Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 30 Май 2022, 8:22

Я споделете какво се обърка при Ферари, че не можах да гледам, а от клипа с избраните моменти в тубата не ми става много ясно.

Аз доколкото виждам единствения шанс да спечелят е бил те първи да дръпнат спусъка с интерите :dunno:

Или примерно и Леклерк да беше чакал до сликовете, а не да бързат да покриват Перез.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 30 Май 2022, 10:09

До последно не знаеха какви гуми да слагат - имаше комуникация със Сайнц където му казват да влезе за интермедия, а той отговори дали са сигурни защото според него пистата след малко ще е за сликове. Следващата или последваща обиколка вкараха Шарл и му сложиха интермедии и след още 3 обиколки направиха double stack за сухи гуми. Шарл вече беше влязъл в алеята за боксовете и му казаха да не влиза и последва една канонада от псувни :mhihi: , след това беше влакче, а Сайнц постоя няколко обиколки зад изостанала кола и това му коства шанс да напъва Перез по-дълго време
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 30 Май 2022, 10:19

И допълнително на колата за сигурността не влязоха за гуми и караха с 10 обиколки хард, докато редбул сложиха медиум, това напълно им уби шанса, не че мисля, че някой можеше да направи изпреварване на тази писта.
И отново браво на Ръсел, много силно каране и за пореден път бе най-добрият от останалите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 30 Май 2022, 11:37

А и Перес е на 5 точки от Льоклер, което е вероятно голям стрес ако до вчера си бил водач. Но пък има и хубава новина, този път поне завърши на това трасе.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 31 Май 2022, 15:04

Тия от Ферари прецакаха яко Шарл! Тотална излагация... :dummy:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 31 Май 2022, 15:53

Както казах, гледай от добрата страна. До сега никога не беше пресичал финала на това трасе :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 31 Май 2022, 15:57

Перес е подписал до 2024 с биковете.

Очаквам Дани да литне от Макларън в края на сезона.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 31 Май 2022, 16:32

Чеко се приближи доста до Макс и ще бъде интересно как ще се развие борбата по между им и зад кой от пилотите ще застане отбора.
Дани наистина не можа да свикне с колата на Макларън и скоро ще го освободят, някъде видях Зак Браун да споменава клаузи в договора му дето позволяват освобождаване дори преди края на сезона, което ще е грешка според мен. Едва ли някой от резервните им пилоти ще се нагоди по-бързо към колата и ще започне да печели точки от първия старт зад волана.

Доста пилоти са се оплакали от рейс контрола и "двоен аршин" в отсъжданията им след състезанието
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 31 Май 2022, 17:26

Аз не знам дали Дани ще изкара и до краят на сезона, но няма смисъл да продължава да задържа място на грида.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 11 Юни 2022, 15:45

Като живееш в Монако и имаш часовник за +200К в евро, мацките са така ;)


Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 11 Юни 2022, 17:51

Пореден пол за Шарл и Ферари...следователно очаквам нова победа за Ред Бул утре :mhihi:
Има вече известно напрежение в Ред Бул между пилотите, Макс недоволстваше, че са го пуснали пред Чеко а преди това Чеко не изглеждаше да иска да изтегля съотборника си и май ще започне да кара за себе си :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 12 Юни 2022, 14:18

Мразя когато съм прав :(
Брутално фиаско за всички отбори с двигатели Ферари :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 12 Юни 2022, 14:37

Трябва да се отбележи поне, че осъзнаха че изостават в темпото и рискуваха със стратегията.

Перез обаче беше унижен. Първо го накараха да пусне Макс, а след това демонстративно го държаха на криковете 3сек., за да няма шанс да пресече Макс дори и да иска. :shock:

Не че имаше темпото да го победи, но...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 12 Юни 2022, 15:16

Голям провал за Ферари :shock: НЕ очаквах толкова мощно да се сгромоялсат .. но да не забравяме че нещата са доста динамични и се променят състезание за състезание.
Макс си заслужи победата след като показа много по-добро темпо с медиум гумите, а след това и с Хард. "No fighting" означава всичко друго но не и пропусни съотборника си, при положение че Макс го настигаше с по секунда+ на обиколка беше ясно че ще го изправари, просто от Редбул се застраховаха от евентуален контакт при битката между двамата. След изпреварването Чеко така и не показа темпо близко до това на Макс , следователно завърши на 20+ сек зад него.
Незнам дали Шаро караше с разваления мотор от Испания, но ако е бил той определено е имало нещо освен въпросното турбо което го провали там. Като цяло мисля че организационно все още не са готови да са шампиони, малки на пръв поглед неща преобръщат цялата каруца и нещата отиват по дяволите :|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 12 Юни 2022, 15:48

Очакват ги безсънни нощи в Маранело, че двете коли отпаднаха от различни неща. Отделно и клиентските отбори започват все повече да се оплакват…
Перез беше наясно, че няма темпо да бие Макс и беше малко неприятно изненадан от слабата си работа с гумите, та му беше важно да вземе второто място и допълнителната точка. Да трупа опит в битката за шампионата и догодина вече да се бори наистина :bchug: . Лично аз съм му фен и се радвам, че му се наредиха нещата най-накрая
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook