Избор на детско столче за кола

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Избор на детско столче за кола

Мнение от TheDriver » 27 Фев 2024, 13:44

Аз също слагам за подложка стара плажна кърпа.

Самата кожа трудно ще я нараниш, тъй като никъде няма остри ръбове, но в зависимост от захващането самата седалка се смачква. Колко е проблем това вече е отделен въпрос.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Избор на детско столче за кола

Мнение от nxn » 27 Фев 2024, 18:03

TheDriver написа:Аз също слагам за подложка стара плажна кърпа.

Самата кожа трудно ще я нараниш, тъй като никъде няма остри ръбове, но в зависимост от захващането самата седалка се смачква. Колко е проблем това вече е отделен въпрос.

Седалката е кожа и е от тея гумените дакота, така че това се надявам не е проблем. Като мия един път повърня предполагам и аз ще мина на нещо

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Избор на детско столче за кола

Мнение от empar » 28 Фев 2024, 8:58

nero_ написа:
nxn написа:Някой слага ли подложка под детското столче, с кожен салон съм и се чудя може ли изофикс основата да нарани седалките.

Аз слагам. Купих си оригиналните БМВ аксесоари - подложка + протектор за гърба на облегалката. Малко не познават парите, но вършат добра работа.


От оригиналните на Шкода си взех аз от Еуратек и вършат доста добра работа. 80лв. мисля, че беше цялото удоволствие.

Повръщаното едва ли успее чак до седалката да слезе. Самото столче е въпрос да е лесно да разглабяне и пране. При нас все в дупката за колата отива и прането е съпроводено с мнооооооого псуване. :dummy:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook