Whisky

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Whisky

Мнение от Jordana » 09 Яну 2021, 18:51

Мънкито е уникална смрад и аз втори път такова нещо няма да купя ако ще да е в магазин за 1лв . Прилича на евтин коняк каращисан с есенция , в случай че някой се чуди какво е :mhihi:
Писах по рано в тая тема и веднага наскачаха разни любители на торфа ...не , мерси момчета . Има много по приятни питиета за по малки пари , които пия с кеф и няма нужда да си внушавам какъв разбирач на уискита съм за да преглътна помията :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 09 Яну 2021, 18:56

Jordana написа:Мънкито е уникална смрад и аз втори път такова нещо няма да купя ако ще да е в магазин за 1лв . Прилича на евтин коняк каращисан с есенция , в случай че някой се чуди какво е :mhihi:
Писах по рано в тая тема и веднага наскачаха разни любители на торфа ...не , мерси момчета . Има много по приятни питиета за по малки пари , които пия с кеф и няма нужда да си внушавам какъв разбирач на уискита съм за да преглътна помията :dunno:

Нали знаеш, че всичко е до вкус? Това, което за теб е гадно, на други се харесва.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Whisky

Мнение от TNT » 09 Яну 2021, 19:03

Темата досега е много полезна, само Мейкърс Марк не ми е харесал, но намерих няколко добри попадения и то в различен ценови клас.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Whisky

Мнение от Bogat-Beden » 09 Яну 2021, 19:07

На лидл специално имам най-голямо доверие за бг магазин за хранителни стоки честно казано..
Вярвам и знам от опит, че нашите потребителски стоки са с по-ниско качество от тези за белия свят, но разлика от веригите и малки магазини като качество за мен е абсурд да има.. Та не е там проблемът, гаранция..
Глен Грант наистина е прекрасно, особено под 25 лв... :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 09 Яну 2021, 19:20

По темата да споделя за Коледа си взех Bowmore 15, Glenfarclas 105, Glenkinchie 12 и Dalwhinnie 15.
Bowmore 15 - за тези пари много добро опушено, класическо айля уиски, добра алтернатива на Ардбег и лафроаг според мен.
Glenfarclas 105 - 60 градуса, 60 лева литър, не остро, но замотава главата, не е лошо като цяло, но на вкус нищо запомнящо се.
Glenkinchie 12 - също приятно, но не запомнящо се.
Dalwhinnie 15 - трудно да опиша, хареса ми доста, има леко сладникъв вкус, но не натрапчив, опреледено не ми напомня на друго.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Whisky

Мнение от Bogat-Beden » 10 Яну 2021, 10:25

сИпах си пак от яд 27 грама от Маймунското Рамо и да ви кажа не е толкО зле..
Просто не ми е по вкус.. Забелязвам сега колко бие на ванилия, което не ми харесва и е странно, щото навремето много брулех яко джендърски напитки като Бейли'с и Куаоеунтрьо
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Whisky

Мнение от acho.rs » 10 Яну 2021, 13:33

Jordana написа:Мънкито е уникална смрад и аз втори път такова нещо няма да купя ако ще да е в магазин за 1лв . Прилича на евтин коняк каращисан с есенция , в случай че някой се чуди какво е :mhihi:

:mhihi: според мен описваш блек рам, но хайде няма да споря, че нали всеки си имал вкус...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Whisky

Мнение от Bogat-Beden » 10 Яну 2021, 13:55

Абе хубаво е, но не ме грабна... :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Whisky

Мнение от slatanic » 10 Яну 2021, 14:09

IMG_20210110_1402151.jpg
На мен снощи ми донесоха една книга да чета....Ама форума ме ядосва с големината на снимките....
И понеже не съм пил водка едно 10 години и горница да питам добра ли е ако някой е пробвал.
Иначе за подарък е много ефектна,а и малката гледаше така :shock: като и казах,че първо трябва да я прочете и тогава може да си играе на телефона. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 10 Яну 2021, 15:35

Точно тази Кремлина бях купувал на една позната, точно заради кутията, така и не разбрах хубава ли е, не е ли, ако живот и здраве я отвориш сподели.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Whisky

Мнение от peshehodetz » 10 Яну 2021, 15:45

acho.rs написа: :mhihi: според мен описваш блек рам, но хайде няма да споря, че нали всеки си имал вкус...


Като спомена блек рам и веднага се сетих за " Под прикритие" та там държавните служители - Мартин, Попов и прокурорката поркаха все такова, даже му викаха онова "хубавото уиски". Но в случая по интересното е че мафиоти ( Иво Андонов и Куката ) с по няколко милиона в сметките си наблягаха на Пади, явно последните са си платили за рекламата. Та въпроса ми е това Пади някой пробвал ли го е, как е, видях го че е ирландско, а аз по тях много не си падам, просто ми е интересно що за стока е.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Whisky

Мнение от Don_Diego » 10 Яну 2021, 15:54

Бльоч най-страшен....било ли е някога масово по дискотеките значи е смрад невероятна с безброй ментета :bchug:
Буш, Балантайнс, Тюламор, Джони, Джеймисън са все такива питиета...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Whisky

Мнение от nxn » 10 Яну 2021, 16:34

peshehodetz написа:
acho.rs написа: :mhihi: според мен описваш блек рам, но хайде няма да споря, че нали всеки си имал вкус...


Като спомена блек рам и веднага се сетих за " Под прикритие" та там държавните служители - Мартин, Попов и прокурорката поркаха все такова, даже му викаха онова "хубавото уиски". Но в случая по интересното е че мафиоти ( Иво Андонов и Куката ) с по няколко милиона в сметките си наблягаха на Пади, явно последните са си платили за рекламата. Та въпроса ми е това Пади някой пробвал ли го е, как е, видях го че е ирландско, а аз по тях много не си падам, просто ми е интересно що за стока е.


Падито е много хубаво - ако го мешиш с кола...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Whisky

Мнение от slatanic » 10 Яну 2021, 16:55

Щом ще се надяваш на колата да ти оправи пиенето...ега ти и пиенето... :mhihi:
А за водката.... за сега ще си седи така,че е ефектна,а и отдавна не ми е на сърце.
Ако дойде някой другар и иска да пием водка може да се отвори да я видим...ама да не сме после неприятно изненадани... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Whisky

Мнение от TNT » 10 Яну 2021, 18:19

Don_Diego написа:Бльоч най-страшен....било ли е някога масово по дискотеките значи е смрад невероятна с безброй ментета :bchug:
Буш, Балантайнс, Тюламор, Джони, Джеймисън са все такива питиета...

Точно :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook