Каква гражданска отговорност?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Каква гражданска отговорност?

Мнение от alekangg » 12 Сеп 2017, 11:54

Има ли някаква разлика в предлаганата услуга или някакви допълнителни екстри между различните компании? За сега всички ми се струват еднакви, с разлики само в сумите между им.
В момента всички дават зелена карта нали? Че преди имаше драми и разни хватки с нея..

Разликите в цената са около 20% от най-евтината до най-скъпата, та се чудя коя да избера. Каско няма да има, единствено, ако е възможно бих добавил пътна помощ. Преди години имаше компании, предлагащи безплатен преглед или нещо друго, за да те зарибят, сега има ли нещо такова?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Don_Diego » 12 Сеп 2017, 12:22

Само цената е различна. Взимай най-евтината и гледаш всички останали документи да са ти изрядни (в случай на ПТП по твоя вина е важно всичко да ти е изрядно за да плати застрахователя, но това важи за всички ГО полици (евтини и скъпи)). Пътна помощ върви само с каско ако не се бъркам :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от KostovG » 12 Сеп 2017, 12:41

Всичко е едно и също само цената е различна. Отиди в SDI там дават отстъпки за ГТП

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: sandanski

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от ilkata » 12 Сеп 2017, 12:42

Дзи предлагат пътна помощ

Изпратено от моят SM-A300FU с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от cod-cdbp » 12 Сеп 2017, 13:15

Дал Бог живот и здраве :winky:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Kroki » 12 Сеп 2017, 14:06

cod-cdbp написа:Дал Бог живот и здраве :winky:

И аз съм там. :D
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от c7aH4eB » 12 Сеп 2017, 16:12

ilkata написа:Дзи предлагат пътна помощ

Изпратено от моят SM-A300FU с помощта на Tapatalk


Булстрад мисля и още някои срещу някаква комисионна около 20 лв беше също предлагат авто асистанс.
Попринцип и аз ГО-то си го правя от най-евтината оферта, а и някакво увеличение пак забелязвам до къде ще им стигне наглостта особено ако си под 27-28 години :dummy:
За ДЗИ помня, че се доплащаха едни пари отделно от общата стойност на ГО нещо от рода пак на 20 лева и влизаше пътна помощ, асистанс и отстъпка за ГТП, което ставаше на 14 лева ама като удариш чертата и не си ползвал асистанс-а (недай боже да се налага) все едно си платил пак 30-40 лева преглед, колкото си струва особено в малките населени места.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Дидо85 » 12 Сеп 2017, 16:51

Аз си правя гражданската там където ми е и каското (Армеец), защото има доста допълнителни отстъпки. Първо ми дават някакъв процент отстъкпа затова, че имам каско там после, ако платя еднократно, отново имам още отстъпка. Имаше и още други условия, и ако отговаряш на тях може и още по-голям процент на отстъпка да вземеш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от alekangg » 13 Сеп 2017, 11:25

Ще проверя ДЗИ, изглежда най-добре като цена, особено, ако дават за 20лв пътна помощ.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от c7aH4eB » 13 Сеп 2017, 11:38

За ДЗИ даже е под 10 лв:
Автоасистанс
Като допълнително покритие към полицата „Гражданска отговорност” можете да включите Автоасистанс. Срещу доплащане на премия от 9.18 лв. получавате:
- Годишен технически преглед в пункт на СБА, където на място ще заплатите само такса за обслужване - 14.50 лв. (за автомобили с АГУ - 19.50 лв.).
- Еднократна безплатна пътна помощ при ПТП за територията на страната до 25 км. от мястото на събитието.
- Застраховката може да се сключи само при едновременното сключване на "Гражданска отговорност” и важи за леки автомобили с до 9 места, товарни автомобили до 3.5 т. общо тегло, мотоциклети, багажни и къмпинг ремаркета и товарни ремаркета до 750 кг. общо тегло.

Можете да заявите желанието си да включите Автоасистанс, когато наш сътрудник се свърже с Вас за потвърждение на поръчката Ви.

Отстъпки по други застраховки
10% отстъпка по застраховка "Автокаско" при сключена застраховка "Гражданска отговорност" в ДЗИ. Отстъпката може да се ползва до изтичане срока на застраховката "Гражданска отговорност".


И други предлагат пътна помощ пак за някаква премия, примерно Лев Инса имат за 5 лв до 50 км, БулСтрад 36 лева е асистанса неограничени пъти до 100км, ама за отстъпката при прегледи само ДЗИ. :driving:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от drifty » 04 Мар 2023, 0:52

Да изтупам тая тема малко :D

Колеги, Лев Инс какво правят с тия граждански? Яко са намалили цената. Сегашната ми полица в Армеец за 39ката е около 300лв, гледам сега в сди при Лев Инс е 200лв.. Такава цена не съм виждал от 7-8 години.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Мар 2023, 7:52

Писахме в темата за катастрофите, виж и в Бул инс и решавай, сега те си водят война за пазарния дял. Уж и Армеец свалили цените, но няма да е толкова.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Jordana » 04 Мар 2023, 8:30

гледам сега в сди при Лев Инс е 200лв..
Аз платих под 160лв при положение че беше стигнала 270 преди 2-3 години и то при положение че винаги вземам най тънката . Сигурно бонус малуса работи вече както ни убеждават някои хора .. :dunno:
Ако помните преди години даваха и бонус гориво към ГО , очаквам следващата година и по 20л бензин да има за тия пари . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от Ивайло Димов » 04 Мар 2023, 8:36

Никога не е работила тая схема ,просто има голяма конкуренция,одъртяваме и застрахователите считат ,че сме по-малко рискови :ok: .Моята е към ДЗИ -210 лева

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Каква гражданска отговорност?

Мнение от turieca » 04 Мар 2023, 8:41

60 годишен младеж голф 1600сс в булстрад 133лв. Това за Казанлък говорим София, Пловдив ще е по различно.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook