Ебре инвестиция!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от K_Ilkov » 03 Ное 2020, 11:28

Borymeckata написа:През лятото е голяма жега и има много комари. Всъщност комарите са единственото, което наистина може да ме изгони оттук.

Тоя комплекс на брега на Дунава сигурно ще е супер от тази гледна точка ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от kiko » 03 Ное 2020, 11:52

Комарниците ще са бонус от строителя :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 03 Ное 2020, 11:56

Така е. И съм сигурен, че едва някой от купувачите изобщо би се замислил по този въпрос, освен ако вече няма кофти опит с комарите по нашия край. На пръв поглед не е нищо особено и е последното нещо, за което ще се сетиш, като си купуваш жилище, но... си е проблем. Случвало ми се е, вечер да се разхождам из Троян или Кюстендил и чак не мога да повярвам, че комарите още не са ме отнесли... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от alx » 03 Ное 2020, 15:44

аз козлодуй посмъртно не бих го пипнал за дългосрочна инвестиция. най- много до 10-15 години зелените ще затворят аец-а и след това ще е леш...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от carmanf1 » 03 Ное 2020, 16:54

"инвестиция" в козлодуй - ебаваш се нали :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 03 Ное 2020, 17:00

Не знам дали Козлодуй е такова градче, но аз много си падам по такива градове, в които времето е като спряло - нищо не се случва, пълно спокойствие, отвръзваш лодката от кея и газ. Само пари да имаш. Евтина храната, всичко евтино... С 2000лв си цар. Честно казано говоря по-скоро за Видин, но ако и Козлодуй е такъв, яко.

За инвестиция вече не знам, знае ли човек какво, къде, кога? Само можем да предполагаме.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от TNT » 03 Ное 2020, 17:01

sub_eleven написа: Евтина храната, всичко евтино... С 2000лв си цар.

В повечето такива времето е спряло, щото няма много царе :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от drago_pavlov » 03 Ное 2020, 17:16

alx написа: най- много до 10-15 години зелените ще затворят аец-а и...

... и ще отворят няколко тец-а, като по-зелена алтернатива, нали...
Вярваш ли си на прогнозата?
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Моджо » 03 Ное 2020, 17:23

И мен ме съмнява скоро да затворят АЕЦ-а. Мариците по може.
Хм,хм...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от alx » 03 Ное 2020, 17:40

drago_pavlov написа:
alx написа: най- много до 10-15 години зелените ще затворят аец-а и...

... и ще отворят няколко тец-а, като по-зелена алтернатива, нали...
Вярваш ли си на прогнозата?


грешния въпрос задаваш- колко атомни електроцентрали са останали в западна европа? колко бяха преди 20 години? :) откъде идват всичките пари с които се прави нещо в родината (и се облажват властоимащите?)?

които плаща той поръчва музиката. така го мисли.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от slatanic » 03 Ное 2020, 18:13

Имаме печеливш познал верният отговор.НО!Покрай аеца има други игри та не се знае знае ли се. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от steeN » 03 Ное 2020, 18:38

alx написа:аз козлодуй посмъртно не бих го пипнал за дългосрочна инвестиция. най- много до 10-15 години зелените ще затворят аец-а и след това ще е леш...


По-вероятно е след 10-15 години зелените да станат първи мажоретки на АЕЦ :ok: Това не го казвам да валидирам Козлодуй, просто натам вървят нещата.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от alx » 03 Ное 2020, 18:59

steeN написа:
alx написа:аз козлодуй посмъртно не бих го пипнал за дългосрочна инвестиция. най- много до 10-15 години зелените ще затворят аец-а и след това ще е леш...


По-вероятно е след 10-15 години зелените да станат първи мажоретки на АЕЦ :ok: Това не го казвам да валидирам Козлодуй, просто натам вървят нещата.


аз лично бих бил последния които ще затвори аец-а... даже бих засилил белене да се строи по-бързо ама... аз кво знам. просто гледам какво се случва... тези с парите инвестират в зелени технологии и после лобират аец-ите да ги затварят... и кръга се затваря а парите си вървят...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от steeN » 03 Ное 2020, 19:30

Всяка мода е до време. Знам, че сега е много фешън да се инвестира ESG, ама какво е ESG е много разтегливо понятие и ще се променя във времето.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от немо » 03 Ное 2020, 20:34

sub_eleven написа:Честно казано говоря по-скоро за Видин, но ако и Козлодуй е такъв, яко.

:OT: През 2017 ходих до Видин за първи и последен път....най-якото беше как в хотела имаше дискотека до 5 часа,другото яко беше,че не можеш да си вземеш такси,щото от веригата работят 2 (ДВЕ) коли!Другото яко беше,че на Телеграфа тока спира 3 пъти и накрая на горния етаж разнасят пици,обаче на долния пици няма и си стихнахме ръцете със сервитьорката да донесе каквото и да е за ядене,ама възможно най-бързо,а най-якото беше като не ни пуснаха във Баба Вида,щото имало Оперно представление,което щяло да свърши след 15-20 мин. (голяма аванта е да слушаш последните 15 мин.от коя да е опера,да знаете :kuku: ) И е голям кеф в неделя сутрин на закуска в хотела в 8:45 пишлеметата да си пробват уредбата с дискотечни нива,щото им е кеф.....
Абе яката работа беше.....Видин съм го зачеркнал от картата форевър......
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook