Здравословен живот, или...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от empar » 06 Апр 2023, 8:43

Това вече питай ортопедите. Едва ли тук можем да ти кажем в конкретния случай какво става с винта. :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 06 Апр 2023, 8:56

Има някои ги оставят някои ги махат . Знам само че като се махне импланта коста отслабва на счупеното място щото калцирането не е като здрава кост . На възрастните хора не ги махат щото не калцират вече като хората . Сигурно зависи и какво е счупването , имам един познат си натроши ръката в китката и имаше 6-7 винта и планки на снимката се виждаха изобщо не можеше да движи ръката . И ги махнаха ръката му зарастна накриво и искаха да му правят втора операция да я чупят и пак железа и се отказа . Аз преди 25 години съм чупил лява ръка в ставата със фрактура и луксацио на ставата зарастна без винтове обаче още ме боли и се подува като я натоваря .
Последна промяна Jordana на 06 Апр 2023, 8:59, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от TNT » 06 Апр 2023, 8:58

И аз имам един приятел с винтове в рамото. На 25-26 години сигурно му ги сложиха. Има си документ за летища, щото ще писка на проверките. Аз все го бъзикам да му подаря едно магнитче за хладилник, да си залепи :mhihi: Доколкото разбрах, няма планове да се маха.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1531
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ildivvy » 06 Апр 2023, 9:59

Напротив! Мястото на счупването става много по-здраво след 'калцирането'! Никога не се чупи отново там (да не дава Господ)... С моята ръка стана същото! Имах само 'телове' обаче. Зарастна леко накриво.. Доктора я гледа и каза - Хм, аз защо съм я направил така :shock: ? Ще трябва да я 'правим' на ново... :mhihi: :mhihi: Познайте дали се съгласих? Какво ми гарантира, че като се събудя след операцията, тя няма да е пак 'накриво', тоя път на другата страна..? За сега, слава Богу, всичко си е наред! Тренирам си спокойно, не ми прави 'проблеми' в ежедневието или другаде.. Какво повече да искам :dunno: ?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Tsureto » 09 Апр 2023, 10:41

Изображение

Реално ето тази кост счупих и има винт там, нз как и къде точно. Пета метатарзална кост. Снимката е от нета, не е мойто счупване, но да, тази е.
След 4 дена на 14-тия ден реално, ще ми махнат конците. Чудя се след като ги махнат какво следва. Още месец стъпване само на пета или ще ми дадът лека полека да ползвам цялото стъпало...Не знам след като махнат конците, как се процедира натам. Само ми казаха, че като ги махнат, ще мога да мия крака, да си се къпя пълноценно. Че сега сядам на един стол, с душ слушалката и е .... абе ужас... :mrgreen: :censored:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1531
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ildivvy » 09 Апр 2023, 11:31

Няма да се плашиш! Аз бях и по-зле - освен, че бях на стол в банята, друг ме къпеше, защото и ръката ми беше в гипсова шина :mhihi: :mhihi: В крайна сметка, всичко, което не ни убива, ни прави по-силни!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 09 Апр 2023, 11:38

Това 14 дена много бе , обикновено ги махат на седмица 10 дена . Вече са сраснали тия конци .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от vicho » 22 Апр 2023, 23:00

Е сега гледам по новините 100кг детска учителка която "мотивира" децата да се хранят здравословно държейки плод на бюрото си... :clap: :bowdown:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 27 Апр 2023, 11:05

Аз нали питах за заместител на захарта в кафето , е намерих и съм много доволен честно казано.
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Ganchev__ » 27 Апр 2023, 14:27

Е това не е ли на Иво :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от b_u_b_o » 27 Апр 2023, 14:53

Негово е, ама той понеже е скромен и не обича да си прави реклама, колегата Ивански го промотира :mhihi: Аз съм взимал само еритритол от него за редките случаи в които правя някой десерт и е супер. Като свърши ще пробвам и комбинацията със стевия.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Ganchev__ » 27 Апр 2023, 14:58

И аз ползвам комбинацията и е супер. Мисля 3кг взех последния път и караме доста време с него.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 27 Апр 2023, 14:58

b_u_b_o написа:Негово е, ама той понеже е скромен и не обича да си прави реклама, колегата Ивански го промотира :mhihi: Аз съм взимал само еритритол от него за редките случаи в които правя някой десерт и е супер. Като свърши ще пробвам и комбинацията със стевия.


Да негово е, аз споделям всичко от което съм доволен. А и мисля че не съм единствения който търси алтернави на захарта в кафето.

Пак повтарям купете си кантара на Ксайоми баси яката работа е да ти траква колко сваляш след белия престол сутрин :mhihi:
Не забравяйте че във форума си мерим всичко, време е и това да почнем да мерим, че ми е интересно дали само при мен резултатие са толкова големи :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от TNT » 27 Апр 2023, 15:00

Ее кой яде хляб и картофи, ще бие всички :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ivanski_2 » 27 Апр 2023, 15:07

TNT написа:Ее кой яде хляб и картофи, ще бие всички :mhihi:


Значи нямате шансове, хляб не ям ама картофииии с бира :have one:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook