Мотористите във форума!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какъв тип и колко мотоциклета притежавате?

Скутер
37
14%
Чопър/Круйзер
5
2%
Ендуро
15
6%
Мотор за гората/Крос
7
3%
Градски спорт/турист (нейкед)
32
12%
Шосеен спорт/турист
15
6%
Чист турист
4
2%
Пистов
26
10%
Притежавам един мотор
33
13%
Притежавам два мотора
9
3%
Притежавам три и повече мотора
4
2%
До 500сс
23
9%
500-750сс
23
9%
750-1000сс
15
6%
Над 1000сс
14
5%
 
Общо гласове : 262
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мотористите във форума!

Мнение от slatanic » 24 Мар 2023, 19:56

bum_bum написа::OT: Тази на Орлов мост снима отпред със светкавица. Не съм минавал отдавна, но преди редовно се позасилвах преди нея за да ме снима и показвах двата най-дълги пръста за снимката :mhihi:

Лазерите често ги слагат в гръб на места на които не се виждат като си по главния път и предполагам с мотор може да се случат много грозни глоби.


Моооже...та имайте едно наум...и подлагайте тук там някоя есктра за заблуда на противника... :ok:
Утре ще ходи ли някой към НИМ?
Аз долу няма да се бутам.
Днес регистрирах хондата,но имам грижи с датчика за неутрална и ме дразни нещо та ще видя как ще е.
Записах и час в хонда за смяна масла,филтри,антифриз,спирачна течност и може би и едни свещи.
А и за датчика де.
Оттам минавам за гуми и полиране и като разкарам и циганиите и...абе почвам да карам... :ok: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ildivvy » 24 Мар 2023, 20:00

Хайде сега ще се излагаме! Какъв час в Хонда за тези дреболии? То половината кеф е сам да си ги правиш тези неща! А и знаеш как си ги свършил, което е най-важното!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мотористите във форума!

Мнение от bum_bum » 24 Мар 2023, 20:09

Моя час за масло е за сряда и сега гледам, че може да вали сняг. Миналата седмица звънях да запазя и този беше първия свободен. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мотористите във форума!

Мнение от seimo » 24 Мар 2023, 20:18

ildivvy написа:Хайде сега ще се излагаме! Какъв час в Хонда за тези дреболии? То половината кеф е сам да си ги правиш тези неща! А и знаеш как си ги свършил, което е най-важното!


+1
На мен лично подръжката и евентуално ремонт на машината ми доставя огромно удоволствие. Има тънки моменти, но ако човек има желанието в интернет има цялата информация как да го свърши много по-качествено от всеки сервиз :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 643
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ivanski_2 » 24 Мар 2023, 20:40

slatanic написа:
bum_bum написа::OT: Тази на Орлов мост снима отпред със светкавица. Не съм минавал отдавна, но преди редовно се позасилвах преди нея за да ме снима и показвах двата най-дълги пръста за снимката :mhihi:

Лазерите често ги слагат в гръб на места на които не се виждат като си по главния път и предполагам с мотор може да се случат много грозни глоби.


Моооже...та имайте едно наум...и подлагайте тук там някоя есктра за заблуда на противника... :ok:
Утре ще ходи ли някой към НИМ?
Аз долу няма да се бутам.
Днес регистрирах хондата,но имам грижи с датчика за неутрална и ме дразни нещо та ще видя как ще е.
Записах и час в хонда за смяна масла,филтри,антифриз,спирачна течност и може би и едни свещи.
А и за датчика де.
Оттам минавам за гуми и полиране и като разкарам и циганиите и...абе почвам да карам... :ok: :mhihi:
Аз мисля да ида от Ринг мола на събирането и от там към Армеец та така , но да сигурно ще има МНОГО хора….


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Мотористите във форума!

Мнение от nero_ » 24 Мар 2023, 20:47

bum_bum написа:Моя час за масло е за сряда и сега гледам, че може да вали сняг. Миналата седмица звънях да запазя и този беше първия свободен. :mhihi:

В Еди ли ходиш? Аз не останах много очарован от тях - първа инспекция е сигурно 10 точкова проверка, те освен да сменят маслото за 15 минути друго не свършиха. Определено другите ми мотори които не са гаранционни получават много повече внимание и грижа.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Мотористите във форума!

Мнение от Phil » 25 Мар 2023, 0:18

nero_ написа:Някой записа ли се на събитието на Hela Moto на Серес с треньор Караньотов?


Прегледах го, но ми звучи като за по-напред нали карачи... Имам мерак, но май не е за мен.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мотористите във форума!

Мнение от bum_bum » 25 Мар 2023, 8:35

nero_ написа:
bum_bum написа:Моя час за масло е за сряда и сега гледам, че може да вали сняг. Миналата седмица звънях да запазя и този беше първия свободен. :mhihi:

В Еди ли ходиш? Аз не останах много очарован от тях - първа инспекция е сигурно 10 точкова проверка, те освен да сменят маслото за 15 минути друго не свършиха. Определено другите ми мотори които не са гаранционни получават много повече внимание и грижа.
Да, заради гаранцията и за да е обслужван в официалния сервиз при евентуална продажба.

Всичко, което искаш да направят трябва да им го кажеш. Иначе дори на гаранционен мотор няма да се сетят да направят нищо извън смяната на масло.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ildivvy » 25 Мар 2023, 11:56

Нямат ли си стандартна 'листа/план' с нещата, които трябва да направят и за които ще ти издадат касов бон и фактура, и които ще платиш?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мотористите във форума!

Мнение от seimo » 25 Мар 2023, 16:27

Покарахте ли :bchug: Да ви кажа когато 3-4 месеца си карал само ендуро и се качиш пак на шосейка завиването се усеща доста странно докато се нагодиш отново :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Мотористите във форума!

Мнение от nero_ » 25 Мар 2023, 16:39

seimo написа:Покарахте ли :bchug: Да ви кажа когато 3-4 месеца си карал само ендуро и се качиш пак на шосейка завиването се усеща доста странно докато се нагодиш отново :mhihi:

Тъкмо се облякох и жената ме върна обратно вкъщи :dunno: Надявам се утре да покарам, но аз си карам и без това при всяка възможност - 2к км от началото на годината. Иначе днес из града беше много готино - навсякъде мотористи. Празник!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ildivvy » 25 Мар 2023, 17:17

Аз също успях да открия сезона най-накрая! Направих едни 'бързи' 180км... Иска си 'възстановяване' на формата след зимния 'престой'! Най-малкото задника да посвикне отново със седалка на мотор :mhihi: ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мотористите във форума!

Мнение от slatanic » 25 Мар 2023, 19:08

seimo написа:
ildivvy написа:Хайде сега ще се излагаме! Какъв час в Хонда за тези дреболии? То половината кеф е сам да си ги правиш тези неща! А и знаеш как си ги свършил, което е най-важното!


+1
На мен лично подръжката и евентуално ремонт на машината ми доставя огромно удоволствие. Има тънки моменти, но ако човек има желанието в интернет има цялата информация как да го свърши много по-качествено от всеки сервиз :bchug:

Младежи аз почивам няколко пъти в месеца за по 1 ден и работя м/у 12 и 14-5 часа.
Нямам време да го закарам та какво остава да го правя.
А и като гледам спирачната течност ми изглежда оригинална в предвид че мотора в на 16К километра и на американските документи се виждаше, че собственици са били двама и втория купува мотора 2013 година на 1300 мили.
Та от седене сега ще има какво да се прави.
Днес покарах малко и в предвид, че според мен и свещи нови трябват мотора върви мнооого повече от интерстейта.
Ама да го обслужа като хората, да му сложа нови гуми пък ще видим после кое как.
Че ми се ще и друго да му добавям ама във времето, че парите не растат по дърветата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 643
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мотористите във форума!

Мнение от ivanski_2 » 25 Мар 2023, 20:54

nero_ написа:
seimo написа:Покарахте ли :bchug: Да ви кажа когато 3-4 месеца си карал само ендуро и се качиш пак на шосейка завиването се усеща доста странно докато се нагодиш отново :mhihi:

Тъкмо се облякох и жената ме върна обратно вкъщи :dunno: Надявам се утре да покарам, но аз си карам и без това при всяка възможност - 2к км от началото на годината. Иначе днес из града беше много готино - навсякъде мотористи. Празник!
Моята пък като ме види че се обличам почва да си търси и нейната каска и идва с мен :D
Иначе днес имаше наистина много хора на откриването



337156498_1015975783096683_2633091657567992003_n.jpg

337553468_2471343796361404_3314082863495921448_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мотористите във форума!

Мнение от bum_bum » 29 Мар 2023, 14:50

И аз съм вече онлайн. Смених маслото и ъпдейтнаха софтуера (безплатно). Като чета как ги гърбят в другите страни в Еди са направо супер в това отношение. Реглажа на клапаните докато беше в гаранция е безплатен, а много дилъри ги друсат по 4-500 долара или евро.

Като съм прибирал якето, въпреки, че внимавах съм активирал батерията и сабале 0% ама за снимка става :mhihi:

Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook