка,може да ви определя като личности и да ви представлява пред останалия свят, че чак да ви е срам?!
Явно поведението на Пулев е от изключителна важност за вашето самочуствие, което погледнато от страни никак не е добре.... какво ли ще си кажат американците?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 25 Дек 2020, 18:12

Получи огромно медийно отразяване, затова..
Всъщност даже и тук прекалено голямо внимание му обърнахме...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 25 Дек 2020, 18:20

Слушам алфа. Ланец на врата ми. Искам висока заплата с умения нулеви. Карам магарцедес нов внос. Имам два кредита и три карти. Изкарвам 2 и харча 4. Мисля си, че разбирам от политика и спорт, но съм един голям дървен философ. Заядливо копеленце съм когато не ми върви. Харесвам и Кубрат Пулев! Не както той каза, че харесва Джошуа защото неговото прозвуча малко романтично! Провеждам ежедневни тренировки неподвижно на един крак с изплезен език! Трудно е, но не се отказвам! Знам, че това е пътя! I WILL SHOW YOU! :arrow:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 25 Дек 2020, 20:48

https://19min.bg/news/2/32344.html
Свилен Русинов пък е побеждавал Витали Кличко в аматьорски мач.
Серафим Тодоров е побеждавал Флойд Мейуедър на Олимпиада.
Нашият къде е :lol: :help:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Jordana » 26 Дек 2020, 9:38

Според мен основната грешка на змията заради която сега отнася тонове хейт е следната :
Трябваше да пусне фъндък на джошката най много в трети рунд , оня да го нокаутира след което змията да направи стойка премръзнал щъркел на един крак да се изплези и да напусне с достойнство мача . Всичко друго са интерпретации :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 30 Дек 2020, 2:26

Толкова хранилка не съм виждал някой скоро да отнася! Навсякъде по всяко време кобрата е добре нахранен!

134009530_4016361335041143_2518984368651706861_n.jpg


133594879_5147040911980438_725443358941109078_n.jpg


133653834_1287038408322177_935993503120931450_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ryan83 » 30 Дек 2020, 4:16

Витанов написа:Толкова хранилка не съм виждал някой скоро да отнася! Навсякъде по всяко време кобрата е добре нахранен!

134009530_4016361335041143_2518984368651706861_n.jpg


133594879_5147040911980438_725443358941109078_n.jpg


133653834_1287038408322177_935993503120931450_n.jpg

Толко скоро не съм се смял :mhihi: :mhihi: Im amazing! I will show you tomorrow..
Ем как той сам го направи така.. :mhihi: :mhihi:
Ябаа голям смях..къде отива.. :mhihi: :mhihi:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Витанов » 30 Дек 2020, 4:21

Има и още :lol:

133605070_5147041698647026_8660722023539083161_o.jpg


133971278_2497257407244808_4982619036732234739_n.jpg


134207126_3509076525813703_7526953283740213448_o.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от ryan83 » 30 Дек 2020, 6:32

:yes: :mhihi: :mhihi: не бе голям смях..поне тука у форума да го свалим малко на земята.. :mhihi: :mhihi:
ко беше тва I show you tomorrow.. :mhihi: :mhihi: :kuku:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Антъни Джошуа срещу Кубрат Пулев

Мнение от Bogat-Beden » 30 Дек 2020, 9:26

Витанов написа:Има и още :lol:


133971278_2497257407244808_4982619036732234739_n.jpg


:OT: Андреа какво момиченце е тука :shock:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook