... как ви мина работния ден?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Venelin1111 » 29 Мар 2019, 7:16

Супер си човек , как се оправяш бре? Възхищавам ти се... Кога имаш време за всичко?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от kikko » 29 Мар 2019, 7:53

magareto_yori написа:Аз съм в бащинство в момента, та работата се състои в това да си гледам децата. Ставане в 5.30.Кафе,малко на компа да прегледам кво се случва из БГ,фейсбук и форума :mhihi: Жената става към 6.30 и почваме да правим закуска. До към 7.30 всички деца са будни.Обстановката е...ревове,викове и бой :mhihi: В 8.15 вече нямам търпение две от чаветата да тръгнат за училище,третото сменя 2-3 рокли докато се хареса и е готово за детска градина :D Изпращам ги тех заедно с жената и оставам с номер 4 да се гледаме :mrgreen: Ако майка ми е дошла на гости я оставям да се оправя с малката ,а аз правя нещо по къщата или в гаража. Днес продължавам с е21та 8) до към 16.00.След това съм пак с децата,разкарвам ги по тренировки,преготвям вечеря с жената,пия вино и до към 21.00 гледам вкъщи да е отихнало. Ако не съм каталясал гледам филм и чопля семки или чета книга до към 22


Четири деца-браво. :bowdown:
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 29 Мар 2019, 8:37

И ретро - BMW, което като грижи се равнява на поне още 2... Респект!
:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Вуйчо » 29 Мар 2019, 9:52

а
Последна промяна Вуйчо на 31 Май 2020, 11:33, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 29 Мар 2019, 10:09

Вуйчо написа:
Venelin1111 написа:Супер си човек , как се оправяш бре? Възхищавам ти се... Кога имаш време за всичко?


Е за какво "всичко" има време? Не виждаш ли, че няма време да си оправи жената. А за любовница хептем.


Абе човекът има 4 хлапета - не го мислете... :wave: :wave:
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от madafaka_donkele » 29 Мар 2019, 10:36

Вуйчо написа:
Venelin1111 написа:Супер си човек , как се оправяш бре? Възхищавам ти се... Кога имаш време за всичко?


Е за какво "всичко" има време? Не виждаш ли, че няма време да си оправи жената. А за любовница хептем.


Изображение

magareto_yori написа:Аз съм в бащинство в момента, та работата се състои в това да си гледам децата. Ставане в 5.30.Кафе,малко на компа да прегледам кво се случва из БГ,фейсбук и форума :mhihi: Жената става към 6.30 и почваме да правим закуска. До към 7.30 всички деца са будни.Обстановката е...ревове,викове и бой :mhihi: В 8.15 вече нямам търпение две от чаветата да тръгнат за училище,третото сменя 2-3 рокли докато се хареса и е готово за детска градина :D Изпращам ги тех заедно с жената и оставам с номер 4 да се гледаме :mrgreen: Ако майка ми е дошла на гости я оставям да се оправя с малката ,а аз правя нещо по къщата или в гаража. Днес продължавам с е21та 8) до към 16.00.След това съм пак с децата,разкарвам ги по тренировки,преготвям вечеря с жената,пия вино и до към 21.00 гледам вкъщи да е отихнало. Ако не съм каталясал гледам филм и чопля семки или чета книга до към 22


Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 29 Мар 2019, 13:02

Хора, аз викам... да се ориентираме към приключване... петък е все пак... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от drifty » 29 Мар 2019, 14:24

Добра идея даваш :д Мисля, че шефовете няма да одобрят молбата ми да си тръгна малко по-рано днес (само 4 часа са, но..) :Д
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Jordana » 29 Мар 2019, 14:29

Който работи в петък му умира шефа ....народно суеверие :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Superexstatic » 29 Мар 2019, 18:37

Енигма, какъв е тоя офтопик, баце? Дай някоя нова история с ламботата :ok:
Последна промяна Superexstatic на 29 Мар 2019, 21:42, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от steeN » 29 Мар 2019, 18:58

Тия снимки са притеснително детайлни :) Не е в негов стил...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: По света и у нас
Кара: Купе с 2 врати
Мечтае да кара: Купе с 4 врати
Детайли за колата: Седем напред, две назад

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от ARR_ » 30 Мар 2019, 4:53

10ам- Влизам в офиса и си правя кафе
10:30ам - Преглеждам Амазона - един А-З клейм и някво продуктово ревю оставено като феедбек. "Лекувам" ги набързо - бабите от Флорида и индийския съпорт просто не са ми в категорията. Чувствам се като супер герой от свръх раса, Безосе срещу мен да тичаш не можеш да ме стигнеш лек.
10:45ам - Правя си чай
11:15ам - С отговорника склад гледаме цените на имоти в нашия район, после и в съседния, после и в близкия щат...коментираме...съсипаха я тая държава
12:00 Преглеждам ревютата, горд съм като баща на абитуриент. Само едно лошо - издирих кой е, имам адреса видях къщата в мапс-а. Записвам в to-do list-a какво отмащение да измисля.
1:00пм - Гладен съм. Днеска е Петък ще се тренират крака, следователно трябва нещо с качествен протеин и комплексни въглехидрати.
1:15пм - Взех си 15 инчово бурито и диетична кола. Не бях предполагал че мога да изям 1% от собственото си тегло, но за сметка на това разбирам защо мексиканците са една от най-затлъстелите нации.
2:15пм - Прибирам се от обяд в офиса. Колежката е на телефона с клиент и ме гледа сякаш е нещо за което аз съм отговорен. Обърнах се и тръгнах назад, но шефа изскочи изодзадзе като преградителен отряд на Червената армия. Нямаше измъкване трябваше да се намеся. Човечеца не можеше да си влезне профила на сайта. Смених му ръчно паролата, съжалих го и на мен ми се случва особено като съм пиян.
2:30пм - Колежката е направила Cheesecake, май ще оставя краката за утре.
3:00пм - Колежката пак е на телефона с клиент, пак гледа мен. Досадника пита що поръчката му още не е пратена, след като проверила се оказало че я има в сайта, но не и в шипинг програмата. Проверявам и аз, вярно е, няма я...заедно с още 40 поръчки...отговорника склад псува.
3:15пм - Правя чай.
3:45пм - Оправих проблема с поръчките и пратих заплашителен email на уеб разработчика да не пипа нищо без мое знание.
4:00пм - Маркетинг стажанчето е донесъл Nintendo Switch. Разкачих най-големия монитор и заедно със станжанчето, колежката и отговорника склад направихме турнир по Mario Kart. Шефа дойде и пита кво правим, ама едно такова все едно "що не работите". Питах го кога ще донесе телевизора дето е обещал...утиде си в офиса.
5:00пм - Останах последен на турнира, личи си кой е играл с лагерна количка и кой с джойстик като малък. Гадни милениълс.
5:30пм - Уеб разработчика (работи от вкъщи) ми праща email че няма да чака цял ден мен за да настроиме планираната нова функционалност на уебсайта. Как може такова несериозно отношение към работния процес незнам, заради хора като него фирмата е на това дереже.
5:35пм - Ако иска, и сам мога да свърша работата, има цели 25 минути до края на работния ден, кво може да се обърка.
5:45пм - Гадост, Login страницата показва грешка 404, май пак ще се остава извънредно в Петък.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от magareto_yori » 30 Мар 2019, 7:26

Borymeckata написа:И ретро - BMW, което като грижи се равнява на поне още 2... Респект!
:bowdown: :bowdown: :bowdown:


Добре,че са децата,че иначе жената да ми беше събрала багажа отдавна. Цялата къща е зарината с вечни проекти :mhihi: Ама слабост са ми :dummy:
И много хора ни питат как се справяме и честно казано и аз се чудя. Сега като съм по цял ден с децата мога съвсем сериозно да заявя,че е по трудоемко и уморително от работата ми,която е често тежка физическа.
Като гледам интереса ,който предизвиках може да си пусна отделна тема :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Benord » 31 Мар 2019, 0:00

Записвам се още отсега в темата ти.Вярно и аз спах с мисълта ,за това как ти устисква времето и задника за толкова народ.Евала,както се казва, ама наистина тези неща са за споделяне,защото жените нещо се разлигавиха и като родят едно и се отказват за повече.Много съм вътре по темата,защото загубих завинаги щастието и възможноста да видя очите на дъщеря си от … женски акъл и нагласи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от DLVasilev » 31 Мар 2019, 0:06

Човек има ли желание намира време за всичко.
Изображение
ATR-42/72

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook