Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от cmdkick » 05 Фев 2018, 16:15

Така си мислите вие, до 20% е увеличението на посетителите на живо year on year. Аз като не гледам футбол си мисля че и никой друг не го гледа, ама се заблуждавам много сериозно както и вие които си мислите че Ф1 умира. :bchug: :bchug:
Tires are evil - destroy them all ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Knoxville_ » 05 Фев 2018, 16:16

Докато тече парата, нищо няма да умре. Много му пука на Бърни, че в БМВ форума някой си реже вените :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от cmdkick » 05 Фев 2018, 16:45

Knoxville_ написа:

+

П.П: Нали знаеш че не е Бърни вече...
Tires are evil - destroy them all ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Knoxville_ » 05 Фев 2018, 16:49

Защото толкова се интересувам от Формула. :ok: Прочетох му името някъде из коментарите. Гледам състезанията и дотам. Знам и, че Алфа Ромео се връщат, защото освен долен Хондаджия съм и върл Алфист :ok:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от ildivvy » 05 Фев 2018, 16:58

Knoxville_ написа:Защото толкова се интересувам от Формула. :ok: Прочетох му името някъде из коментарите. Гледам състезанията и дотам. Знам и, че Алфа Ромео се връщат, защото освен долен Хондаджия съм и върл Алфист :ok:



Off-topic: Да се чуди човек какво правиш тук! Аз също харесвам Алфа,но преди време бум-бум-а ми каза,че е така,защото не съм имал такава :mhihi: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от kasho » 05 Фев 2018, 17:12

Някой може ли да ме светне какви са тия халота и какво ще правят? За първи път го чувам, понеже и аз формулата я следя от дъжд на вятър вече. Иначе и аз намирам идеята да махнат момичетата за изключително тъпа. Аман от обидени феминистки. Тия момичета никой не ги кара зорлем да са там, даже напротив - много от тях дават мило и драго да са там. То като е така да забранят въобще моделството като професия, щом е унизително жена да си изкарва хляба, показвайки тялото си. :kuku: Аман от педерастщини и политическа коректност наистина.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от cmdkick » 05 Фев 2018, 18:55

Допълнителна система за сигурност, заимствана от 2-та най-последни смъртни случея в Ф1.
Tires are evil - destroy them all ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от Top Gun Maverick » 05 Фев 2018, 21:34

kasho написа:Някой може ли да ме светне какви са тия халота и какво ще правят? За първи път го чувам, понеже и аз формулата я следя от дъжд на вятър вече. Иначе и аз намирам идеята да махнат момичетата за изключително тъпа. Аман от обидени феминистки. Тия момичета никой не ги кара зорлем да са там, даже напротив - много от тях дават мило и драго да са там. То като е така да забранят въобще моделството като професия, щом е унизително жена да си изкарва хляба, показвайки тялото си. :kuku: Аман от педерастщини и политическа коректност наистина.

Ами те почти ги бяха забранили, нали по едно време сложиха някакъв МИНУМУМ на килограмите, понеже така се депресирали дебеланите, а младите момичета искали да са слаби и ставали анорексички така. Никой не харесва анорексичките, но то с всяко нещо с което се прекалява води до нежелани последици. Всичко това доведе до появата на така наречените пищни модели, чиято пищност се изразява в това да имат възможно по-голямо дупе и паласки. Ще приложа примерен снимков материал, моля предварително за извинение защото ще има хора, които няма да издържат всички гледки, последните няколко са много хард:
https://fakti.bg/life/277917-desette-na ... =firstpage

Та сега очаквам предложения да се появят и по Ф1 като компромис след недоволството на феновете от липса на жени по пистите. :mhihi:
Иначе Бърни се оттегли на време и да, вече не е негова, нали той се е изказал против забраната, а новите собственици я налагат. Тези Американците, които и да са те. Що се отнася до гледаемостта е прав колегата за увеличението, но това е половината истина. Като цяло спада в страните където се е гледала дълги години защото много хора са разочаровани от всичките ограничения и нововъведения, плюс все по-малката роля на пилотите в самите победи на отборите. Обаче се увеличава в Америка и Азия. При първите от доста години, все пак затова направиха и писта там, а в Азия през последните 10 постоянно защото влезнаха доста писти от там, плюс това населението на Индия и Китай си расте. :mhihi: Сега ето виждате как изменят и часовете на Европейските стартове за да могат да гледат хората от другите континенти! :idea: Който е гледал Формула от първите години на 90-те до края им, помни колко стартове в Европа имаше, колко от тях се орязаха през годините и откъде дойдоха новите на тяхно място. :idea: Та Бърни изкара лудите пари когато федерацията уби другите конкурентни спортове като ги притежаваше и излъчването им бе символично като WRC примерно, после продаде продукта и готово. Сега да се спасяват Американците. Спортът от много години отива само на зле чисто като спорт. По-скоро вече ми прилича на игра като Гран Туризмо. Не, че не я харесвам, но едно време каква работа беше, еххх...а преди да започна аз да гледам каква е била през 60-те, 70-те и 80-те...честно казано сегашните пилоти са по-скоро манекени сравнимо с онези.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 16 Фев 2018, 13:20

Top Gun Maverick написа:Предлагам да не се слагат теми за всеки сезон защото все се налага всяка година някой да пуска. Ако нещо не ви хареса я поправете на годината и толкова.
Мен обаче какво ме провокира днес да пусна темата, направо съм шокиран, то бива да осакатяват толкова този спорт в последните 20 години, ама това вече на нищо не прилича! Преглътнах едно време навлизането на все повече електроника в помощ на пилота от ранните години на Шумахер още, после гуми, канали, скорости, послед след 2000-та след отказването на БМВ започнаха все повече и повече да убиват много от нещата с въвеждането на всякакви ограничения, накрая и турбо вкараха, но това от тази година няма да го преживея, добре че не гледам толкова Формулата, а само я следя защото нямаше да понеса следното нещо. Премахват момичетата, които съпровождат пилотите преди всяко състезание при представянето им на пистата и после при награждаването! Било сексистко и тая борба да не се обвързвали хубавите модели с моторните спортове провокирало идеята дори да се появяват...мъже модели преди стартовете! Нали по едно време имаше преди години. :ranting: Явно Истанбулската конвенция налази и там да му се невиди и изпедерастяването! Сега някой да не каже, че съм сексист( :mhihi: )но просто винаги е било приятно да видиш хубави момичета да се разхождат с номерата и чадърите на участниците, не съм виждал нищо неморално или нещо сексистко в това. Не се вписвало в новите норми и имидж. Кой имидж и кои норми? :banghead: Ето малко информация:
https://www.clubs1.bg/news/premahvat-mo ... dina-43674
https://clubs1.bg/novina.php?n=43676
https://www.gol.bg/f1/2018-02-01/uzhas- ... -formula-1
https://www.dnevnik.bg/sport/2018/01/31 ... t_pistata/
https://sportnamasa.com/formula-1-maha- ... a-pistata/
Защо в Америка не си премахнат мажоретките от баскетболните, футболните и хокейните мачове да ги видя тогава тези "моралисти"?
Между другото, сезона стартира на 25-ти март в Австралия както винаги.


Това за момичетата не е болка за умиране и без тях ще ми е интересно, защото не гледам Ф1 само заради тях. ;) За мен голям проблем е намаляването броя на двигатели за сезона от 4 на 3. :dunno: :bang: :bang: Това е пълна глупост!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 16 Фев 2018, 13:23

До 1-2 години ще стане 1 брой най-вероятно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 16 Фев 2018, 13:30

alekangg написа:До 1-2 години ще стане 1 брой най-вероятно.

Е тогава вече ще е върха на тъпотията :kuku: :kuku:

https://clubs1.bg/news/toro-rosso-start ... onda-43759
Торо Росо се шегуват :lol: :lol: Ама ако стане ясно, че Хонда пак са зле ще ревнат. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от cmdkick » 16 Фев 2018, 16:37

На тях това им е пределно ясно, мотор не се прави за 1-2 години а Мерцедес, Ферари и Рено имат много по-голям опит в същата конфигурация. Като фен на Торо Росо (защото винаги дават шанс на млади и нови пилоти) съм сигурен че двигателите им няма да са конкуретно способни и ще се трошат, просто се надявам да има подобрение от миналата година. Въпроса е друг, ще ги видим сега Маклараните кой ще е им е виновен ако не са в топ 5... (пилота няма да е, Алонсо със сигурност е в топ 5 (може би и топ 3) чисто като пилот)
Tires are evil - destroy them all ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 16 Фев 2018, 17:36

Аз мисля, че Маклараните ще живнат с Рено, но ще видим дали съм прав като почне сезона :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 18.01.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 530i E39

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от kener » 16 Фев 2018, 19:36

От както си замина Нюи, от Макларан не става нищо.
Иначе аз момичетата с чадърите така и досега не съм ги забелязвал. Най-смешно ми е било като излизат за награждаването, тез дребни пилоти покрай високите каки :mhihi:
40653

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 16 Фев 2018, 20:27

kener написа:От както си замина Нюи, от Макларан не става нищо.

Това не е вярно имаха победи последно 2012-та, а тогава Нюи го нямаше. ;)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook