Пури и всичко за тях

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от alx » 18 Апр 2023, 1:13

Точно ме хвана за една бърза…. :angel:

Аз Куба юни- юли не бих си причинил…
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от BMW_POWER » 18 Апр 2023, 2:39

Рязал си дървета в двора :OT:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 18 Апр 2023, 9:29

Оттатък океана как са цените на некубинските ? Тука всичко скокна плюс 30-100% :dunno: А от евтините нещо не зареждат :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от peshehodetz » 18 Апр 2023, 13:08

Perdomo Habano само че 10 Anniversary около $ 8.5
My father flor de la Antilas toro и той там някъде
My father като този по горе на снимката $12.50, онзи ден между другото го взех от магазина на солунска за 33 лева
Олива кънектикът около $ 8-9 и т.н.
Това са цени във веригата Total Wine на други места около долар-два отгоре

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 18 Апр 2023, 14:08

От последните ми влизания в магазин, Артуро Фуенте мисля е +30% , Падрон е +100% :dunno: Или поне за моделите, на които помнех стари цени.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от alx » 18 Апр 2023, 14:19

не съм си дал сметка защото рядко пуша пури над $30... златната среда за мене е около $17... но сега като попита- може би 5-10% да са скочили при нас...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от slatanic » 18 Апр 2023, 21:09

Мен един боен другар ме снабдява със....... снимката която ще сложа след малко през телефона...

IMG_20230418_220647.jpg


Ама рядко,че рядко се прибира.
Много добра пуретка е това...за тия като мен дето са свикнали да си преглъщат всичко...а за тия дето не са да си изкашлят дробовете... :ok:
Иначе по темата съм намалил употребата...до почти никакви нива...ама файда да докога ще видим...та допълвайте да има материал за проби... :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 19 Апр 2023, 8:31

TNT написа:От последните ми влизания в магазин, Артуро Фуенте мисля е +30% , Падрон е +100% :dunno: Или поне за моделите, на които помнех стари цени.

Още миналата година през Октомври момчето в БестСигарс ме предупреди, че цените на новите квоти ще скочат. От една страна заради кубинките, от друга заради проблеми с реколтите на тютюн :banghead:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от alx » 19 Апр 2023, 14:44

sysmurdoc написа:
TNT написа:От последните ми влизания в магазин, Артуро Фуенте мисля е +30% , Падрон е +100% :dunno: Или поне за моделите, на които помнех стари цени.

Още миналата година през Октомври момчето в БестСигарс ме предупреди, че цените на новите квоти ще скочат. От една страна заради кубинките, от друга заради проблеми с реколтите на тютюн :banghead:


намазал ти е ските... аз края на миналата година бях в южна америка по работа и успях да посетя няколко фабрики за пури в никарагуа и бразилия- така се случи. всичките се хвалеха как са имали рекордна година за тютюна и се чудеха как и къде да го складират защото им бяха пълни складовете.

просто в родината всичко винаги е трудно, рядко, с усложнения и затова струва повече... е... и защото сте милионери всичките и бълха ви ухапала с вдигането на цените на пури и бентлита ама... няма да завиждам и придирям сега :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 19 Апр 2023, 15:08

Не е само в България. В Полша началото на месеца даже ми се сториха по-скъпи от България, в Сърбия преди години бяха точно х2 - сега не знам как са. В Англия не знам как са и колко може да се донесе от там.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 23.03.2023
Пол: Мъж

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от Shahinyan » 23 Апр 2023, 8:18

Странно , не бих казал че последните 3-4 години да са мръднали цените изобщо в България. Калиман Калибре си повишиха х3 цените за cohiba и trinidad , но това е заради монопола им, дръпнаха всичко от пазара и утроиха цената. Monte Cristo , Partagas, Bolivar са си все на същата цена (айде да има 1-2 лв увеличение). Никарагуанските пури за мен са топа - наскоро открих едно магазинче в София за никарагуански пури и оттогава кажи речи не съм пушил кубински … Като цена / качество лично за мен бият кохибите където са станали вече 150лв за робустото или монте кристото където са ми едни от любимите пури обаче в кутия от 20 пури - 5 са пълна скръб…

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 01 Май 2023, 9:06

Едно, че начеството на кубинците е зле в БГ (последно бях взел хойо и ромео, бяха запушени на г*з), второ покачването на цените е главно заради Китайския пазар. От там се разбута всичко. Една от любимите ми беше тринидат рейас, ама сега с цена от 60лв, по скоро бих взел падрон или нещо друго на тая цена... И да не съм оф
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от peshehodetz » 13 Май 2023, 20:25

Този сайт как ви се струва, дали това което предлагат е автентично, че мисля да поръчам по няколко Cohiba и MonteCristo.

https://www.swisscubancigars.com/cohiba
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от bum_bum » 14 Май 2023, 19:09

В Редит пише, че не са.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 16 Май 2023, 12:17

Аз не бих рискувал да поръчвам от сайт, особено кубински! А и като гледам цените как са на половина на продажната цена от официален дилър...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook