Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 12 Юни 2022, 16:47

Не мисля, че Перез има шанс да се бори с Макс когато и да било. Към момента има лъч надежда заради недозавиващия характер на колата, не вярвам Макс да позволи подобно развитие на болида за 2023.

."No fighting" означава...


Перез можеше да го задържи поне обиколка две зад себе си. Това пропадане с една секунда в обиколката преди изпреварването не вярвам да беше само от гумите.
Ако наистина имаше свобода да избира като лидер към момента, можеше да избере да влезе за гуми пръв. Не мисля, че биха му позволили...
Държенето на крикове също беше прекалено.

Ако си мислеше да се бори с Макс сега или 2023, вече трябваше да е започнал с психологическите игри(ала Нико Розберг).

П.С.(13.06.2022): Оказа се, че спиране при първата кола за сигурност е било обсъждано с Перез и явно той е искал да влезе. Но "miscomunication" е попречил :mhihi:
Последна промяна TheDriver на 13 Юни 2022, 9:04, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от mr_petroff » 12 Юни 2022, 17:32

Само аз ли съм заспал, като отпаднаха Фераритата :dunno: Голяма скука, предвидим финал..
.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 17 Юни 2022, 4:54

Хамито се готви за неделя

Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 17 Юни 2022, 23:45

Проектиране, доставка, монтаж, гаранционен и извън гаранционен сервиз на климатици и вентилационни системи

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 18 Юни 2022, 20:00

Льоклер ще тръгне последен утре, сменили са му всичко, мотор, турбо и т.н. Вероятно ще завърти една обиколка на квалификацията.
Какви рефлекси имат тия в дъжда, не е за вярване, тръгват настрани до 5-та и няма проблеми.

Алосно и Фетел 1 и 2, що ли?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от BMW_POWER » 18 Юни 2022, 20:33

На третата тренировака всичко беше леш. 10С на създуха, не съм гледал за асфалта. При повече късмет квалификацията ще е при 14С и 70% вероятност от слаб дъжд. С вятъра се усеща като 10С.... Колите са като на лед.

https://www.theweathernetwork.com/ca/ho ... to_reload=

Долното може да е интересно за някого

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 20 Юни 2022, 8:18

Едно що годе нормално състезание без някой да допусне сериозна грешка и без никой да е прецакан от абсурдния брой на колите за сигурност. :dunno:

Евентуално може да се спори дали Сайнц с използван медиум нямаше да има повече шансове, но чак такава дързост от Ферари не очаквам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 20 Юни 2022, 10:09

Интересна гонка се получи, но без Льоклер в челото Макс си прави каквото си поиска и няма реална конкуренция в лицето на Сайнц и останалите. Малко ме хвана яд, че Льоклер не успя да прескочи Мерцедесите след толкова сейфти карове и бъркотия, но просто не идваха в точния за него момент.
Иска ми се Ферари да са си решили техническите проблеми, понеже Редбул остават доста самотни отпреде и я няма тръпката да гледаш цяло състезание как се гонят двата отбора за 1вото място.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 20 Юни 2022, 10:16

Ако не се бяха забавили с питстопа на Шарл и да се озове отново зад цяла колона от коли щеше да има възможност да изпревари и Мерцедесите. Като цяло силно състезание за него и Ферари, взеха прилични точки и малко съкратиха изоставането спрямо Ред Бул.
Прави впечатление, че са започнали доста добре да работят с гумите във Ферари и правят по-дълги стинтове. Дано спомогне за по-силно представяне това

Алонсо е отнесъл наказание от 5 секунди след състезанието за шарене по пистата пред Ботас, отново ще бъде бесен не само на рейс директора, но и на отбора си - цял уикенд беше много по-бърз от Окон и накрая се озова зад него с няколко позиции :banghead: Язък за страхотното му каране :driving:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от empar » 20 Юни 2022, 15:22

BMW_POWER написа:Проектиране, доставка, монтаж, гаранционен и извън гаранционен сервиз на климатици и вентилационни системи

Изображение


Описанието много ми напомня на Джорданката! Да не са някакви далечни братовчеди? :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 22 Юни 2022, 12:37

Тоя Сайнц се изложи яко! Като вижда, че на правата Верстапен му бяга и няма шанс за изпреварване да пробва в някой завой да го атакува, а не всеки път едно и също да прави! Щом не смее да експериментира и да пробва нещо ново се чудя на какво основание се надява, че ще спечели титла? Шарл на негово място щеше да измисли къде да изпревари и даже той показа в състезанието как може да се изпреварва и на други места освен на правата. Шарл въпреки, че завърши 5-ти много по-добре караше от Сайнц и ме зарадва.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 22 Юни 2022, 13:56

bmw maniqk ivo bmw написа:Тоя Сайнц се изложи яко! Като вижда, че на правата Верстапен му бяга и няма шанс за изпреварване да пробва в някой завой да го атакува, а не всеки път едно и също да прави! ......


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Я кажи ти в кой завой би му препоръчал да го направи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 22 Юни 2022, 15:06

TheDriver написа:
bmw maniqk ivo bmw написа:Тоя Сайнц се изложи яко! Като вижда, че на правата Верстапен му бяга и няма шанс за изпреварване да пробва в някой завой да го атакува, а не всеки път едно и също да прави! ......


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Я кажи ти в кой завой би му препоръчал да го направи.

Няма нужда аз да казвам. Трябва да пита съотборника си..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 22 Юни 2022, 15:50

Този дето вися в ДРС влакчетa на опашкарите половин състезание ли? И се измъкна напред само след като му осигуриха офсет с медиумите.

Сигурен съм, че щом "толкова лесно" се справи с Норис, Ботас и Албон, да мине Верстапен "в някой завой" нямаше да е толкова трудно. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Don_Diego » 22 Юни 2022, 16:05

Шарл за цялото състезание направи едно изпреварване във втората DRS зона, в средата на пистата. Всички останали бяха на дългата права преди финала и на старт финалната права и гмурване в първи завой :dunno:

Това с DRS влакчетата ми е интересен феномен - уж всички с DRS би трябвало да могат да изпреварят тоя най-отпред без проблеми, а има отбори дето дори тогава им опъват разлика на преследвачите (Ред Бул, Алпин, на моменти и Уилямс). Дали ще се вдигне шум, че са им прекалено силни двигателите както беше с Ферари преди 2 години?
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook