Любима компютърна игра

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Любима компютърна игра

Мнение от drifty » 27 Яну 2020, 23:02

Zubcho написа:Тука никой ли не кара симулатор с волан и пИдали?


Язе карам симулатор, ама без волан и педали, че на моя волан копчалъците идат прекалено малко за да ми е кеф да карам камион :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Любима компютърна игра

Мнение от PolandBall » 28 Яну 2020, 21:46

А сега какво цъкате(Ако имате време за това)? :confused:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Вуйчо » 28 Яну 2020, 22:06

а
Последна промяна Вуйчо на 31 Май 2020, 11:08, променена общо 1 път
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 19.03.2008

Re: Любима компютърна игра

Мнение от boris_dy » 29 Яну 2020, 10:19

Играл съм най-различни игри, но никоя не ме е кефила повече от CS... Преди 15-20 години бях манияк на тая игра! Играта ми граничеше с нереалното и дори приятелите ми мислеха, че играя с някви hack-ове, а аз си нямах и идея как стават тея неща... Преди 2-3 години пак си я свалих за кратко да поиграя с едни приятели, но като цяло вече няма време за игри... :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от DiMIcha84 » 29 Яну 2020, 16:03

Още в началото като се зарибих по залите цъкахме само Старкрафт (това за мен е най бруталната игра появявала се някога) след това и ЦС, това са двете игри на които имам най много изиграни часове. А иначен в нас най често си играех Хероус 3ката. Скоро бяхме се събрали 4 авера да поразцъкаме малко крафче, че не бяхме играли от години, е продължава да си е голяма мания играта.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Моджо » 06 Юни 2020, 20:12

Победа!
Битка: Скала
Машини: M53/M55
Опит: 2 895 (x2 за първата победа за всеки ден)
Получени точки за напредък: 7
Получени бонове: 31
Получени са юбилейни монети: 20
Получени кредити: 39 321
Постижения в битка: Съюзник, Бомбардир, Медал Гор, Значка за майсторство: "Танков ас"
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: Любима компютърна игра

Мнение от spacepl » 09 Юни 2020, 12:04

War thunder Цъкам я от има-няма 7 години. Имаше само самолети в играта тогава.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Моджо » 09 Юни 2020, 12:14

Аз я почвам няколко пъти и нещо се не ми е у ред. Не я схващам
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Любима компютърна игра

Мнение от Bexim » 09 Юни 2020, 15:45

Аз горе-долу цялата карантина я прекарах на CS 1.6..
Още е жива бе, има сървъри, с приятели си правихме кон кол и пуцаме.
И сега даже влизам от време на време вечерно време.
Има литовски сървъри и са фул всяка вечер, и БГ има даже 2-3.. :mhihi:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 09 Юни 2020, 16:11

И аз играх в началото, ама прочетох в темата и за CS:GO :D Не ми харесва, че има супер много хакери вече. Особено в CS:GO се вижда как гледа в земята и бие хедшот. Не знам как е забавно да играеш така :dunno:

1.6 си е класика, в CS:GO е по-добре "организационно". Има си 2в2, има си 5в5, има си 10в10... и не се чака много. Като цяло може би са по-слаби играчите спрямо 1.6 или по-скоро играта те вкарва да играеш с хора на твоето ниво.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Любима компютърна игра

Мнение от acho.rs » 09 Юни 2020, 16:46

В условията на карантина, бях много близо до закача PS4Pro за телевизора, защото от 10 години мечтаех за гейминг на 4к HdR OLED, обаче разума ме спря да се отдам на старата зависимост. Всъщност всички игри на PS са ми тъпи, защото стратегии няма а FPShooter с джойстик са гадни, даже с автоматичен мерник.
Също вкъщи имаме геймърски компютър (за рендъринг) от 3 години, но съм ис поставил за цел да не инсталирам игра. Последно преди 10 години започнах за малко Star Craft 2 (доста слаба игра като за 21ви век) и за 1 седмица не бях на нашата планета :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Любима компютърна игра

Мнение от kasho » 09 Юни 2020, 17:31

acho.rs написа:Последно преди 10 години започнах за малко Star Craft 2 (доста слаба игра като за 21ви век) и за 1 седмица не бях на нашата планета :D


За мен StarCraft 2 беше голямо разочарование. Още си спомням силния "уау" ефект като видях и разцъках първия Старкрафт. Графиката беше уникална за времето си, саундтрака, cut-сцените, историята и начина, по който е разказана... Brood war подобри баланса още повече, но историята в кампаниите нещо стана боза.

A в StarCraft 2 историята вече съвсем стана латиносериал, а графиката ясно си личи как е "кореизирана" или "китаизирана" понеже основния контингент играчи са там. Всичките човечета приличат на някакви манга-герои, нацвъкани с банерчета, знаменца, несъразмерно големи оръжия, брони и подобна азиатска гадост. На мен лично ми е доста неприятно за окото. Първата част - Wings of Liberty (теранската) я изиграх заради доброто старо време. Зерговата кампания я изтърпях до половината, а третата въобще и не съм я свалял... Пълна греда.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Любима компютърна игра

Мнение от acho.rs » 09 Юни 2020, 19:38

kasho написа:
acho.rs написа:Последно преди 10 години започнах за малко Star Craft 2 (доста слаба игра като за 21ви век) и за 1 седмица не бях на нашата планета :D


За мен StarCraft 2 беше голямо разочарование. Още си спомням силния "уау" ефект като видях и разцъках първия Старкрафт. Графиката беше уникална за времето си, саундтрака, cut-сцените, историята и начина, по който е разказана... Brood war подобри баланса още повече, но историята в кампаниите нещо стана боза.

A в StarCraft 2 историята вече съвсем стана латиносериал, а графиката ясно си личи как е "кореизирана" или "китаизирана" понеже основния контингент играчи са там. Всичките човечета приличат на някакви манга-герои, нацвъкани с банерчета, знаменца, несъразмерно големи оръжия, брони и подобна азиатска гадост. На мен лично ми е доста неприятно за окото. Първата част - Wings of Liberty (теранската) я изиграх заради доброто старо време. Зерговата кампания я изтърпях до половината, а третата въобще и не съм я свалял... Пълна греда.

Кампаниите, иди дойди, игрите трупат популярност от геймплей в мрежата.
Та за там е трагедия - като да пуснеш Джеймс Бонд от 60те с по-добра графика. Едни и същи глупости, едни и същи бойни еденици, със същите пропуски. А за 20 години реализма при игрите дръпна много. Дори WarCraft 3 коят е само 10 години СЛЕД Brood War е безкрайно по-интересна, слжона и увлекателна.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 24.02.2019
Пол: Мъж

Любима компютърна игра

Мнение от Ghostdriver » 09 Юни 2020, 22:07

Колеги преди броени дни пуснаха (valorant)
Шуутър на риот гейминг и е нещо между овърулотч и цс, доста ме грабна. След като апекс се превърна в поле за тестване на мапове, дестини 2 бавно, но славно залязва, а фортнайт “умря”. Не останаха много смислени шутъри.
От друга страна рифорджа е неоправдан разход за war3 феновете, старкрафт 2 няма да има повече експанди, но все пак си остава най-добрия RTS. И като писне (valorant) и недай си “Боже” удължът карантината, стоим и гледаме нетфликс и HBO, докато чакаме cyber punk с Киано Рийвс!


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Любима компютърна игра

Мнение от TNT » 10 Юни 2020, 8:17

acho.rs написа:обаче разума ме спря

По същата причина не си купувам PS4 и не си инсталирам нещо различно от ЦС. Преди години бях свалил някаква топ-игра, таман излязла в Замунда :mhihi: Като видях по едно време 3 часа и половина, затворих всичко и я изтрих :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook