Фестивал 2019

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Бургас
Кара: много
Мечтае да кара: винаги

Re: Фестивал 2019

Мнение от Инаф » 05 Апр 2019, 11:04

Задължително Фестът трябва да е нещо по-различно от досегашните събития, това непрестанно въртене на гуми не се нрави на никой, освен пубери и хора живеещи извън градовете. Аз не ходя на Панаира откакто съборът е там, единствено пътувам с колоната и след това накъдето ме отвее вятъра. Без да изключваме Дрифта наистина трябва да се заложи и на Драг и Писта, за да е повече от интересно. Почти всеки иска да покара на писта на събитие от такъв мащаб. А към заелите се с организацията на това събитие дължим голямо уважение и благодарност.

ПС: Надявам се да има и положително развитие на идеята за общ Фест с моторджийските клубове.
E60 ///M5 is the ultimate BMW.

..."The second race saw one of Andy Priaulx’s famous solo escapes from the pole position on the reverse grid."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Фестивал 2019

Мнение от nickem » 05 Апр 2019, 19:27

Добре, аз порових из форума и нещо не мога да намеря инфо из форума, пък във ФБ ивента пълно инфо. :)

Както казаха колегите, беше малко дразнещо да ни надуват главите с реклами и комерс през цялото време, нямам нищо против наличието на спонсори и реклами, но подходът им е страшно неприятен и общо взето с него ще изгонят повече потенциални клиенти, отколкото ще привлекат.

Миналата година поне за мен беше безкрайно топло в Плд на открито, с групичката ми издържахме към 3ч и решихме да бягаме, а в СЗ направо ще умрем...

Аз всъщност съм доста ЗА дрифта, но вместо да го гледам, бих послушал малко теория и бих пробвал. С двама приятели беемвисти си търсим дрифт дей от месеци, но не намирам нещо добро. Ако се организира някаква дрифт академия(миналата година май имаше от Мирафиори?) много бих се изкефил да участвам, дори да е (разбираемо) високата цената за 1/2 или цял ден.

Друго друго - от мързел не съмс е регистрирал в клуба, ма са ше седна да го направя. Ако мога да помогна за организацията с нещо бих с удоволствие, мога да предложа много свободно време и доста опит с планиране и проекти. :)

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Фестивал 2019

Мнение от Atsalov » 05 Апр 2019, 19:38

nickem написа:Друго друго - от мързел не съмс е регистрирал в клуба, ма са ше седна да го направя. Ако мога да помогна за организацията с нещо бих с удоволствие, мога да предложа много свободно време и доста опит с планиране и проекти. :)



Това е много хубаво, имаме нужда от хора, които могат да ни бъдат полезни, но пък като препрочитам предходното се чудя, ако ходим на ръце и направим челна стойка пак няма да може да ти угодим.


Поздрави Красимир Ацалов


БМВ/СЪБОР/2019

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: Фестивал 2019

Мнение от Бибо » 06 Апр 2019, 14:03

Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 20.08.2010
Местоположение: Varna
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 320i Vanos
Мечтае да кара: M6 G-POWER

Re: Фестивал 2019

Мнение от Martoo0oo0o » 07 Апр 2019, 8:19

Айде неостана много ... :clap: :clap: :yes: :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Фестивал 2019

Мнение от BorislavB » 07 Апр 2019, 22:09

Надявам се да се постне инфо относно какво ще се случва първия ден и какво втория както и някаква карта за входове както миналата година.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Кара: Каквото има
Мечтае да кара: Влакчето на метрото

Re: Фестивал 2019

Мнение от nickem » 08 Апр 2019, 9:31

Atsalov написа:Това е много хубаво, имаме нужда от хора, които могат да ни бъдат полезни, но пък като препрочитам предходното се чудя, ако ходим на ръце и направим челна стойка пак няма да може да ти угодим.


Поздрави Красимир Ацалов

Челната стойка и ходенето на ръце мога да си ги направя и сам, пък останалите неща вече бяха споменати от други хора. :) Никое от тези неща не ми попречи да се изкефя миналата година, но пък в крайна сметка каза да не пестим думите. На мен основната ми мотивация за събора е да разходя колата, да се запознаем с колегите(особено с 60-ките), да си разгледаме каляските, да хапна две кюфтенца.

Във всеки случай имате пълното ми уважение за организирането на нещо толкова мащабно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Фестивал 2019

Мнение от ogata » 08 Апр 2019, 14:26

Айде, да идва, да свършва и да се спира с тоя спам вече :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Фестивал 2019

Мнение от TNT » 13 Апр 2019, 16:15

Maruni написа:2/ Малко или много всяка година гледаме едни и същи коли. Да, разбирам че собствениците им ги променят от сезон до сезон, но мисля, че всички сме съгласни, че новите джанти не са съществена промяна във външния вид :lol: Аз искам да видя други коли, различни от предходната година и мисля, че много от феновете биха оценили стъпки в тази посока.

По принцип да, но ще е трудно да стане. Може примерно от предната година "шампионите" да са отделно или нещо такова. По принцип не случайно топ3 всяка година са кажи-речи едни и същи - колите наистина са супер. Ама аз от 2007-ма мисля не съм пропускал събор и наистина са едни и същи. От една страна се радвам, като разпознавам лъскачки, които виждам само на събора :lol: Но и малко разнообразие би било добре. Като цяло изобщо факта, че тази година ще е в Стара Загора, за мен ще е достатъчно разнообразие. Винаги съм искал да пътувам в колоната, макар и после да чета 2 седмици във форума кой селяк каква простотия е правил и колко изнервящо било.

От комерсиална гледна точка може да поканите някой от сайтовете за детайлинг да разпънат сергията, да си вземем малко спрейчета :mhihi:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Фестивал 2019

Мнение от Mollov » 15 Апр 2019, 11:17

TNT написа:От комерсиална гледна точка може да поканите някой от сайтовете за детайлинг да разпънат сергията, да си вземем малко спрейчета :mhihi:


To винаги е имало ;) Поне последните няколко години :)

Колкото за другото - от 2 години насам по обясними причини няма Конкурси. Ако тях споменаваш... но и колите са едни и същи отново по обясними причини - едни и същи хора си поддържат автомобилите толкова добре, като тези автомобили не се продават след 1-2 години, ами се държат и поддържат... затова и виждате толкова много познати коли всяка година.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с Adaptive Drive
Мечтае да кара: F06 с B58

Re: Фестивал 2019

Мнение от 100imenov » 10 Май 2019, 11:54

Програма за събитието очаква ли се или още е рано? :roll: Конкурс ще има, на който трябва да присъстваш и 2та дни, пък човек не знае как да си разпредели времето... :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Фестивал 2019

Мнение от stony1 » 10 Май 2019, 12:45

Atsalov написа:Здравейте приятели, какво очаквате на най-голямото автомобилно събитие в България и бихте ли участвали в организацията му?
Не забравяйте че се ръководим от вашите мнения и критики, така че бъдете активни и не пестете думите ;)
Всяка година взимат участие много нови фенове, искате ли да бъдете едни от нас, очакваме да ни пишете. ;)
Ще добавя НЕОФИЦИАЛНО, че ще е средата на юни в средата на България с много неочаквани атракции от миналото в които ще може да се включат и членовете на клуба.
...не забравяйте да си платите членския внос приятели ;)


Късно се включвам, но поради факта, че от доста време дарапам по въпроса за ясните критерии и методика за оценяване на автомобилите, кандидатсвали за участие в конкурса, свързан с външния вид на автомобилите бих участвал в създаването на един работещ модел, който да не буди двусмислия и сръдни между участницита, както и да дава равен старт на всеки желаещ да участва. Казано накратко - да бих участвал в организацията.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Фестивал 2019

Мнение от BorislavB » 10 Май 2019, 13:57

100imenov написа:Програма за събитието очаква ли се или още е рано? :roll: Конкурс ще има, на който трябва да присъстваш и 2та дни, пък човек не знае как да си разпредели времето... :dunno:


И аз това се питам, но явно е рано още.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Фестивал 2019

Мнение от Mollov » 10 Май 2019, 17:01

stony1 написа:
Късно се включвам, но поради факта, че от доста време дарапам по въпроса за ясните критерии и методика за оценяване на автомобилите, кандидатсвали за участие в конкурса, свързан с външния вид на автомобилите бих участвал в създаването на един работещ модел, който да не буди двусмислия и сръдни между участницита, както и да дава равен старт на всеки желаещ да участва. Казано накратко - да бих участвал в организацията.



А, виж, значи можело и човешки да се подходи към нещата.... брех....

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Фестивал 2019

Мнение от Atsalov » 10 Май 2019, 17:16

stony1 написа:
Atsalov написа:Здравейте приятели, какво очаквате на най-голямото автомобилно събитие в България и бихте ли участвали в организацията му?
Не забравяйте че се ръководим от вашите мнения и критики, така че бъдете активни и не пестете думите ;)
Всяка година взимат участие много нови фенове, искате ли да бъдете едни от нас, очакваме да ни пишете. ;)
Ще добавя НЕОФИЦИАЛНО, че ще е средата на юни в средата на България с много неочаквани атракции от миналото в които ще може да се включат и членовете на клуба.
...не забравяйте да си платите членския внос приятели ;)


Късно се включвам, но поради факта, че от доста време дарапам по въпроса за ясните критерии и методика за оценяване на автомобилите, кандидатсвали за участие в конкурса, свързан с външния вид на автомобилите бих участвал в създаването на един работещ модел, който да не буди двусмислия и сръдни между участницита, както и да дава равен старт на всеки желаещ да участва. Казано накратко - да бих участвал в организацията.





Браво :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook