С какво се занимавате?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1139
Регистриран на: 8.12.2005
Местоположение: ВРАЦА
Пол: Мъж
Кара: E65 745I;Е53 Х5;TVR;SKYLINE;E60 М5
Детайли за колата: 745-Самолет:Х5-Болид:TVR-Истребител:SKYLINE-Шейна:М5-БЕЗ ДУМИ

Мнение от БОРКО-ЧИПА » 14 Дек 2006, 9:29

авто-джамбаз и също така имам един мб-814 който съм го поверил на един френд и той джитка превози на разни фирми :mhihi:
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 14 Дек 2006, 11:14

Незнам-си-кой-към-четвърти курс в НБУ, записвам само есенен и ходя по веднъж в годината да взема едно листче хартия. Надявам се тая есен да ми е било за последно :mhihi:

Занимавам се с интернет бизнес :)

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 14 Дек 2006, 14:38

аз съм на 38 години. завършил съм нЕкво училище, после подкован подходящо и зелен на цвят рипАх от нЕкви съвсем изправни аероплани и точно като мислех да стана член на партията взех че направих нещо непоправимо, ходих завърших още нЕкво училище, после ме работиха, после работих, после ги работих, после пак нЕкво училище и след това само ги работех, а сега си биеме шамари със инвестициите, технологии, недвижимите имущества и бюрокрацията... също сме абонирани за продуктите на разни фирми да ни/се забавляват/ме във свободното си време ама други фирми се грижат теза моменти да са кът.

обичам есктремни спортове, но тялото ми е по-напред по кривата - във зона "екстремизъм" вкарано там от долуподписания и почти не ми позволява да правя глупости. ама аз си се пробвам редовно.

а, и дъщеря ми ми се е качила на главата.
Последна промяна alx на 15 Дек 2006, 15:00, променена общо 1 път
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 8.10.2006

Мнение от SASquach » 14 Дек 2006, 15:03

Студент в Англия- 2ри курс Журналистика
Наи оби4ам да се права ама мноо :drinking: :drinking: :drinking: :smoke:
Мама и тате ми дават джобни :uups: :mhihi:
make bitches make me sandwiches!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 14 Дек 2006, 15:07

Аз съм студент 3ти курс "Икономика на Туризма" в УНСС, но за съжаление изобщо нямам време да се занимавам и досега някак си на магия стигнах до тук. За мен това е грешка, защото смятам, че това е доста добро и перспективно образование и вярвам, че ако стана добър в тази област ще си осигуря добър живот завбъдеще.

Иначе съм на 20год. Работя "Системен Инжинер" :mhihi: в Интеграторска фирма (предимно Cisco, ходя от време на време на разни глупави изпити на Cisco за сертификации и т.н.:)) и се занимавам с големи (за БГ мащаб) мрежи, абе най-общо казано комуникации. Даже на колата имам сериен интерфейс и си я конфигурирам от време на време, като ми остане време :)
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от Mamouk » 14 Дек 2006, 16:08

Ами... аз съм нормален софийски дришльо...

Правя се на много учен- 3ти курс съм в НСА(преди ВИФ), абе, спортната академия- индивидуален план(от 2 години)(т.е. 1 семестър=4 интензивни седмици) и си бутам изпитите там... Също така съм 2ри курс в International University, Sofia, което пък е франчайз на Портсмутския Университет, демек водя се студент в Портсмут(и те правят пари, ама и ни учат нещо), та там уча International Finance and Trade...

А пък иначе и тренирам таекуондо... А и имам някакви успехи, с които не много хора в България могат да се похвалят... ама нещо ми е много напрегнато, а и като цяло не се правят нещата така, както би трябвало да се правят, ама аз си рупам сам... пък докато мога...
А пък то какво ли не съм тренирал- даже бях в националния отбор по хандбал за деца...едно време... а и на пиано съм свирил- леле само колко го мразех, тя цели 10 години...а и съм спасител по плуване, т.е. имам си тапията, ама не съм се занимавал, ама нали и плуване съм тренирал няколко години...

А пък най-много от всичко си тача Английската гимназия...

Та, на 21 години, не работя нищо, освен че тренирам и се състезавам, ама от там заплата йок(нищо, че това е олимпийски спорт), та в този ред на мисли, съм невероятно благодарен на родителите си...
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 30.06.2006
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Е60 530i

Мнение от divaneto » 14 Дек 2006, 16:34

Пощенска Банка експерт SBB - банкиране малък бизнес :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 488
Регистриран на: 20.09.2005
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: бавно
Детайли за колата: нищо особено

Мнение от gego_n » 14 Дек 2006, 19:05

35 години , завършил право , практикувам , в малкото си свободно време съм във форума или в гаража .
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 24.10.2002
Местоположение: SILISTRA

Мнение от BAVARETZA » 14 Дек 2006, 21:37

По принцип съм студент 1 курс Аграрна икономика :shock: работата дебела :mhihi: освен това сам общ работник в фирмата на тати :lol: занимавам се и с дигане на гюрлета 8) освен тези неща опитвам се да изкарам некой левче от далаверки за пастичка и сокче :P а пък кога се отдаде възможност :bchug: :drinking: и после :puke:

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 14 Дек 2006, 22:18

мисля все още имам студентски права в ТУ - софия "електроенергетика и електрообзавеждане" Денем Правя коли а нощем изкарвам пари :D :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Мнение от BiTurbo » 14 Дек 2006, 23:53

Студент ТУ-София Машиностроене на немски език 2-ри курс (връзка университет Карлсруе).
Занимавам се предимно с неща от които не падат парички, гледам ученето да е на 1-ви план и мечтая за Е30 с набутан М30Б35 под капака......
Мислим по некое си време да бегаме към Германия ама после пак да се върнем де :winky:
Обичам алкохола когато е в промишлени количества.... :drinking:

Любима фраза: "Малиииии ка съм са напил!!!"
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 15 Дек 2006, 10:30

Студент почти завършил :uups: специалност телекомуникации в НБУ.

Понастоящем работя - Специалист Логистика в Мобилтел
Последна промяна I.Voykov на 15 Дек 2006, 16:21, променена общо 1 път
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 154
Регистриран на: 14.02.2005
Местоположение: London, UK
Пол: Мъж

Мнение от GUFF » 15 Дек 2006, 11:22

На 25 години съм, семестриално завършил ТУ-Пловдив (филиала на Софийското) спец. компютърни системи... (КСТ) :roll: Работя що годе по специалността си в Каменица АД :winky: (бира има та се нетрае )...пийване , хапване през свободното време в Пловдивските кръчмета ..доволен съм си от живота и най-вече откакто си взех красавицата от аватара ;) :twisted:
От доста време чета форума, по-рядко пиша.

Любовника
Аватар
Мнения: 2210
Регистриран на: 10.10.2005
Местоположение: Пловдив <-> София
Пол: Мъж
Кара: Е30 90' 320i convertible, E61 530d

Мнение от BMW lover » 15 Дек 2006, 11:32

Студент 1 курс в Пловдивския университет - МИО (Международни икономически отношения) ,същевременно си карам и 13-ти клас в механотехникума, а сега се работи над въпроса за обучение у немско след 15 януари , ама ще видим . Моторшпорта ми е много голяма слабост и таз година малко покарахме писти и планински, а от догодина ако не сме в германия , ще напъвам за рали (там е истината) ...... ааааааааа .... търсим СПОНСОРИ 8)

В другото си време се опитвам да поема семейния бизнес - http://vedisped.com
Бъди такъв какъвто си - купи си BMW !!! ;)
Изображение

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 15 Дек 2006, 11:53

Прост (ама много прост) компютърджия.
Преди много-много години бях студент в ТУ-Варна, някак ги излъгах та ми дадоха диплома за магистър.
Понастоящем съм мрежов администратор (предимно разни Cisco-та и по малко MSAD и Exchange за разнообразие) в "АЕЦ Козлодуй" ЕАД.
(Малка Обява: Спешно търся работодател, който плаща ) :mhihi:

Хобита: Каквото съм скътал да го инвестирам -предимно в акции и облигации, напоследък и валута - и да изкарам за другото хоби - БМВ-тата. Освен това спортен бридж - като състезател, имам и спорадични напъни да ставам съдия.

Ерген, практикувам серийна моногамия, пуша, алкохол пия рядко (бирата не се брои), ама като седна...
Най-мразя да се бръсна.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook