Къде бихте живяли?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

?

с 5000 лв заплата в София
68
52%
с 2000 лв заплата във Видин/Русе
8
6%
с 3000 лв заплата в Пловдив/Варна
56
42%
 
Общо гласове : 132
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от Exclusive89 » 23 Окт 2022, 21:37

https://www.olx.bg/d/ad/moderna-kaschic ... 8nwkO.html https://www.youtube.com/watch?v=dWhZaBTgyM0 Преди година-две всичките тези къщи и парцели продаваше ///Mavrenata, голям БМВ ентусиаст, но всичко замина като топъл хляб

https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-partse ... 8zxFy.html

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5 ... 7592743201

https://www.olx.bg/d/ad/prodavam-partse ... 8Vlai.html

https://www.alo.bg/8351532#highlight=%D ... 0%B5%D0%BD

Кв. Горни Воден е много приятно местенце за живеене, на няколко км от Асеновград и на 15км от Пловдив :) Може да погледнеш и др парцели/къщи.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от zAcK » 02 Яну 2023, 18:31

Да попитам, в тая Втора вилна зона на Храбрино става ли за целогодишно живеене? :bchug:
Селото е хубаво, ама тази вилна зона представа си нямам какво се случва в нея, особено зимата? :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от carmanf1 » 03 Яну 2023, 10:46

Супер е там. И 1-ва и 2-ра са си супер. 1ва е от ляво на реката като се качваш нагоре, 2ра е отдясно.

На 15-тина мин е от околовръстното на Пловдив и пътя си е ОК.

Много хора казват, много "чорбаджийски" къщи там.

Има канализация, но не е стигнала на всякъде.

И то ква зима, я има седмица със сняг, я няма изобщо.

Глядай конкретния парцел, гледай съседите и решаваш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от DigitalExile » 03 Яну 2023, 11:05

Съседите няма кво да им гледаш, само да не са от боята, иначе могат много милички да ти се сторят и като заживееш там нищо общо да няма.

Тая втората обява горе къде е в полето без да се види регулацията няма шанс да се купи. Като нищо може да се окаче,че голяма част от парцела трябва да се дари на общината поради една или друга причина.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от steeN » 03 Яну 2023, 11:18

Може да се направят разни изводи по двора и т.н.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от ildivvy » 03 Яну 2023, 12:19

Ако не се лъжа в с.Храбрино няма от 'братята'... Братовчедка ми имаха къща там (с ресторант/заведение), но в самото село.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от carmanf1 » 03 Яну 2023, 13:59

И аз така мисля, няма лилави негри в Храбрино, поне аз не съм чул, нито видял.

И нещо, което пропуснах - в селата по родопската яка, винаги се намира някой добронамерен съсед/съселянин, който да извади трактора или квото има там (камион с пригодено гребло) и да разчисти снега по улицата (ако изобщо има вече голям сняг).

Само срещу добра съседска дума или пък ракийка почерпка. :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от TNT » 03 Яну 2023, 14:30

В Храбрино зимата няма ли малко повече снежец ? В Гълъбово колкото пъти съм минавал зимата, толкова пъти е имало яко сняг.
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от carmanf1 » 04 Яну 2023, 20:06

Няма сняг. И да има е малко. това е вече 6-7-8г. може би без сняг.

Когато имаше, чистят основния път редовно, а малките улички, винаги има съседи да помогнат с трактори.

Една колежка се изнесе в Белащица, ама на най-високото горе преди 7-8г. Заваля яко сняг тогава.
Тя беше дошла в офиса в Пловдив сутринта преди мен.

А аз съм уж в града :D Говорихме си с нея и тя ми обясни как чистят всички основни пътни артерии до Пловдив през нощта.

После Бай “забравих името на човека”, запалил трактора рано-рано сутринта и разчистил камара малки улички в Белащица.

И така :ok:

И в крайна сметка, ако има сняг в региона, той е не повече от 1-2 седмици макс.

ПС. Мислете много добре колеги, когато купувате нещо.

Аз до скоро съжалявах дълбоко, че преди 6-7г не купих една прекрасна къща в родопската яка. Изпревариха ме, други хора я купиха докато се “накумя”.
Чисто нова, прекрасна, с асфалтов път до там, с гаражи, с лятна кухня на двора, страхотни градини в двора и от горе на всичкото в/до гората и планината.

Само че сега, от няколко месеца на сам, съм много щастлив, че не съм я купил и че така е трябвало да стане :mrgreen:

Мислете, какво и кога го правите :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от ivanski_2 » 05 Яну 2023, 7:29

carmanf1 написа:Няма сняг. И да има е малко. това е вече 6-7-8г. може би без сняг.

Когато имаше, чистят основния път редовно, а малките улички, винаги има съседи да помогнат с трактори.

Една колежка се изнесе в Белащица, ама на най-високото горе преди 7-8г. Заваля яко сняг тогава.
Тя беше дошла в офиса в Пловдив сутринта преди мен.

А аз съм уж в града :D Говорихме си с нея и тя ми обясни как чистят всички основни пътни артерии до Пловдив през нощта.

После Бай “забравих името на човека”, запалил трактора рано-рано сутринта и разчистил камара малки улички в Белащица.

И така :ok:

И в крайна сметка, ако има сняг в региона, той е не повече от 1-2 седмици макс.

ПС. Мислете много добре колеги, когато купувате нещо.

Аз до скоро съжалявах дълбоко, че преди 6-7г не купих една прекрасна къща в родопската яка. Изпревариха ме, други хора я купиха докато се “накумя”.
Чисто нова, прекрасна, с асфалтов път до там, с гаражи, с лятна кухня на двора, страхотни градини в двора и от горе на всичкото в/до гората и планината.

Само че сега, от няколко месеца на сам, съм много щастлив, че не съм я купил и че така е трябвало да стане :mrgreen:

Мислете, какво и кога го правите :ok:


А защо какво се промени че сега се радваш ? :dunno:

Аз колкото и да не ми се иска да е така съжалявам че не купих 3 неща
1 гараж- тук ме изпревариха(бях в чужбина, разбиха ми колата тук и като се върнах изобщо не ми беше до това, после стана късно)
2 етаж от къща в Горубляне с 2 къщи на двора, след огледа 3 дни се пазарихме с човека , бях на море , лежа си на плажа и решавам взимам я, звъня му и викам взимам я давай да дойда до София да ти давам стоп капаро и да оправяме документите парите са готови, той : Отказах се да продавам :wave: :mhihi:
3 една земя която исках да правя паркинг в Пловдив, главният архитект ми каза че мога да направя 40 процента от местата които исках, е вчера проверих продадена е земята и честно да си призная и за 3 -те места си ме е яд че не съм ги взел, та ми е много интересно ти по какви съображения се радваш ?
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от Jordana » 05 Яну 2023, 7:52

Сигурно къщата е изгоряла в горски пожар или е съборена от придошла река , за какво друго да се радва ? :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от TNT » 05 Яну 2023, 9:22

Човека писа в друга тема, че се развежда - сега щеше да виси с ипотека за къща и да делят. Аз на това залагам :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от carmanf1 » 06 Яну 2023, 21:46

Къщата щях да я платя сам, директно от моята лична банкова сметка. Без никакви кредити.

Но, това щеше да е по време на брак.

Никога не съм ги мислил тези неща преди, на ум не ми е идвало даже.
Давах всичко за семейството безрезервно.

Но идват и други моменти, в които разбираш, някои други неща :ok:

Ако я бях купил тогава, без значение, че щеше да е от моята лична банкова сметка, сега трябваше да се махна от там с 300.

Такъв е закона :smoke:

Внимавайте колеги, дори и да не е по време на брак, ако е семейно жилище с деца, бащата изхвърча с 300, без значение колко и кога е дал :mrgreen:

Вероятно аз ще изхвърча скоро за 12 месеца от къщата, в която живеем сега, пак щото такъв е закона - бащата изхвърча :lol: Но с къщата, в която живеем сега, нещата са по-различни и затова са само 12 месеца :lol:

Знам, всички си мислят, моята жена не е такава, на мен няма да се случи. И аз така съм си мислил :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от madafaka_donkele » 29 Мар 2023, 10:07

Верно ли в бургаско има толкова много мангасари? Рудник, каблешково, айтос, всичко било от боята? Някой в бургаско да сподели кои места в района са с преобладаващо ромско население? Само по селата ли е леш или и в по-големите места, като созопол, несебър, поморие е същата шитня?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от vlad0 » 29 Мар 2023, 10:21

carmanf1 написа:
Внимавайте колеги, дори и да не е по време на брак, ако е семейно жилище с деца, бащата изхвърча с 300, без значение колко и кога е дал :mrgreen:

Вероятно аз ще изхвърча скоро за 12 месеца от къщата, в която живеем сега, пак щото такъв е закона - бащата изхвърча :lol: Но с къщата, в която живеем сега, нещата са по-различни и затова са само 12 месеца :lol:


Какво е направено по различен начин, за да трябва да изхвърчиш "само" за 12 месеца?

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: carmanf1

Последни теми
Facebook