Всичко за "кръшкането"...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Jordana » 13 Дек 2018, 19:35

Абе нито една кръшкчка не написа два реда ....да не са само кръшкачи в тая държава ?!! :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от ildivvy » 13 Дек 2018, 20:09

Може би просто не карат БМВ и не са в този форум :dunno: ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от mfandakov » 13 Дек 2018, 22:15

Ако искате копирайте линк, и БГ мама там по ще пишат по темата.
Само на някой от тук да не му призлее. :lol: :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Jordana » 13 Дек 2018, 22:49

Сложихте един вид картите на масата , обаче от страната на булката само тишина . Някак си не е редно само единия да си разкрива душевните терзания . ...ако може да се нарече терзание кръшкането :mhihi:
Последна промяна Jordana на 13 Дек 2018, 22:52, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Binev_OuT » 13 Дек 2018, 22:50

За какво са ви жени тука , те са ясни.
Това е като да държиш запалка в ръката си , да я пуснеш и тя да падне - имаме действие имаме и следствие , пускаш - пада , жена - кръшка
Всички са едни и същи , причината също е еднаква - писнало им е.
Начините и те са едни и същи , единствения въпрос е кога ще го забележим ние .
Идва деня , най-обикновен в който правиш най-обикновени всекидневни неща и изведнъж ти просветва - Абе кво става беше време с моята се чувахме по 20 пъти на ден , а тука от няколко месеца само се засичаме , аааааа , чакай чакай , преди правихме секс всяка вечер сега .... все и се спи и все филма и е много интересен .....
Е в тоя момент вече си я хванал ,въпроса е дали искаш да събираш доказателства.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Borymeckata » 14 Дек 2018, 8:16

Така е - появи ли се веднъж подозрение, "уликите" сами изникват и вече е само въпрос на време... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Knoxville_ » 14 Дек 2018, 8:53

Bexim написа:Колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре. :yes:


Една тайна е тайна, докато я знаят вама човека. Разбере ли и трети, вече не е тайна :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Jordana » 14 Дек 2018, 8:58

А Вие как пазите тайна ??? :mhihi:
болтун.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Borymeckata » 14 Дек 2018, 9:30

Аз съм бил в ролята на "прикриващия" - уж отиваме в София с един приятел, той да купува някакви железа от някаква морга... Отиваме с неговата кола и аз наистина си мисля, че ще вършим някаква работа - носим си инструменти и даже съм облякъл стари дрехи и съм си взел работни ръкавици... :kuku: :kuku:

Да, обаче мацката ни чакаше още на първия светофар на Ломско шосе... Нашият само отби в дясно, избута ме от колата и вика: "6 часа след обяд на същото място!", качи я оная и отпрашиха. И аз останах насред София с омазаните дрехи и с 5 лева в джоба... Мотах се насам - натам, изгубих си целия ден съвсем безсмислено, прибрахме се по тъмно и... уж историята приключи? Ама не...

На другия ден пък жена му ме хвана насаме - казвай къде ходихте вчера, какво правихте, какво купувахте и откъде? А аз първо че не мога да лъжа, второ че не знам оня какво е разправял (много е важно да се сверят версиите преди разпита!). Пък и ме беше яд, дето ми загуби цел ден за глупости и викам - нищо не знам, не ме питай, разпраявй се с мъжа си. После се разведоха, ама май не беше заради тая история, а имаше още нещо с някакви имоти, ипотеки и заеми... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от ukelichko » 14 Дек 2018, 9:42

То пък ако не се похвалиш с нещо лъскаво, за какво изобщо ти трябва да се занимаваш. Особено при тия тънки цени на платената версия. Даже премиум версиите вече са на достъпни цени. Има и отстъпки за цял уикенд, както и екстри като ГФЕ, профешЪнЪл стриптийз, масажи........и сега това го сравнете с някаква тъпа селянка, дето постоянно си прави устата да и купиш една малка гарзониерка и нещо златно и постоянно върти интриги и те злепоставя.

Изпратено от моят SM-A310F с помощта на Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Knoxville_ » 14 Дек 2018, 9:53

Borymeckata написа:Аз съм бил в ролята на "прикриващия" - уж отиваме в София с един приятел, той да купува някакви железа от някаква морга... Отиваме с неговата кола и аз наистина си мисля, че ще вършим някаква работа - носим си инструменти и даже съм облякъл стари дрехи и съм си взел работни ръкавици... :kuku: :kuku:

Да, обаче мацката ни чакаше още на първия светофар на Ломско шосе... Нашият само отби в дясно, избута ме от колата и вика: "6 часа след обяд на същото място!", качи я оная и отпрашиха. И аз останах насред София с омазаните дрехи и с 5 лева в джоба... Мотах се насам - натам, изгубих си целия ден съвсем безсмислено, прибрахме се по тъмно и... уж историята приключи? Ама не...

На другия ден пък жена му ме хвана насаме - казвай къде ходихте вчера, какво правихте, какво купувахте и откъде? А аз първо че не мога да лъжа, второ че не знам оня какво е разправял (много е важно да се сверят версиите преди разпита!). Пък и ме беше яд, дето ми загуби цел ден за глупости и викам - нищо не знам, не ме питай, разпраявй се с мъжа си. После се разведоха, ама май не беше заради тая история, а имаше още нещо с някакви имоти, ипотеки и заеми... :dunno: :dunno:


Много е вероятно да си бил поредния прикриващ и жената отдавна да го е усетила ;) Това в случай, че се чувстваш виновен :mhihi: :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: CBR 900RR

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от nCuXoHeBpo3eH » 14 Дек 2018, 10:35

"Жена, дай да не се питаме, че ще почнем да се съмняваме. Ако почнем да се съмняваме, ще почнем да се следим, па ако почнем да се следим - ще се хванем." :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Jordana » 14 Дек 2018, 13:43

Абе друго си е , прибираш се от командировка два дни по рано и до входната врата чифт обувки 46ти размер ....ама не са твойте :mhihi: Кръшкането върви със брака , още от как свят светува . Ония железни гащи за жените що са ги измислили през средните векове ? Не са познавали коприната и ликрата ? :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от Tsureto » 14 Дек 2018, 13:50

Он човекО е казал: "Не може цел живот боб да се яде..." !
Точка по въпроса :lol:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Всичко за "кръшкането"...

Мнение от BMW_POWER » 14 Дек 2018, 14:09

Cvetun написа:Он човекО е казал: "Не може цел живот боб да се яде..." !
Точка по въпроса :lol:


Оркестър свири туш,

ДА ВЛЕЗЕ МИГЛЕНА АНГЕЛОВА :ok:

(имам съмнения как и е ника във форума)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook