"Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 25.04.2017
Местоположение: in the car
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 2000cc. 143hp. DOUBLE VANOS
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: BMW E46 2000cc. 143hp. VALVETRONNIC DOUBLE VANOS

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от onewg » 22 Апр 2019, 8:00

Там стоя една вечер колата, от обяд до другият ден до обяд.. знам защото аз го карах с колата моята да я остави и после да я вземе около....:D

О да, забравих да кажа, на стъклото имаше друг захват за огледалото, казах му там на лепящият че стойката за монтиране няма да стане на това огледало, той се разбесня да не сме го учили как да си върши работата, такива били стъклата, нашето не боло оригинално, и да сме търсили в моргата оригинално огледало..

В последствие се оказа че огледалото си е оригинално :banghead:

Някакви пълни тъпаци са.. ние ходихме там понеже каското ни пратиха, имаме пълно каско, най евтиният джам сложиха.. :lol: :lol: вече нито каско нито кобра, бил съм им камшика на тея калъфи!!!!!
:driving:
Изображение
Тиез коне искат да ядат.... :bowdown: :conf: :driving:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 862
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: BMW e39, VW Golf, Audi
Мечтае да кара: Е60 М5

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от dokie » 27 Юни 2019, 22:46

За да не копирам цялото свое мнение тук ще си позволя да пусна линк към темата, където писах...

viewtopic.php?f=35&t=435121&p=4466216#p4466216

В Младост не съм ходил, но от Кобра в жк. Илинден определено съм доволен... и все пак има значение кой точно от майсторите ще ти прави колата...

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 6.04.2021

Re:

Мнение от Gergana Nikolova » 08 Апр 2021, 21:02

Здравейте!
За жалост и моя опит в сервиз на sps се оказа горчив. Дълго време карах със счупено предно стъкло, докато избера сервиз, различен от Кобра, в който да го сменят. Най-накрая избрах. Бях чела по форумите, че в сервизите за смяна на стъкла държат, ако е студено времето, колата да пренощува в сервиза, за да се адаптира добре стъклото. Никак не ми се искаше да си оставям колата в сервиза, всички знаем, защо.
Отидох вчера сутринта в 8.30 да оставя колата. Направи се обстоен оглед от техен представител. Провериха работата на сензора за дъжд, преди смяна на стъклото. Видя се, че няма проблем. Сензорът и чистачките работеха перфектно.
Попитах, дали може да си взема колата вечерта. Беше ми обяснено, че не може, защото времето е студено и колата трябва да пренощува вътре в сервиза, където се поддържат 15°. Ако ми дадат колата по-рано, не поемат гаранция за ремонта. Примирих се и оставих колата.
Днес сутринта в 8.15 отидох в сервиза, който още не беше отворил. Колата ми беше отвън - на паркинга пред сервиза, цялата покрита с лед! Когато дойдоха работещите в сервиза, ги попитах, защо колата ми е отвън, а не вътре, както са ми казали. Троснато ми обясниха, че това не било важно, ледът щял да се изчисти. Нямало проблем. Те държали колата вътре, само по време на монтажа. После изкарвали колите навън, защото не можели да съберат всички коли вътре. Когато отвориха вратите на сервиза, вътре нямаше коли...
Искаха да платя набързо и да ме изпратят да си тръгвам. Нямало нужда да тестваме сензора, защото нямало нужда. След като колата се размрази, настоях да тестваме сензора за дъжд. В присъствието на човека, който предния ден прие колата, поляхме стъклото. Оказа се, че двете чистачки се закачат една за друга. Върнахме обратно колата пред вратите на сервиза. Поляхме отново и пуснахме чистачките да работят на бързи обороти. Двете чистачки се закачиха една за друга, отлепиха се от стъклото, рамената им се изкривиха, едната чистачка се счупи и излетя на тавана на колата. След едночасово суетене се оказа, че рамената, които държат чистачките са разменени. Попитах ги, дали имат камери вътре в сервиза, за да видят, как са били чистачките, преди смяната на стъклото. Отговориха ми, че нямат камери вътре. Чудесно!
Едвам се съгласиха да разменят рамената. Сложиха ми нови чистачки. Опитаха се да хвърлят безпочвени обвинения, че вината е в мен, едва ли не така съм си купила колата. Най-вероятно така съм я била карала в продължение на три години, без да разбера. Само дето не казаха, че аз съм си самомонтирала стъклото!
Веднага след случката, закарах колата в сервиз, където потвърдиха, че рамената, държащи чистачките са били разменени.
За щастие имам свидетел, аудио и видеозапис на целия кошмар. Надявам се поне монтажът да е направен, както трябва и да не се налага да се виждам повече с тези хора!

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook