Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alekangg » 22 Фев 2021, 13:40

Страшно много чужденци се се ваксинирали последните 2 дни в София, дори такива без постоянна адресна регистрация Бг.
Групите им изригнаха вчера и всеки втори е боцнат

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Фев 2021, 19:29

От СЗО днес казали, че очакват пандемията да приключи през 2022-ра, но...не знаели как реално ще се развие пандемията и болестта. Как очакваш нещо да приключи, а същевременно признаваш, че не знаеш как ще се развие? :shock: На мен ми прилича, че са искали да кажат как се надяват да приключи тогава, ама един Бог знае.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 10 Мар 2021, 19:41

steeN написа:
Jordana написа: След 5 дена пак всичко ще е затворено .


Кое "всичко" е било затворено, че пак да е затворено :mhihi: :mhihi: :mhihi: след 5 дена :mhihi: :mhihi: :mhihi:

5 дена минаха , мисля че познах резултата от мача . Давам уроци за успешна работа с кристално кълбо :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 10 Мар 2021, 20:42

Кое е това всичко, г-н инструктора :mhihi: Изобщо излизаш ли от вас? Познал си по-зле и от счупен часовник.
Най-интересното е, че ти си един от най-големите алармисти от самото начало на темата. Не се спря.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от dankata » 10 Мар 2021, 21:49

Айде моля да направим една среща някъде. Може на Екото като едно време, и да ви видя на живо двамата горе (Йордан и стоманения)
От мен са бирите и какиното тане.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от alx » 10 Мар 2021, 23:15

dankata написа:Айде моля да направим една среща някъде. Може на Екото като едно време, и да ви видя на живо двамата горе (Йордан и стоманения)
От мен са бирите и какиното тане.


трябваше да ходя да погледна какво е каки но тане :) и аз научих нещо :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ivoaudi » 11 Мар 2021, 1:49

ognian2002 написа:Привет, колеги
Ще се включа във беседата , без да съм чел всички мнения от 1-ва до 452-ра страница , преди два дена попаднах на темата. От ковид ограниченията пострадахме аз и моето семейство миналия юли, когато се случи така , че почина тъста ми . Успяхме да намерим полет за България от Лондон на същия ден , за да пристигнем навреме за погребението . На погребението, обаче, не можахме да отидем , заради шибаната карантина , въпреки че поискахме разрешение от полицията, но ни отказаха. От тогава съм бесен и не съм спирал да мразя тази отвратителна ковид пропаганда. :bang:
Как не им омръзна от януари до сега нон- стоп едно и също - заразени, умрели, заразени, умрели, ограничения, ваксини и нищо друго. Нито дума за тези нищо и никакви 99.5% прекарали вируса и оцеляли, болшинството без особени проблеми, за да се обнадежди малко този народ , нито дума за това, как да се живее, спортува, какво да се яде, за да се подсили имунната система, отново за да се обнадежди народа и нито дума не се дава на стотиците учени , лекари, професори , журналисти и общественици , които изразяват напълно основателни съмнения и напълно аргументирани критики, за да се замислим всички..Защото целта , очевидно не е надеждата, а Страх. И всичко върви по план. На тази огромна пропаганда и самия Гьобелс би се възхитил.
Не съм конспиратор, не вярвам в нано чипове и роботчета, нито в странните следи в небето, но съм убеден , че нещо в цялата тази работа е гнило и се надявам истината да излезе наяве.
Извинявам се, че така нахлух в темата .
Поздравявам всички колеги


Останало е назад, а така добре го е казал колегата. Който не е съгласен, нищо, какво толкова..
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 11 Мар 2021, 9:39

ivoaudi написа:
ognian2002 написа:Привет, колеги
Ще се включа във беседата , без да съм чел всички мнения от 1-ва до 452-ра страница , преди два дена попаднах на темата. От ковид ограниченията пострадахме аз и моето семейство миналия юли, когато се случи така , че почина тъста ми . Успяхме да намерим полет за България от Лондон на същия ден , за да пристигнем навреме за погребението . На погребението, обаче, не можахме да отидем , заради шибаната карантина , въпреки че поискахме разрешение от полицията, но ни отказаха. От тогава съм бесен и не съм спирал да мразя тази отвратителна ковид пропаганда. :bang:
Как не им омръзна от януари до сега нон- стоп едно и също - заразени, умрели, заразени, умрели, ограничения, ваксини и нищо друго. Нито дума за тези нищо и никакви 99.5% прекарали вируса и оцеляли, болшинството без особени проблеми, за да се обнадежди малко този народ , нито дума за това, как да се живее, спортува, какво да се яде, за да се подсили имунната система, отново за да се обнадежди народа и нито дума не се дава на стотиците учени , лекари, професори , журналисти и общественици , които изразяват напълно основателни съмнения и напълно аргументирани критики, за да се замислим всички..Защото целта , очевидно не е надеждата, а Страх. И всичко върви по план. На тази огромна пропаганда и самия Гьобелс би се възхитил.
Не съм конспиратор, не вярвам в нано чипове и роботчета, нито в странните следи в небето, но съм убеден , че нещо в цялата тази работа е гнило и се надявам истината да излезе наяве.
Извинявам се, че така нахлух в темата .
Поздравявам всички колеги


Останало е назад, а така добре го е казал колегата. Който не е съгласен, нищо, какво толкова..


Добре го е написал. Последните години като влезна в магазина и не зная какво да купя.
Стоя и гледам - отрова, отрова, отрова, уж става, отрова, отрова, турски домати, отрова, отрова и т.н.
И какво да си купи човек - по-малкото зло. Да не говорим, че затварянията на фитнеси, паркове и т.н.,
вместо да помагат, вероятно навредиха на супер много хора. И така. Има нещо гнило с ковида.
Но не само с ковида. Не може да няма никакъв контрол над това какво ни продават за храна!
Не може никой да не забелязва, че хората живеят психически и физически зле. Напротив.

Не може да сме 2021 година и да говорим за прогрес. Такова нещо няма. Има да спечелим едни пари с цената на всичко и нищо друго :no:
И тук-таме някой ентусиаст... :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sobiss » 11 Мар 2021, 9:51

Не знам кога ще свърши тая история с ковида, но когато и да свърши трябва ударно да се откриват нови психиатрии...защото голям процент от народа мръдна, и то сериозно. В началото си мислих че си въобразявам, но тезата ми я потвърди и един познат доктор психиатър. Този целият страх, и повтарянето всеки ден на едни числа до безкрай разказаха играта на много народ.

Gesendet von meinem Mi A3 mit Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 11 Мар 2021, 10:01

sobiss написа:Не знам кога ще свърши тая история с ковида, но когато и да свърши трябва ударно да се откриват нови психиатрии...защото голям процент от народа мръдна, и то сериозно. В началото си мислих че си въобразявам, но тезата ми я потвърди и един познат доктор психиатър. Този целият страх, и повтарянето всеки ден на едни числа до безкрай разказаха играта на много народ.

Gesendet von meinem Mi A3 mit Tapatalk

Една част ги подлудиха, а друга отегчиха. Аз примерно чувствам апатия вече като чуя ковид и затваряне. Вече дори не подскачам за гражданските си права... Явно това е била една от целите. Всеки се пречупва в някакъв момент.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от hell's angel » 11 Мар 2021, 13:22

Има един лаф - нЕкой от американците го беше казал, ама ще перифразирам, че не ми се рови - Който се отказва от свободата заради сигурност, накрая губи и двете ...
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 11 Мар 2021, 13:26

alx написа:
dankata написа:Айде моля да направим една среща някъде. Може на Екото като едно време, и да ви видя на живо двамата горе (Йордан и стоманения)
От мен са бирите и какиното тане.


трябваше да ходя да погледна какво е каки но тане :) и аз научих нещо :ok:

Мисля че това ще се превърне в Българския случай - Навални ако се осъществи . С тоя новичок дето се кани да ни отрови колангата , е чист опит за убийство ... :mhihi:
Аки от тане
..Марка оризови ядки.
Съдържат E621 и E631, които са много опасни за малки деца и са забранени за използване в детски храни...
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ognian2002 » 14 Мар 2021, 12:58

Привет, колеги
Гледам по-назад в темата как се обсъждат ваксините , все едно са някакви нови модели смартфони пуснати на промоция. Само, че едно е да ти се счупи новия смартфон, а друго е да ти се счупи здравето , както се е случило на някои хора в Австрия и Финландия след ваксинация с Астра-зенека. И за да се принуди пропагандната ковид- машина да признае и оповести тези случаи, то със сигурност те не са малко.
Научих се през годините да вярвам на това , което ми се поднася от екрана по особен начин. Ако хулят,обиждат и компрометират някого, то по всяка вероятност този човек е читав. Ако тръбят , че правителството е свършило нещо полезно за народа и държавата, то това или не е свършено качествено или не е свършено изобщо. Ако парламента е гласувал някакъв нов закон или поправка, облагодетелстваните са други, не е народа. По същия начин , търсейки истината в противоположната посока се отнасям към пандемията и ваксините. Мен лично здравата ме притеснява това, че производителите на ковид- ваксини са официално освободени от отговорност, а всеки желаещ да се ваксинира първо подписва декларация, че той или роднините му няма да предявят никакви претенции в случай на негативен ефект от ваксинирането. Е как да не му светне лампичката на човек?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ognian2002 » 14 Мар 2021, 13:24

Между другото, за да допълня скептика , писал по-горе.
Авторите на бестселъра Ковид-19 и борците за равенство и братство с LGBTQR..... и последния да затвори вратата( както беше казал някой :lol: ) , а също и яростните противници на климатичните промени и т.н. са едни и същи. И от тях добро да не чакаме.
Тези същите скоро ще въведат ковид- ваксинационните паспорти :bang:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 16 Мар 2021, 15:21

И какво сега, от събота пак затворено. Не повярвах на един приятел, който още миналия месец на два пъти ми каза, че на 20-ти ще затворят(имал информация). Даже фантасмагория ми се струваше.
А уж щабове, специалисти, динамична обстановка, анализират данни, мислят, кроят... за пред камерите...

Всичко е измислено вече.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook