Whisky

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Whisky

Мнение от alekangg » 18 Яну 2021, 17:53

За мен е по-добре от черно джони и най-евтината Джура.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 18 Яну 2021, 17:59

И аз харесвам мънкито, но ясно всеки си има вкус, а журата, ако трябва да я сравнявам с черния етикет, еми и двете са си слаби уискита, за мен, особено журите за тези пари... Така да кажа, за мен всяка жура е по-слаба от всеки гленфидих, дори бих казал, че зеления гленфидих 12 ми харесва повече от 16ка жура. От жура съм пил жърни, 10 и 16.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Whisky

Мнение от Bogat-Beden » 10 Фев 2021, 11:26

Зелен Джим Бийм, ужасно разочарование, навремето жълтият етикет беше наполовина като пари и страшно ароматен, новят е голямо НЕ от мен..
Черен Джим Бийм (6 годишен), не бях пил от 15+ години, ебаси меденото уиски, прекрасна напитка, на отлична цена! Особено както беше на 32 лв миналата седмица в Кауфлана
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Кръстникът
Online
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Whisky

Мнение от c04 » 10 Фев 2021, 11:34

Глендронах 12-ка пробвах аз. Хареса ми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Whisky

Мнение от peshehodetz » 24 Фев 2021, 6:40

Както винаги Балвени отново не ме разочарова. А след пицата две бири идват много добре.Изображение

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Whisky

Мнение от alekangg » 24 Фев 2021, 8:46

Със сигурност трябва да е страхотно, не съм го пил. Имал съм два 12 и 14 годишни от марката и ми е от любимите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 24 Фев 2021, 10:51

Страхотно уиски, само не знам как може да си причиняваш да ядеш доминос :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Whisky

Мнение от b_u_b_o » 24 Фев 2021, 12:41

Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 24 Фев 2021, 15:02

b_u_b_o написа:Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Tyrconnell и Jameson Black Barrel са доста подобни и на почти същата цена, има ги в метро, The Irishman също може да му хареса, но то според мен е краден буш така или иначе.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Whisky

Мнение от Bogat-Beden » 24 Фев 2021, 17:51

nxn написа:
b_u_b_o написа:Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Tyrconnell и Jameson Black Barrel са доста подобни и на почти същата цена, има ги в метро, The Irishman също може да му хареса, но то според мен е краден буш така или иначе.
Това до скоро беше на промоция в Билла, не знам дали все още е..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Whisky

Мнение от acho.rs » 24 Фев 2021, 19:10

b_u_b_o написа:Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Спри да слагаш лед и кола, започни да го пиеш чисто и на стайна температура и ще видиш огромната разлика. Ест при уиски за 20лв разликата не е много огромна.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Whisky

Мнение от b_u_b_o » 24 Фев 2021, 19:48

acho.rs написа:
b_u_b_o написа:Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Спри да слагаш лед и кола, започни да го пиеш чисто и на стайна температура и ще видиш огромната разлика. Ест при уиски за 20лв разликата не е много огромна.
В интерес на истината винаги съм пил какъвто и да е алкохол чист, без лед и без разредители. Та не е в това проблемът явно. Иначе колегите в офиса редовно мъкнат някви сингълтани, маккалани та съм пробвал всякакви и не е моето. Сигурно защото едно време по дискотеките съм изпил ужасни количества фалшив буш и джеймисън :mhihi: Иначе по-темата, май ще му взема едно 10 годишно бушче, може и 16ка да е ако има в авантито...с неговото пиене ще го изкара година сигурно. :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Whisky

Мнение от Anthony_J » 24 Фев 2021, 20:51

По-добре му вземи някакъв скоч или дори бърбън, вместо ирландски пикоч :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Whisky

Мнение от Владо » 25 Фев 2021, 14:05

Ballantine's по принцип го подритвах... но съм безкрайно изненадан от тва:

https://www.ballantines.com/en/range/glenburgie-15-year-old/

Препоръчвам :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4868
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Whisky

Мнение от acho.rs » 25 Фев 2021, 20:03

b_u_b_o написа:
acho.rs написа:
b_u_b_o написа:Я кажете някоя хубава алтернатива на блекбуша. Баща ми го харесва много, ама може да има и нещо по добро с подобни вкусови качества на тея или малко повече пари? Аз уиски не пия вече, че само го хабя...много са ми еднакви всички, нямам явно грам усет :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Спри да слагаш лед и кола, започни да го пиеш чисто и на стайна температура и ще видиш огромната разлика. Ест при уиски за 20лв разликата не е много огромна.
В интерес на истината винаги съм пил какъвто и да е алкохол чист, без лед и без разредители. Та не е в това проблемът явно. Иначе колегите в офиса редовно мъкнат някви сингълтани, маккалани та съм пробвал всякакви и не е моето. Сигурно защото едно време по дискотеките съм изпил ужасни количества фалшив буш и джеймисън :mhihi: Иначе по-темата, май ще му взема едно 10 годишно бушче, може и 16ка да е ако има в авантито...с неговото пиене ще го изкара година сигурно. :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Бушмилс 10г е чист малц и много приятно леко уиски. Много, много по-вкусно е от Блек Буш, който всъщност не знам защо някой до е определил за някакво добро уиски. Може би го мразя и защото един път в дискотека ме таксуваха 180лв за бутилка, но така е който не гледа менюто :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: c04, momo-1st

Последни теми
Facebook