Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Сондьора » 23 Мар 2021, 20:58

Първенци по смърт от ковид...некои хора са за антидепресанти, не за ваксина :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от acho.rs » 23 Мар 2021, 21:01

Къв ковид, нали това не съществуваше :bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Сондьора » 23 Мар 2021, 21:07

Ачка, спри се ...глътни въздух малко. Депресираш се излишно, а и си се панирал тежко. Ходи при твойте познати лекари, да ти дадат нещо, не е добре така.

Разсъждавай трезво, на база кво сме уж първи по смърт ...и колко прекарали Ковид не са в базата данни.
Народа изтрещя :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 23 Мар 2021, 21:18

Аз ако съм на Ачката пия едно греяно уиски , бия си една ваксина и си лягам . Пък нека ма гепи вайръса :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от mr_petroff » 23 Мар 2021, 22:00

Ако се отчете реалнят брой болни в БГ , процента на починалите ще е един от най ниските в света .Въпрос на статистика.Не се филмирайте . корави копелета сме в БГ ,на кви идиотии издържаме , че някакъв световен мор ще ни плаши... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от acho.rs » 23 Мар 2021, 23:44

Сондьора написа:Ачка, спри се ...глътни въздух малко. Депресираш се излишно, а и си се панирал тежко. Ходи при твойте познати лекари, да ти дадат нещо, не е добре така.

Разсъждавай трезво, на база кво сме уж първи по смърт ...и колко прекарали Ковид не са в базата данни.
Народа изтрещя :mhihi:


Нещо се бъркаш - аз съм си спокоен, бачкам си, виждам се с хора. Всички най-важни хора до мен или са с антитела или с ваксина (то същото де).

Но съм и реалист - няма как да се отрече, че в момента сме пример за трагикомедия.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 24 Мар 2021, 7:01

Простете ни, че не искаме да сме опитни зайчета за тестване на новоразработени ваксини за страшната мор. От която при настоящата "вълна" познавам само трима, които са били под карантина и при това го караха леко. Единият е тъщата, която навсякъде беше с маски, ръкавици, переше, дезинфекцираше и единствено ходеше до големите хипермаркети в часовете за пенсионери.

Като знам козметиката как й правят клинични изпитания с години - пряк свидетел съм. А сега хоп, директно е готово. Супер.

Трябва да си някакъв мега заблуден или мега страхливец, прикрит зад "отговорността към обществото" за да си я биеш.

Може би бихте казали, че ние сме страхливци, че не си я бием. Но лично аз контролирам с какво и как се храня, колко да се движа и т.н. и в менюто ми отсъстват незнайни ваксини и други знайни и незнайни боклуци.

Не съм притеснен и не живея в страх. Па ако пукна от ковид или нещо друго - така ми било писано.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Bogat-Beden » 24 Мар 2021, 9:27

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Мар 2021, 9:59

Факти рядко ще напишат нещо, което не поръчково или няма да е на база целеустременост към конфликт. Но да кажем, че е едно към едно истина.
Къде бяхте през миналите години когато редовно здрави и прави хора си отива от пневмонии? Стигнали до усложнени пневмонии след леко грипче, лека настинка, а някои без нищо да им има преди това. Пневмонията до миналата година беше на челните места по причина за смърт в света като мисля само сърдечните проблеми я изпреварваха. Да речем на трето място да е била, забравил съм, но там някъде.
И да питаме пак, понеже никой не даде ясен отговор, къде е грипа тая година??? Или и той( те хиляда вида бяха, ама...)мутира в корона???

Сега една жена разправя как в поликлиника голяма и то, само 3-ма души на етаж, явно всичко е здраво ли как да го разбирам? Или тука са много дисциплинирани и не излизат, или им е студено.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 24 Мар 2021, 10:21

Това стана най-безсмислената тема в целия форум :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от streetz » 24 Мар 2021, 10:57

Ами ето нещо смислено и полезно за четене. :)
https://argomedica.bg/2021/01/04/%d0%bf ... rL5D33Em8U
Иначе аз вече съм и без обоняние, доста странно усещане е.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 24 Мар 2021, 11:01

Общо взето тези, които не искат да се ваксинират постоянно повтарят колко са тъпи тези дето се ваксинират.
Също има някакъв елемент на злоба, че тези които са ваксинирани няма да има нужда да карат вируса по няколко пъти за да имат имунитет като един от идолите им Чорбанов.

От друга страна, тези дето се ваксинират 100 пъти казаха, че им е през шмайзера дали останалите ще се ваксинират (освен някакви начинаещи фашисти, които си мислят, че бизнеса им има приоритет над правата на хората).

Аз така бих обобщил темата. Може направо да заключим.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Petrolhead » 24 Мар 2021, 11:40

тъпото е, че същите тия, дето не се ваксинират и вярват в световната конспирация и силата на българското тяло, най-силно им треперят гласчетата пред болниците, докато се молят да приемат тях или роднините им.
защото мен като ме е страх, съм се подготвил и с пулсоксиметри и с лекарства и с кислородни апарати, а от миналата седмица и с ваксина. знам че рано или късно или мен или някой наоколо ще го хване вируса и горе-долу знам какво да правя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от seimo » 24 Мар 2021, 12:14

Спете спокойно ве момчета всички ще се боднем по някое време поне на хартия де :mhihi: Тва че някой се е заразил повторно нищо не значи. Гледайте малко по глобално на нещата. Бмв да не би да обновяват модела всяка година :mhihi: Догодина билГЕЙц кат пусне новия модел ще се бодем с новите бъркочи. С тея сега няма смисъл оставете ги да има за непрекаралите или някой ако се е усрал до ушите за лично успокоение :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 24 Мар 2021, 12:46

steeN написа:Общо взето тези, които не искат да се ваксинират постоянно повтарят колко са тъпи тези дето се ваксинират.
Също има някакъв елемент на злоба...

От друга страна, тези дето се ваксинират 100 пъти казаха, че им е през шмайзера...

Всичко е точно обратното...
Точно ваксинираните разправят ние колко сме тъпи и злобеят. И точно на нас ни е през шмайзера....

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: b_u_b_o

Последни теми
Facebook