Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Любима компютърна игра

Мнение от drago9205 » 12 Юни 2020, 11:02

bioz написа:
acho.rs написа:Трудна е, защото се играе от 25 години и някакви зомбита със 180 клика в минута, имат повече часове на нея, отколкото дневна светлина. Реално Стар Крафт 2 си е фейслифт, та ако искаш да се класираш някъде, се изправяш срещу наистина съвършени играчи. Един вид да биеш рекорда на кварталната "Джага" :D


Хахаха 180 клика в минута правят лапетата... добрите играчи праят по 300-400... верно в тая игра няма място за хора с 50 АПМ.


Така е, аз в своите прайм времена поддържах среден APM около 200, това дори в игри по 20-30 минути. Но това е страшно напрягащо и от 4 години насам общо взето играя само single player игри - най-много ме разтоварват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Rainbow » 12 Юни 2020, 11:31

Всяка игра или начиние вземеш ли го на сериозно и да искаш да си competitive, няма как да е за кеф -> и напряга и носи нерви със себе си :)

CS-a е същата работа - може да постреляш за кеф, но ходи играй CS GO 5v5 competitive... Starcraft-a, DOTA, LOL и т.н., което не означава, че няма своят чар това нещо (и ранкинга като цяло). Мъжете по природа са competitive и все се съравноват помежду си и ако си на върха ти е готино, ако те смачкват - обикновено казваш, че играта е тъпа :mhihi:

В живота е същото - всеки иска по-лъскава и бърза кола, по яка къща, повече пари, по-яка жена, любовници и т.н. И да се докаже като по по най от другите около него. Което също идва с нерви.
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Pisobella » 12 Юни 2020, 13:18

DLVasilev написа:
Pisobella написа:Аз пък се нахендрих с World of Warships ... Много приятничко идва - минеш, поцепиш някой и друг варел (теб те поцепят съответно) и си продължиш със заниманията :mhihi:

Недей съсипва варелите :mhihi:


После си ги ремонтираш, няма драма.
Ама друго е да ги думнеш качествено с някое торпедо. gg

Игрите, както и другите работи, е добре да ти носят някакво удоволствие. Като започне на нерви и психясване - значи не е добре тая работа. Особено като го правиш по собствен избор и желание, а не ти е по работа. Аз лично играя за кеф и ми е все тая, че не съм особено добра.
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Nickelback » 10 Апр 2022, 11:55

Някой може ли да препоръча някоя неангажираща пуцалка от сорта на Quake/Unreal (без CS тъпотии!) да разкърша малко 3080-ката и по същество, че 2004-та последно някъде съм играл подобно нещо и не знам кое е модерно в момента? ok:
Нещо с ботове, влизаш, мажеш и излизаш. Нямам време за куестове, мисии и т.н. :dunno:

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Последна промяна Nickelback на 10 Апр 2022, 13:37, променена общо 1 път
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Любима компютърна игра

Мнение от slatanic » 10 Апр 2022, 13:26

Doom.
Иначе цс го мъча последно време с новата машинка и 3070картата и е повече от добре.
Ама си иска външен монитор, че на 15 инча главите им са като карфици, а аз отдавна трудно вдявам иглата. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Любима компютърна игра

Мнение от In_Memoriam » 10 Апр 2022, 15:12

Quake Live през Steam. Геймплеят и картите са същите като на Quake 3 от едно време, но с модернизиран интерфейс. Само не знам дали достатъчно хора го играят. Иначе има Practice mode с ботове.

За нещо наистина читаво и да напрегнеш тая видеокарта чакаме да приключат с Crysis 4 :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Любима компютърна игра

Мнение от M17cH » 13 Апр 2022, 9:41

Nickelback написа:Някой може ли да препоръча някоя неангажираща пуцалка от сорта на Quake/Unreal (без CS тъпотии!) да разкърша малко 3080-ката и по същество, че 2004-та последно някъде съм играл подобно нещо и не знам кое е модерно в момента? ok:
Нещо с ботове, влизаш, мажеш и излизаш. Нямам време за куестове, мисии и т.н. :dunno:

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk


Прегледай Team Fortress 2 и COD: Warzone и двете са безплатни, но различни като концепция една от друга.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 13 Апр 2022, 9:50

В Тейм Фортрес сигурно ще ти хареса да си инженера :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Nickelback » 13 Апр 2022, 10:35

Хах, мерси пичове, в един удобен момент покрай празниците ще ги пробвам всичките, живи-здрави :bchug: :)
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Kroki » 13 Апр 2022, 10:56

COD: Warzone си е топ. Влизаш, убиват те и след малко можеш да заредиш нова игра, поне при PS4 е така.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Любима компютърна игра

Мнение от M17cH » 13 Апр 2022, 15:21

Kroki написа:COD: Warzone си е топ. Влизаш, убиват те и след малко можеш да заредиш нова игра, поне при PS4 е така.


Имаше някъв Rebirth island наскоро (не съм мн редовен) та си те пуска наново бързичко, а не да висиш в лобита. Естесветно за игри срещу някви пишлемета трябва малко да задобрееш :bang: . Имам предвид 10-на игри са достатъчни за средностатистически геймър ... предполагам...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Моджо » 03 Дек 2022, 16:26

Имаше тема специално за World of Tanks, ма не я намирам нещо.
Оня ден ми даде награда играта за 10 години вярна служба :)) Баси, кога минаха 10 години .... Още си я играя почти всеки ден, но вече за кратко.
TownShip на телефона и там станаха 7 или 8 години да я играя.
Хм,хм...

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Zagy » 03 Дек 2022, 18:16

Моджо написа:Имаше тема специално за World of Tanks, ма не я намирам нещо.
Оня ден ми даде награда играта за 10 години вярна служба :)) Баси, кога минаха 10 години .... Още си я играя почти всеки ден, но вече за кратко.
TownShip на телефона и там станаха 7 или 8 години да я играя.

Късметлия... аз уж чаках тая година да взема 4те танка, ма се разминах за 2 седмици, та чак догодина. Иначе цъкам на разни неща, но последните 3 години пак и пак се връщам към танковете.

Преди няколко години активно играех и на WoWS, ама почна да ми писва и я зарязах.
Si non confectus, non reficiat.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 1.03.2019

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Unlim » 04 Дек 2022, 14:39


Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Любима компютърна игра

Мнение от uricatoli » 29 Дек 2022, 0:39

Нещо, което цъкам от онзи ден.. Бях скептичен, но изпълнението и най-вече озвучаването от гласовете на Rick and Morty ме грабна..

https://www.youtube.com/watch?v=nCk1__TYksU
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook