Мотористите във форума!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какъв тип и колко мотоциклета притежавате?

Скутер
37
14%
Чопър/Круйзер
5
2%
Ендуро
15
6%
Мотор за гората/Крос
7
3%
Градски спорт/турист (нейкед)
32
12%
Шосеен спорт/турист
15
6%
Чист турист
4
2%
Пистов
26
10%
Притежавам един мотор
33
13%
Притежавам два мотора
9
3%
Притежавам три и повече мотора
4
2%
До 500сс
23
9%
500-750сс
23
9%
750-1000сс
15
6%
Над 1000сс
14
5%
 
Общо гласове : 262
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Мотористите във форума!

Мнение от nero_ » 20 Мар 2023, 13:42

Някой записа ли се на събитието на Hela Moto на Серес с треньор Караньотов?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мотористите във форума!

Мнение от bum_bum » 20 Мар 2023, 15:04

Сега го видях това. Толкова напред във времето ще ми е много трудно да се запиша от сега, но като понаближи ако имам възможност за тия дати ще съм там.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Мотористите във форума!

Мнение от nero_ » 20 Мар 2023, 15:11

Принципно са доста гъвкави за връщане на капарото ако човек му излезе нещо и не може да отиде и се записах в петък. Струва ми се че местата бързо ще свършат.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мотористите във форума!

Мнение от bum_bum » 20 Мар 2023, 19:35

Утре цял ден съм на тръстиката ама в сряда ако има места ще се запиша.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мотористите във форума!

Мнение от seimo » 21 Мар 2023, 7:47

ivanski_2 написа:Взех си тези тапи за уши и вчера ги тествах, има разлика доволен съм, ако някой се чуди да скача смело
https://motomall.bg/product/%D1%82%D0%B ... safe-tour/


Аз от 2 години вече карам с такива, но Race варианта и също съм много доволен от тапите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 5.11.2008
Местоположение: София
Кара: X5 40d
Мечтае да кара: Всички коли на света!

Re: Мотористите във форума!

Мнение от svetliol » 21 Мар 2023, 15:20

И аз да се запиша най-накрая в тая тема с една палава Yamaha MT-07 :D
Въпреки че съм "стар" моторист с книжка от 20 години, но минимална практика в последното десетилетие доста време гледах, търсих и пробвах различни мотори, но накрая реших да почна от по-малко към по-голямо.
BMW не се купува защото ти трябва, а защото искаш!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Мотористите във форума!

Мнение от gromovich » 21 Мар 2023, 15:25

svetliol написа:И аз да се запиша най-накрая в тая тема с една палава Yamaha MT-07 :D
Въпреки че съм "стар" моторист с книжка от 20 години, но минимална практика в последното десетилетие доста време гледах, търсих и пробвах различни мотори, но накрая реших да почна от по-малко към по-голямо.


Добре дошъл и много безаварийни километри.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Мотористите във форума!

Мнение от nero_ » 21 Мар 2023, 15:40

MT-07 се води малък само в страната в която 600 суперспорт е за първи мотор, но до година макс трябва да си минал на литров :D
Супер машинка и аз много му се чудих. Много да му се радваш и безаварийно!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мотористите във форума!

Мнение от seimo » 21 Мар 2023, 17:14

МТ-07 е много приятен мотор. Честито и безаварийно колега :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мотористите във форума!

Мнение от slatanic » 21 Мар 2023, 20:22

Хондата си отиде...
Да живее... Хондата... :ok:

IMG_20230321_170706.jpg


Като остане време ще оправяме, разчистваме и обслужваме.
За сега HONDA VTX 1800F/C пък ще видим... :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ildivvy » 21 Мар 2023, 20:51

Честито и на двамата :bchug: ! По-предното лято, като ходихме в Румъния, едните хора бяха с такъв ВТХ1800. Върви разкошно, дори по проходите държеше страхотна линия на пътя (човека е стар моторист и определено може да кара)!

Относно 'първите' мотори: На моя приятел, с който караме от някога, племенника му си купил СВ1000R :shock: . Миналия ден помолил чичо си (моя приятел) да го повози, за да види как върви мотора, който си е купил, защото щял да започва курсовете вчера!!! Та :dunno: ... така са младежите! Ние още се чудим, дали тези 1000-ки са за нас и дали наистина ни трябват, а за тях са просто цифри по пластмасите...!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мотористите във форума!

Мнение от slatanic » 21 Мар 2023, 21:16

ildivvy написа:Честито и на двамата :bchug: ! По-предното лято, като ходихме в Румъния, едните хора бяха с такъв ВТХ1800. Върви разкошно, дори по проходите държеше страхотна линия на пътя (човека е стар моторист и определено може да кара)!

Относно 'първите' мотори: На моя приятел, с който караме от някога, племенника му си купил СВ1000R :shock: . Миналия ден помолил чичо си (моя приятел) да го повози, за да види как върви мотора, който си е купил, защото щял да започва курсовете вчера!!! Та :dunno: ... така са младежите! Ние още се чудим, дали тези 1000-ки са за нас и дали наистина ни трябват, а за тях са просто цифри по пластмасите...!


А благодаря!
Аз понеже съм моторист отдавна само на книжка затова почнах наново с интерстейта...оказа се грешка,защото имах желанието за големите кубици което не умря и се наложи бърза промяна.
Но пък се уцели баш това дето съм искал без да го търся.
ВТХ 1800C/F заводски микс.
Хем е 2007 година.Хем на 15К километра.Хем е със бордове вместо стандартни степенки.А е със F километраж.
Само задната джанта не е 18ка като на F,но май е за добре предвид къде караме.
Другото е да махна грозните дисаги,че са уморени и видно не за този мотор.
Музиката която м/у другото свири доста сериозно ще я махна за сега,че ме дразни...
Пък ако/като реша,че имам време за по-дълги пътувания може да се сдобия с нови дисаги и да я сложа пак.
Слюдата е бързосваляема та за градско долу за дълго на място ако ми хареса така.
Генерация ще я мерим с Алх като остане време коя гърми повече.Тоя Ванс е почти куха тръба та си е евало мамата.... :ok:
Важното е че дупето ще е на меко с Мустанг седалката . :mhihi:
Живи и здрави ще видим.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мотористите във форума!

Мнение от seimo » 21 Мар 2023, 21:35

ildivvy написа:Честито и на двамата :bchug: ! По-предното лято, като ходихме в Румъния, едните хора бяха с такъв ВТХ1800. Върви разкошно, дори по проходите държеше страхотна линия на пътя (човека е стар моторист и определено може да кара)!

Относно 'първите' мотори: На моя приятел, с който караме от някога, племенника му си купил СВ1000R :shock: . Миналия ден помолил чичо си (моя приятел) да го повози, за да види как върви мотора, който си е купил, защото щял да започва курсовете вчера!!! Та :dunno: ... така са младежите! Ние още се чудим, дали тези 1000-ки са за нас и дали наистина ни трябват, а за тях са просто цифри по пластмасите...!


Както е ясно няма бързи хонди, а това го знаят и децата и затова си взимат за първи cb1000r да им е спокойно и на тях и на родителите :mhihi: Нищо де до 2-3 месеца като му омалее ще си вземе нещо по-бързо :ok: Иначе ВТХ-а е брутален поздравления.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ildivvy » 21 Мар 2023, 21:39

Явно това обяснява и защо са толкова здрави! Нямали сила да се счупят :mhihi: :mhihi: ! Да не се обиди сега някой...? Всичко е в кръга на майтапа! 5 години карах Ф4и Спорт и съм с отлични впечатления от модела!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Мотористите във форума!

Мнение от NiksGS » 22 Мар 2023, 8:39

Браво, със здраве да си ги ползвате и много километри да им врътнете ухилени до ушите!
Иначе по темата - всичко е от манталитета между двете уши, човек добра беля може да направи и със 150сс. Просто по-голямата кубатура се кара по-леко и с по-малко навиване на масура. Нищо че са по- тежки. Масата се усеща, само на бутане в гаража, но и с това се свиква.
Лично за мен колкото по-тежък и мощен е мотора, толкова по-добре вози. Лекия подскача повече по дупки и неравности т.е. нестабилен.
Ultimate Riding Machine

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook