... как ви мина работния ден?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от DiMIcha84 » 28 Мар 2019, 12:38

Borymeckata написа:
Вуйчо написа:Какво ще кажете за секс на работното място? Някой да се похвали? :mhihi:


Остави секса, вие за пиенето кажете... Ако дойде някой да ми отвори хладилника във фургона - ще се гръмне направо... :bchug: :bchug: :bchug:


Строителството и пиенето вървят ръка за ръка. И аз съм технически ръководител и знам как е. :mhihi: :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 28 Мар 2019, 12:50

Така си е, ще викнеш някой от надзора да ти подпише акт - с минерална вода ли ще го черпиш човека?

Няма да се излагаме... :bchug: :bchug:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от steeN » 28 Мар 2019, 13:04

Тва с пиенето на работното място аз не го разбирам... може от друга школа да съм, но за мен тва си е на една крачка от алкохолизъм. "Е какво сега една бира на обяд"


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 28 Мар 2019, 13:33

Всъщност, аз почти не лизвам алкохол, у дома - изобщо. Но на работа ме кефи да държа пиене, щото е забранено... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от madafaka_donkele » 28 Мар 2019, 15:43

steeN написа:Тва с пиенето на работното място аз не го разбирам... може от друга школа да съм, но за мен тва си е на една крачка от алкохолизъм. "Е какво сега една бира на обяд"


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Бира пак добре, на една от предишните ми работи един зевзек удряше по 100 уиски на обяд...почти всеки ден :mhihi: На сегашната ми аз съм макло като монах, всички на масата опъват по 1 бира без значение зима или лято, топло или студено :mhihi: Пиянките в строителството спокойно могат да се конкурират с пиянките в ИТ :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от deyan-enchev » 28 Мар 2019, 15:50

Вуйчо написа:Какво ще кажете за секс на работното място? Някой да се похвали? :mhihi:


Случвало се е, я в подземния паркинг, я в конферентна стая ... така съм чувал де.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Bogat-Beden » 28 Мар 2019, 16:07

пиввал съм един-дваж , както се досещате сигурно - не дойде края на света от това.. :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от ildivvy » 28 Мар 2019, 18:51

Едно време,преди 15г,като започвах работа в завода,в хладилника в работилницата имаше сумарно повече алкохол,отколкото вода.Говоря за количества,измерени в литри... Тогава си мислех,че това е нормално и в реда на нещата по производствените предприятия :mhihi: :mhihi: Сега е по-различно вече...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Don_Diego » 28 Мар 2019, 19:02

:angel: :angel: :angel:

В хладилника има още поне 10 бири :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

властелинът на гумите
властелинът на гумите
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 20.08.2002
Местоположение: sofia

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от danini » 28 Мар 2019, 20:56

А аз си мислех, че гайкаджиите сме най-големите пияници на работното място :smoke:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от drifty » 28 Мар 2019, 21:27

При нас бирата е дежурна в хладилника и стаята за почивка :D Ама не са се засилили много да пият, а аз винаги ходя с колата на работа, та нямам избор.

Сега чакам фирмените масажи, уж щели да ги пускат от тая седмица, ама е почти петък а нищо не се чува. А тъкмо взех решение да се махам от тая компания и почнаха да пускат такива екстри :D.

Иначе днес наблюдавах монитора и проверявах файлове на колеги и трих излишни - скучна работа. Добре, че са почивките, да разцъкам тенисче с някой колега/колежка, че иначе умирам от скука.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от enigma » 29 Мар 2019, 5:39

Поглеждам случайно форума сутринта да видя вече маниаците дали са изкарали м5-ците като се е поразтопил снега и като виждам темичката,
викам малко да хроникирам работния ден.
Седя си аз в офиса на 7мия етаж, радвам се на хубавата зеленина преди всичко да е пожълтяло към началото на лятото.


Радвам се на новите маси, по които може да се драска с маркер - "празни маси - празни мозъци"



.........................
Последна промяна enigma на 04 Сеп 2021, 0:47, променена общо 1 път
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от enigma » 29 Мар 2019, 5:42

Имам работна среща с най-важните си съветници, бистрим разни стратегии. В моя календар никой не може да слага срещи,
обикновено правя 1-2 срещи сутринта до 10-11 и след това е абсурд. Моето мнение е, че качествения мениджмънт на високо ниво
означава да се вземат малко количество важни решения, което означава, че не мога да си обременявам мозъка с информация от
целодневни срещи.


Гледам финансовите резултати на швейцарското клонче на фирмичката в някакъв период от последните години.
Не е зле, 5млрд франка продажби за 2017.
Последна промяна enigma на 04 Сеп 2021, 0:47, променена общо 15 пъти
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от enigma » 29 Мар 2019, 5:44

От 11 до 17 часа както обикновено работя от близо с някой от инжерните екипи по новите продукти. Тук няма да хроникирам, щото е строго секретно.
Не си падам по микромениджънт-а и не им се меся много, но все пак това за мен е най-интересната работа и това ни генерира приходите в крайна сметка.

Следобед мога да си позволя малко желато и еспресо и се прибирам.

Днес пропускам 5к кросчето, че нещо много вали и не ми се гази по калните пътеки.

И имам малко време да отида малко в библиотеката си, да пусна 2-3 мнения във форума (и се забавлявам как гугъл ми предлага 150 начина да служа) и да прекарам вечерта с някоя приятна книга.
Последна промяна enigma на 04 Сеп 2021, 0:46, променена общо 1 път
enigma
ያለ እኩል

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от magareto_yori » 29 Мар 2019, 7:08

Аз съм в бащинство в момента, та работата се състои в това да си гледам децата. Ставане в 5.30.Кафе,малко на компа да прегледам кво се случва из БГ,фейсбук и форума :mhihi: Жената става към 6.30 и почваме да правим закуска. До към 7.30 всички деца са будни.Обстановката е...ревове,викове и бой :mhihi: В 8.15 вече нямам търпение две от чаветата да тръгнат за училище,третото сменя 2-3 рокли докато се хареса и е готово за детска градина :D Изпращам ги тех заедно с жената и оставам с номер 4 да се гледаме :mrgreen: Ако майка ми е дошла на гости я оставям да се оправя с малката ,а аз правя нещо по къщата или в гаража. Днес продължавам с е21та 8) до към 16.00.След това съм пак с децата,разкарвам ги по тренировки,преготвям вечеря с жената,пия вино и до към 21.00 гледам вкъщи да е отихнало. Ако не съм каталясал гледам филм и чопля семки или чета книга до към 22
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook