Ебре инвестиция!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от turieca » 11 Мар 2021, 15:28

Вместо луминисцентната тръба можеше да опънеш една лед лента да иде и над плота.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 11 Мар 2021, 16:06

turieca написа:Вместо луминисцентната тръба можеше да опънеш една лед лента да иде и над плота.

Лед лампа съм сложил. Смених я луминесцентната. Цяла лед ленда с канал щеше да ми е повече разправия, да слагам и крия отделното захранване, тази я сложих за 5 мин.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от kiko » 11 Мар 2021, 17:52

Като за без пари дето се вика,толкоз.Само бих скрил с едни декоративни решетки тая тръба на парното,че седи адски грозно

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 11 Мар 2021, 20:32

kiko написа:Като за без пари дето се вика,толкоз.Само бих скрил с едни декоративни решетки тая тръба на парното,че седи адски грозно

Е въобще не ме похвали... :mhihi:

Това е сградна инсталация, която не се е ползвала никога, мога да я махна лирата веднага. Не ме дразни достатъчно, иначе да е отлетяла за вторични.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от blacksapphire » 11 Мар 2021, 20:44

Чудна кухня е станала предвид за какво си го замислил апартамента. Ако си плащаше на час труд, щеше да ти излезе златна.

Лирата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от kiko » 11 Мар 2021, 21:42

sub_eleven написа:
kiko написа:Като за без пари дето се вика,толкоз.Само бих скрил с едни декоративни решетки тая тръба на парното,че седи адски грозно

Е въобще не ме похвали... :mhihi:

Това е сградна инсталация, която не се е ползвала никога, мога да я махна лирата веднага. Не ме дразни достатъчно, иначе да е отлетяла за вторични.

Еее ок вратата ми харесва наистина.Без майтап :mhihi:
за кухнята можеше да вкараш малко повече въображение.
Лирата я шунтирай без да се замислиш.Смени аспиратора,котлони да има закакво да се хванат хората.Пълно е със соц или постно обзавеждане апартаменти под наем.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Сондьора » 12 Мар 2021, 0:10

Колега това за теб или под наем ще е? Не вярвам ти да си живееш.
Та под наем, безсмислен труд някак си...те за студио в младост дават 450кинта...ти повече нерви си изхабил.
Иначе да, вложил си труд, вратите биват, по снимка така.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от nickstorm » 12 Мар 2021, 0:46

Осветлението е като в морга... Не знам как ги кефи някои хора тази студена светлина :dunno:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 12 Мар 2021, 7:08

За осветлението има джъмпер на едната лампа и можеш да си избереш дали студена или топла светлина, на другата също, но с дистанционно.

До kiko, за кухнята просто я стегнах каквото си е, аспираторът не работи и ще се сменя така или иначе. Не знам какво въображение повече - повече въображение е всичко наново да се направи, а всичко налично да бях изхвърлил.

Относно труда, да много е, но до някаква степен се разтоварвах докато правих тези неща.

На първо време идеята е да го стегна. Каквото и да правя, още от банята, до паркета и дограмата, апартаментът си е в 90-те, но в добро състояние. Или трябваше всичко да се изрине, с което не ми се занимава, или да се постегне в този вид. Затова реших да я оставя кухнята, но поне да й скрия гърба и чама. С обзавеждане няма да се занимавам, всичко, каквото имаше по стаите го махнах.
Последна промяна sub_eleven на 12 Мар 2021, 7:20, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Jordana » 12 Мар 2021, 7:20

Една четворка индукционни котлони и нов ширм ше вдигне категорията яко . Ако бастисаш и лирата ще стане направо бомба . :lol: Вратата каква е тохнологията ? Това са съвсем обикновени чамови врати 80лв от топливо ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 12 Мар 2021, 7:29

Jordana написа:Една четворка индукционни котлони и нов ширм ше вдигне категорията яко . Ако бастисаш и лирата ще стане направо бомба . :lol: Вратата каква е тохнологията ? Това са съвсем обикновени чамови врати 80лв от топливо ?

За вратите не знам, не съм виждал никъде такива да се продават, но са си чамови и то определено не е подбиран материала като са правени.
Кухнята ще остане с печката, с която си беше, пак е с четворка котлони, но.... :oops: Само един нов хладилник влиза отдясно. И лирата ще я махна, щом толкова хора им се набива на очи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от kiko » 12 Мар 2021, 15:00

sub_eleven написа:
. Не знам какво въображение повече - повече въображение е всичко наново да се направи, а всичко налично да бях изхвърлил.


Имах в предвид,малко повече игра с цветовете ;) сега ми е няква студена тая кухня.Но все пак евала за труда и важното е теб да си те кефи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 12 Мар 2021, 16:09

Jordana написа:Една четворка индукционни котлони и нов ширм ше вдигне категорията яко.

Така е, но трябва да се анонсира и в обявата. Нещо такова: Просторна кухня, луксозно обзаведена и оборудвана за интензивно готвене, само за кулинарни маниаци!".
И няма да се отървеш от мераклии да готвят на 4-те котлона едновременно... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от sub_eleven » 12 Мар 2021, 16:19

kiko написа:Имах в предвид,малко повече игра с цветовете ;) сега ми е няква студена тая кухня.Но все пак евала за труда и важното е теб да си те кефи.

Колко пък да ме кефи :lol:

Жена ми ще отнесе критиките сега за тази цветова комбинация, защото масово не ви се хареса цвета. :roll: :lol:
Но от друга страна, на жените, на които показах много им хареса комбинацията, което всъщност май е по-важното. Те жените са си смахнати като цяло, с по-различно виждане от нас, но обикновено те са в кухнята.

п.п я питайте жените си какво мислят за цвета? :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Ебре инвестиция!

Мнение от Borymeckata » 01 Апр 2021, 7:51

Колеги, ние си чешем езиците по форумите - лирата ужасна, цветът кофти, светлината не знам каква била... А хората (като Колегата) действат - нито вирус, нито криза ги спират.
Вчера се загледах по "моя" обект (така или иначе всеки ден минавам покрай него) - готови са с конструкцията, тъкмо бяха декофрирали борда на покрива.

IMG_20210331_170206 (M).jpg


Даже ако загледате - има знаме на ъгъла, но защо европейското... ??
Та значи остават довършителните работи и скоро трябва да се срещнем с шефа на фирмата, да уточним разпределенеието на магазина. Щото това в архитектурната част изобщо не ме кефи - измислили са някакъв Г-образен склад, заемаш половината площ на магазина.

Не би било лошо да се направи и паркинг отпред, има достатъчно място. Аз сам не мога да се преборя, но има и други собственици, а и банков офис, та ако всички натиснем... може и да стане. Това е за момента.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: xterminator

Последни теми
Facebook