За парфюмите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от maxoyn » 05 Мар 2023, 19:34

Коя версия Fahrenheit, че са няколко? Може би ще се намери в интенрет да се вмести в бюджета ти. Също някъде прочетох, че сефора имали промоция сега голяма бутилка на цената на малка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 05 Мар 2023, 20:15

maxoyn написа:Коя версия Fahrenheit, че са няколко? Може би ще се намери в интенрет да се вмести в бюджета ти. Също някъде прочетох, че сефора имали промоция сега голяма бутилка на цената на малка.


А ся де :D Нямам идея. Какви са различните модели?

Дон Диего - абсолютно, стана ми ясно, че вероятно ще надхвърля първоначалния бюджет вече, но няма грижи, искам наистина нещо да ме изкефи.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 05 Мар 2023, 21:41

Фаренхайта е едт, едп и май имаха le parfum версия, но мисля е спряна вече и шанса да си попаднал на нея е минимален. Други много популярни са YSL Y и Dior Sauvage, всичките им версии и на двата :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 05 Мар 2023, 23:25

Луда работа, нямам идея кое е било :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 05 Мар 2023, 23:34

По-вероятно да е едт-то, че парфюма е по-рядко срещан :yes:

Аз дебна друга класика - Hermes Terre d’hermes edp да изпадне на добра цена, че миналия месец се направих на луд и го изтървах
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 05 Мар 2023, 23:37

Ахаа, мисля, че си беше парфюм баш.

Още държи, вече 6-7 часа и е все така приятен.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 06 Мар 2023, 21:20

Днес колегата ми домъкна няколко парфюма, пробвах 4, два сутринта и два следобед, абе забавлявам си се :D

1: Armaf Club de nuit intense - отначало не ми хареса въобще, след малко започнах да усещам силен цитросов аромат, също не ми допадна. След няколко часа като му намаля силата явно започна да ми харесва доста. Колежката обаче го хареса :dunno:
2: Afnan Modest Une - не лош, леко го усетих само, но приятна миризма. Сравнително траен, както и армафа.
3: Al Haramain Detour noir - този доста ми хареса, но си е зимен. Но пък ми хареса, колежката също много го хареса :D
4: Rochas Moustache - поне за мен миризмата беше подобна на Afnan-а, но малко по-силна, също ми допадна.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 06 Мар 2023, 23:08

Добър колега имаш, почва те от ниско :lol:
Аз ако бях щях да ге метна в дълбокото и скъпо :mhihi:

1. На Limited edition цитруса е много редуциран, особено в началото. Основната нотка е ананас, аромата копира Aventus Creed
2. Не го знам тоя
3. Ако го набараш на добри пари (под 40лв) е задължителен в колекцията. Аз го уцелих на 26лв за 100мл в нотино, най-добрата покупка. Милото го обожава, супер траен и с добра проекция. Копира Парфюмс Де Марли Лейтън, може би най-доброто копие на пазара
4. Ако се спреш на този имам чисто нова бутилка, 75мл edp варианта ще ти направя топ цена с безплатна доставка :mhihi: . При мен върху кожата изпъкват цветята (всеки парфюм с някакви цветя в него го прави това на мойта кожа) и мяза на дамски.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 06 Мар 2023, 23:25

Ще ме разориш, ей! :D

Колегата спомена същото по отношение на цената на 3, че е около 40лв по принцип, сега го гледахме на двойна.

Ще имам предвид номер 4 значи. Тъй като гледам ще си взема няколко варианта през идните месеци да си имам.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 06 Мар 2023, 23:34

Доста хайп има покрай Detour Noir и търговците гледат да напълнят гушите от това :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 08 Мар 2023, 17:41

ludnik написа:Здравейте, момчета. Търся алтернатива за GIVENCHY VERY IRRESISTIBLE FOR MEN
givenchy-very-irresistible-after-shave-Lotion.jpg
От години е спрян официално, а която парфюмерия за отида и питам все ми пробутрават разни Диор и Пако Рабан дето нищо общо нямат с това...


Сега го виждам това питане - нова бутилка от магазина - много малко вероятно. Шанса ти е в ebay някъде по света да изпадне нещо, но със сигурност ще е доста по-скъп от колкото е бил в магазина. Рядко се правят копия на спрени парфюми :bchug:

ПП: С малко ровене... https://www.thescentsampler.com/product ... -de-parfum уж пише да го има наличен, пиши им да ги пробваш. Аз също бих се включил в поръчка от тях ако правиш

Обикалях два дни да търся за милото изненада за днешния празник...харесах няколко ама нищо не ме грабна, та да го взема веднага. Като я взех от летище се оплака, че имало само големи разфасовки на CH Good Girl и не могла да си вземе, та веднага реагирах и поръчах. Е днес се обадиха да кажат, че няма наличност, преди 20ти март няма шанс за доставка, та трябваше или нещо от серията или пак да се чудя на тия дето душих предните дни. Спрях се на CH Very Good Girl, дано го хареса :dunno:

За себе си пък взех няколко тестерчета...Masque Milano Russian tea (доста странен аромат, от половин час е на кожата и се смени 18 пъти :conf: ), разни Mancera и Montale...и в магазина продължава да седи една тестерна бройка Orto Parisi Cuoium на безумно добра цена...ама пусто е сложен за носене този аромат :banghead:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 21.05.2013
Пол: Мъж

Re: За парфюмите

Мнение от sillyrosster » 10 Мар 2023, 14:56

Взех бентлито (40 лв) и детур ноара (75лв) по препоръките , екстра са и двата. Следващия май ще е Prada Luna Rossa Black. Благодаря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: За парфюмите

Мнение от drifty » 10 Мар 2023, 20:53

Де го набара на 40лв бентлито, че и аз мисля и него да го викна заради цената, ама го намерих на 60тина лв.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: За парфюмите

Мнение от MrManson » 10 Мар 2023, 21:36

И аз си поръчах от бентлито. Толкова много да не е моят парфюм обаче :dunno: Изглежда ще го подаря на баща ми.

Дрифти, погледнах сега в Нотино, 42лв е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: За парфюмите

Мнение от Don_Diego » 10 Мар 2023, 21:59

Бентлито винаги е най-евтино в Нотино, аз го взех за 36лв и ми върнаха някаква сума, че платих още като поръчах и падна около 30лв :mhihi:

Аз го взех за подарък на баща ми - влюбен е в него, къпе се и трови хората около него :mhihi: . Интересно, че и майка ми много го харесва, а тя не обича силни аромати. Аромата обаче си е за по-улегнал мъж, на младеж хич няма да седи добре според мен.

Сега бях на вечеря с милото…бях с Don… докато милото беше до тоалетна, сервитьорката дойде да ми направи комплимент за парфюма :smoke: .

Russian Tea е в wishlist и дебна промоция. Не е за купуване на сляпо, задължително тест
Много интересен аромат - начало, среда и край нямат много общо, много са различни помежду си и в същото време е много балансиран. Основата е кожена нотка с малко свежа малина, черен чай…става за целогодишно ползване. Не облъчва, но е прилично траен (6+ часа с 2-3 спрея)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook