Икономическа тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Jordana » 29 Мар 2021, 7:09

Top Gun Maverick написа:Абе не разбрах в крайна сметка кой е капитана във форума- Барти, Джордана или Канадеца? :mhihi:
Иначе за "дрифтаджията" не смея даде обадя, понеже опита ми как се случват нещата е сухоземен и тука ще трябва да гадая или да съм прекалено подвластен на сухоземните физични закони, макар да съм доста добър плувец. :mhihi:

Не мойш му падна в очите на канадата с такива постове , трябва на идеологическия фронт да имате сблъсък че да ти сложи тикет :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Мар 2021, 7:13

Ама не бе човек, аз не искам да се заяждам с някой, че да му падам в очите, просто от цялото ви лаене не разбрах кой е и питам, като дори мислех, че е Барти, понеже е минавал от там, но той опроверга, та заподозрения кръг се свива. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от BMW_POWER » 29 Мар 2021, 11:21

Когато фактите говорят, дори и Гугъл мълчи

Jordana написа:... Имам капитанско право от 25 години и доста повече вземане даване с кораби и морета не от гугъл като тебе .
IMG_0363.JPG


viewtopic.php?f=4&t=419131&p=4529996&hilit=%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%80+%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0#p4529996

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Jordana » 29 Мар 2021, 14:35

Я кажи ти в коя област си спец че да знам в кои не си :mhihi:
Тоя горублянския дето го линкваш е спец по много неща освен да дава команди от капитанската каюта . Ти просто му се подиграваш с тези 10 тона :bang:
Последна промяна Jordana на 29 Мар 2021, 17:06, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от alx » 29 Мар 2021, 16:14

не знам кой е капитана ама alp guard с помощта на carlo magno оправиха раОтата... друго си е 4х6000 коня и две 5 метрови перки на холандеца и 2Х4000 коня на италианеца... smit пак показаха, че са единствените на света :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Jordana » 29 Мар 2021, 17:22

Един прост въпрос : Кой е виновен и кой ще плати ? капитанът е индиец, пилотите на канала са египтяни, собствениците са японци, операторът е германец, застрахователната компания е британска , фрахтователят е тайвански, товарът е китайски, спасителите са холандци , корабът е под панамски флаг , семкаджиите са от цял свят :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от steeN » 29 Мар 2021, 17:30

Глобализация :ok:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Jordana » 29 Мар 2021, 17:51

Египтяните крият пилота който осра пейзажа като блъсна контейнера в пясъка , циркулират някакви уж фейк новини че е женка . Колко са фейк нямам представа . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от BMW_POWER » 29 Мар 2021, 22:30

Jordana написа:Я кажи ти в коя област си спец че да знам в кои не си :mhihi:
Тоя горублянския дето го линкваш е спец по много неща освен да дава команди от капитанската каюта . Ти просто му се подиграваш с тези 10 тона :bang:


25 години в океана са колосален опит и аз само мога да :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Предполагам от скромност няма да спменеш имена, където си работил. Аз само една пикантерийка да попитам. Вярно ли е това, за гаджета на всяко пристанище?

Горублянският е друга бира. По опит в морето го биеш. Спи спокойно :OT: Бас се хващам, че той няма толкова стаж :ok:

Апропо, колко контейнера разтовариха, за да успеят да извадят кораба?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от Jordana » 29 Мар 2021, 22:38

Еййй ти си направо представителна извадка за канада , бас хващам че ако дойда в торонто ще ми облепиш колата с тикети без да имам никаква вина за тежкото ти детство :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от alx » 29 Мар 2021, 22:39

BMW_POWER написа:Апропо, колко контейнера разтовариха, за да успеят да извадят кораба?


Нула. There is no replacement for (tug engine) displacement :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от zAcK » 29 Мар 2021, 22:57

Джорджано каза, че трябва да го разтоварят. Значи са го разтоварили и след това е играл Фотошопа :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от alx » 29 Мар 2021, 22:58

zAcK написа:Джорджано каза, че трябва да го разтоварят. Значи са го разтоварили и след това е играл Фотошопа :mhihi: :mhihi: :mhihi:


значи тайно са го разтоварили ама не казват. египетска им раОта :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1753
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от BMW_POWER » 30 Мар 2021, 0:10

alx написа:
zAcK написа:Джорджано каза, че трябва да го разтоварят. Значи са го разтоварили и след това е играл Фотошопа :mhihi: :mhihi: :mhihi:


значи тайно са го разтоварили ама не казват. египетска им раОта :ok:


Тия са факири. Щом могат да катерят каменни блокове на 140м високо, защо да не могат да разтоварят пет реда контейнери??? Каквото и да си говорим, аз наистина имам голям респект към 25 години капитански стаж :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Напомня ми за Бате Асен (Кисимов), Бог да го прости!

https://www.youtube.com/watch?v=bKEQxuM_id4

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Икономическата криза 2020-2021

Мнение от ildivvy » 30 Мар 2021, 7:13

Jordana написа:Един прост въпрос : Кой е виновен и кой ще плати ? капитанът е индиец, пилотите на канала са египтяни, собствениците са японци, операторът е германец, застрахователната компания е британска , фрахтователят е тайвански, товарът е китайски, спасителите са холандци , корабът е под панамски флаг , семкаджиите са от цял свят :mhihi:


Би трябвало да е застрахователя! След това да си търсят 'вина' където искат...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook